الماس جون انشالله همه منتظرا نی نی بیاد تو دلشون و همه خانمای باردار نی نیشونو سالم بغل بگیرن

پری جان حتما عزیزم اگه لایق باشم شمام منو دعا کنین قسمتم بشه برم اخه چند روزه به دلیل هوای بد تموم پروازا کنسل شدن
خدایا مواظب همه نی نی ها باش.خاله ها میشه برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خداجونم شکرت ...
سلام دوستای همشهری خودم خوبییین
من هفته 14 هستم و رفتم سونوی سه بعدی مرکزی و بعد از سلامت جنین در مورد جنسیت گفت الان خیلی ماهت کمه و معلوم نیست و بعد گفت پاهاشو بسته و در اخرگفت دختره
به نظرتون براش خرید انجام بدم چون بعید میدونم سه بعدی اشتباه کنه ....
نگران فردایت نباش...
خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست!
ما اولین بار است که بندگی می کنیم
اما او قرن هاست که خدایی می کند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
shaili جون سلام.من تعریف بیمارستان زهرای مرضیه رو خیلی شنیدم میگن اصلا مخصوص زایمان فیزیولوژیک ولی من میرم خانواده آخه دکترم اونجاست،سلطانی،و زنداییم هم از پرسنل اونجاست
پسر قشنگم بخاطر وجودت از خدا ممنونم...!
به نظر من همه جا خوب و بد داره باید بکردی
کسی دکتر لباف میره؟؟
خدای من همونه که میخام کاش منم همونی باشم که خدا میخاد خدایا خودت بهم نی نی عطا کردی خودتم مراقبش باش
مولود جان خدا رو شکر تب لباف توی این تایپیک رفع شد
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
2706