2737
2734
بچه ها امروز دکتر بودم و یه هول عجیبی افتاده تو دلم که نگو. از منشی پرسیدم که سزارین اختیاری میکنه گفت که نه! معاینه میکنه اگه دهانه چند سانت باز باشه میزاره طبیعی یا اگه مشکلی باشه مثل نچرخیدن بچه یا تنگی لگن سزارین میکنه.. خوب زحمت میکشه!! همه همین کارا میکنن دیگه.
این را بگم که من اصلا راضی به طبیعی نیستم. من چند مورد بسیار ناجور و خطرناک از طبیعی دیدم یه فوبیا نسبت به طبیعی دارم. علاوه بر اینکه نه قدرت تحمل درد دارم نه اراده .. شوهرم هم که همیشه دوست داره همه جریانها به حالت طبیعی باشه تو این مورد با من هم عقیده اس.
حالا شما بگین من چکار کنم؟ میخوام سزارین بشم. میشه یه نامه ای از چشم پزشک ببرم که طبیعی برام قدغنه؟(یه جا دیدم زهرا ناز مامان نیایش که چند وقت پیش طبیعی زایمان کرده بود میگفت نامه اجازه از چشم پزشک را میخواد و اگه تا یه حدی ضعیف باشه اجازه نمیدن)
راه دیگه؟؟ دکترم را عوض کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رویا خانم همکار من این چندروزه زایمانشه،خانم دکتر تاحالا قرار بودهسزارینش کنه یک مرتبه فرموده طبیعی
به ظاهر بعد از یک کنگره که مشخص شده امارسزارین
وجدان حضرات دکتر تکون خورده و.....
ان بنده خدا هم دنبال دکتر ستون فقرات بود
من خودم به شخصه دکتری انتخاب می کنم که بهم اطمینان بده که خودم هم تو انتخاب شریک باشم،
به هرحال دکترببوگلابی نیست ومی فهمه گواهی چشم پزشک ساختگیه ‏
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
مهسان دکتر همکارت کیه؟
آخه این بحثها را که چند ساله دارن میکنن آمار سزارین و .. نوبت ما که شد جدی شده؟
اراده و میل شخصی مهم ترین شرط برای طبیعی هست.
یادمه پارسال سر دکتر موحدی که بودم یکی میخواست طبیعی زایمان کنه دکتر هی بهش میگفت مطمئنی؟ میتونی؟

در ضمن من عینکی ام.
خدایا کجا برم؟ چرا با ما اینجوری میکنن؟
وااای رویا

اخه مگه میشهههههه والا به من که خود دکتر شخصااااا گفت هر جور که مریضم بخواد من اصرار بر چیزی ندارم

حالا سر همین امار ها حتما داره امار سزارین رو کم میکنه و حتماااا یه امتیازی. بهشون تعلق میگیره که اینجوری میگن ..وگرنه اینا که پول سزارین و ازمون میگیرن .......

والا من موقعی که زایمان هام رو پر میکردم یه دکتر باهالییییی اونجا بود میگفت چون بهم گیر ندن که چرا امار سزارینم بالاست همه مریض هام رو دلیل پزشکی میارمتو پروندشون
مثلا مینوشت بند ناف دور گردن بچست یا مکونیوم دفع کرده باید اوژانسی عمل بشه یا بچه با پاست ....

مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
پس دست خود دکتره باید با خودش مستقیم صحبت کنی
منشی یه خرف بیخود زده ....
مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
2738
رویا منم عینکی هستن،شماره چندی؟
دکترش شمس ابادی بودنمی دونم گفت انصاری یا...فردا می پرسم
هه هه رویا به من که رسید ورمالاسید
الان هفته چندی
اخه دکترعوض کردن راحت نیست

دوستی که از تعویق پری پرسیده بود،بهتره بروید ازمایش خون،فعلا نشانه خاصی نباید باشه
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
دکتر خانجانی

دکتر خوبیه ، میگن بد اخلاقه ولی من که رفتم پیشش به نظرم جدی بود تا بداخلاق ، به همه حرفها و سوالاتم هم گوش داد و جوابم رو داد

نوبت گرفتنش راحته و یکی یکی هم ویزیت میکنه

حتی دیدم بعضیا با شوهرشون میرفتن پیش دکتر ( اگه دکتر نیاز بدونه )

توصیه جدی من به همه اینه ، پیش هر دکتری میرین برای بارداری ، اگه دکتر نخواست ، خودتون حتماً تقاضای ازمایشهای قبل از بارداری رو بدین

مثلاً سطح پرولاکتین و هورمونهای دیگه ( یه آزمایش کامل )

اگه چند ماهی از اقدام گذشت و نی نی نیومد ، شوشو محترم هم یه آز بدن

فروش ویژه لباس و زیورآلات اورجینال هندی برای دیدن همه ی کارها از پیج 
مگه میشه وقتی یه نفر از طبیعی وحشت داره ، به زور بخوان طبیعی زایمان کنه

طبیعی همکاری مادر رو میخواد ،

بیشتر دکترا سزارین میکنن ، یه چیزی میگن
فروش ویژه لباس و زیورآلات اورجینال هندی برای دیدن همه ی کارها از پیج 
رویا نی نی جون منشیش اطلاعات دقیقی نداره من خیلی چیزا رو پرسیدم ازش با حرف دکتر متفاوت بود دکتر لباف به من گفت من هیچ کس رو مجبور به طبیعی نمیکنم ولی اگه دیدم شرایط خیلی خوبه به طبیعی تشویق میکنم

خواهر هود دکتر دو هفته پیش طبیعی پیش خودش زایمان کزد من که گفتم نمیخوام حتی معاینه هم نکرد

گفت بذار یه معاینه کوچولو بکنم یه دلیلی پیدا کنم بنویسم برات گفتم نمیخوام گفت گرچه برام مسئو لیت داره مینویسم سز
هلیای قشنگم 20 خرداد چشمای زیباشو به دنیا باز کرد

دخترم مامان میخواد دوباره زیبا بشه براش دعا کن.....من به زودی لاغر و خوشتیپ میشم
بچه ها من فرداد دیگه دارم میزم برا سز اخرشم رفتم سعدی

خیلی برام دعا کنین
هلیای قشنگم 20 خرداد چشمای زیباشو به دنیا باز کرد

دخترم مامان میخواد دوباره زیبا بشه براش دعا کن.....من به زودی لاغر و خوشتیپ میشم
2706