2733
2734
سایاجون خسته نباشی واقعا زحمت کشیدی عزیزم
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
سایاجان خیلی گلی
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان عزیز من دوره ها پریودم ۳۰تا ۳۴روزه هست.میخوام از کیت تخمک گذاری استفاده کنم از چه روزی باید شروع کنم؟؟؟؟؟؟ممنون میشم کسی میدونه راهنمایی کنه.....
اگر می خواهی محال ترین اتفاق زندگی ات رخ دهد، باور محال بودنش را رها کن.
گل رز جان
شروع تست باید دو تا سه روز قبل از میانه سیکل ماهیانه باشه یعنی شروع تست برای سیکل 30 روزه و 34روزه متفاوته.. اگه بروشورشو بخونی نوشته که برای هر سیکلی دقیقا از چه روزی تست شروع بشه
2728
سلام عسل جان

ادرس مطب دکتر مولایی نژاد رو داری؟نوبت دهی اش چه طوریه؟من هر چی زنگ میزنم کسی جواب نمیده.توی سایتش ادرس مطبش نیست فقط این شماره هست...6243397
شاد بودن تنها انتقامیست که میتوان از زندگی گرفت.....
سلام مهسا جون شرمنده عزیزم دیر جواب دادم
بله مطبش توی توحیده ساختمان نگار 2 یادم نیست طبقه چند بود پارسال رفتم ولی منم تماس گرفتم آدرس پرسیدم
آرامش یعنی نگاه به گذشته و شکر خدای مهربان و نگاه به آینده و اعتماد به خدای مهربان
مرسی از راهنمایهتون ولی فکر کنم دکتر کلانتر اینقدر سرش شلوغه که حوصله نکنه منو راهنمایی کنه که چی کار کنم که بچه ی دومم پسر بشه اصلا باید کجا برم آدرسش کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دکتر لباف را کسی نمی دونه که چه جوره؟؟؟؟؟؟
2738
جند تا دکتر و تو تهران به خاطر زیرمیزی های کلان دستکیر کردن
خدای من همونه که میخام کاش منم همونی باشم که خدا میخاد خدایا خودت بهم نی نی عطا کردی خودتم مراقبش باش
مرسی از این که جواب اصلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا نمیدین همین طور از کنار سوال هایی که به کارتو نمی یاد میگزرید ممنون میبخشید مزاحم بحث هاتون شدم باید برم وتوی این اصفهان یک همشهری پیدا کنم
من نمیدونم چرا هرکس میاد توی تایپیک اصفهانیا حتما میخواد جواب بگیره اگرم جواب نگیره بد و بیراه میگه و میره
بارها شده توی تایپیکهای دیگه سوال کردیم و جواب نگرفتیم ولی چرا همه از اصفهانیا انتظار دیگه ای دارن نمیدونم
خوب حتما کسی جواب سوال شما رو نمیدونه که جواب نمیده
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
این جمله از زبان یکی از بچه های تایپیک تجربه های اصفهانیه به نام نیناجون که جواب سوال شما رو دادن برید توی اون تایپیک و جواب بچه ها رو بخونید اینجا خلوت شده
برای تعیین جنسیت من شنیدم کار دکتر کمالی خیابان بزرگمهر روبروی بیمارستان صدوقی خوبه.دو نفر از اقواممون رفته بودند واسه تعیین جنسیت گفتند خوب بوده
2706