2737
2734
بچه ها منم دکترم موحدی بود با اینکه دختردایی مادریزرگم بود خودمو معرفی نکردم..تو دوران بارداریم خیلی منو ترسوند سر ازمایشات,,,
ولی در کل ازش راضی بودم درست هم که جواب نمیده بخاطر اینه که سرش فوقالعاده شلوغه..هفته 36 بند ناف دور بچم پیچیده بود که از نوار قلب جنین متوجه شد...اون روز 3 بار نوار قلب جنین ازم گرفت و با اینکه منو اصلا نمیشناخت هزینه 1نوار قلب رو ازم گرفت ..همون شبم بستری شدم تا 1 شب تو مطب بودم..2:30 بستری شدم...ساعت 6 اومد بیمارستان ...7:15 هم پسرم صحیح و سالم به دنیا اومد....البته قبل از اینکه بستری شم پرستار بخش گفت خانم دکتر قبل ار اینکه بیای زنگ زده سفارشتو کرده..
الان دلم براش تنگ شده
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ستاره جوون من دکترسنایی نسب میلرم تو شیخ مفید خیلی ازش راضیم
خدای من همونه که میخام کاش منم همونی باشم که خدا میخاد خدایا خودت بهم نی نی عطا کردی خودتم مراقبش باش
2728
هدی جان مینوموحدی را من،رفتم سرش شلوغه و...‏ دیگه
ولی دکتر خوبیه با خیلی ها قابل مقایسه نیست
ببین چون شما تخمک گذاری خوبی نداری شانس بارداریت کم میشه دقت کن می کم شانس

مهم تو بارداری اینه که شما وسط سیکل فولی مناسب داشته باشی وگرنه بارارنمیشی یا پوچ میشه
اگه مطمئنی که روز سیزده با توجه به پری منظم بیست وهشت روزه تخمک نداری باید دارو بخوری البته من توصیه نمی کنم براساس مدت اقدام راههای دیگه هست،من یه پا دکتر شدم دوست داشتی تلفنت را برام میل کن شنبه بهت نگ میزنم شرایطت را بگو تا بهت بگم اصلا لتروزول می حوای یا نه

رویا جان همانطور که گفتم شانس باروری به شرط داشتن فولی،خوب بیست و پنج درصده،اینکه می گیم شانس برمی گرده به احتمال و اگه ریاضی راکنار بگذاریم لطف خدا
اینکه خدا بهت لطف کرده و بدون مصرف دارو شیمیایی باردارشدی شکر داره ولی دکترها شرایط بد طرف را در نظر می گیر ن د ‏
‏ بنابراین نمیشه اینطوری گفت
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
هدی جان من توصیه می کنم اول همسرت از بدهد
با جواب ایشان یه سر به قهیری بزن

اگر هم دوست داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم،اینکه شما با تغذیه خوب یا دارو باردارشی یا دزش همه برمی گرده به شرایطت،سنت،مدت زمان اقدام،وضعیت همسرت،میزان کیستی که داری و نظم پری،دردناک بودن
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
وای مونا جان چطور دکتر آشنات بوده و هیچی نگفتی تا بیشترهوات را داشته باشه و بی نوبت بری تو،‏ احه خیلی معطلی داره
البته حقت میدم من دخترخاله و پسرخاله ام دکترهای معروفیند ولی اصلا تمایلی ندارم برم پیششون چون فامیلیم

مونا جان کاملا بات موافقم وهمینطور که یکبار دیگه همینجا به یکی از دوستان گفتم
دکتر مهربون ‏,...‏ خیلی زیاده ولی مهم روند بارداریه واینکه بتونه درشرایط بحرانی تشخیص بده و و مشکل را زود بفهمه
وگرنه مامان بزرگها ومامانهای ما این دنگ وفنگها )سونو ‏،صدای قلب) نداشتند
بنابراین من نظرم اینه که اگه دکتری تونست شرایط بحرانی خوب متوجه شه وعمل کنه دستش درد نکنه
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
مهسان جون من دو دوره است که دکترم (لباف) برام لتروزول داده
اینم بگم من روز تخمک گذاریم رو متوجه میشم چون درد دارم و لکه بینی
دوره اول که شبی دو تا خوردم تا پنج شب، موقع تخمک گذاری فقط درد داشتم اما باردار نشدم و پری هم عقب افتاد( هشت روز) دوره بعد دکتر شبی سه تا تجویز کرد اما دیگه اصلا نفهمیدم تخمک گذاریم کی بود، فکر نمی کنم باردار باشم
به نظرتونشبی سه تا لتروزول زیاد نیست؟ دکتر که آزمایشهای هورمونی رو دید گفت نرماله
ممکنه با لتروزول اصلا تخمک گذاری قطع بشه؟
یعنی لازم نیست دکتر برای اندازه فولی بفرسته سونو؟
وای این دکتر من چقدر صبوره همه چیزو باید ازش درخواست کنم مثل آزمایش هورمونی
فقط برای گرفتن پاپ اسمیر آماده است.
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
2738
راحله جان چطور دکترت بدون سونو دز داروت را بیشتر کرده

ببین شما به شرط دوره بیست وهشت روزه باید روز سیزده فولی بالغ داشته باشی یا بعد یکی دو روز بالغ شه،بالغ یعنی بین بیست تابیست وچهار
تزریق هم برات نوشت برای اطمینان از ازادشدن
این داروها را باید باچشم باز مصرف کرد
حالا هم نگران نباش اوس کریم بخوادبارداری انشالله
الان روز چندی؟
ببین اصلا قبل دارو سونو رفتی؟ اگه فولیت زیاد کوچک نباشه باعسل خیلی تپلی میشه ولی اماعسل باید تاقبل از تخمک گذاری باشه
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
راحله جان تو ان هشت روز تست زدی یا از دادی؟
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
مهسان جان اتفاقا مشکل من نشان دهنده این بود که چقدر تخمک گذاری خوبی دارم!! یعنی عااالی بودا!! و دکتر موحدی بدون اینکه یه ذره بررسی کنه میخواست بره سر IVF!!!
تازه اون روز هنوز مشکل شوهرم هم رو نشده بود حتما اون را میفهمید میگفت دیگه برین بیخیال شین

مولود تا حالا پیش دکتر شهشهان رفتی؟ اگه مشکلت هورمونیه این دکتر تو این کار وارده
ای وی اف
چرا؟عجب گیچی بوده رویا مگه کسی را که تخمک خوبی داره،ای وی اف می کنند
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
من به این نتیجه رسیدم ادم نباید خودش را بدهد دست دکترها
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
آخه من بین سیکلهام لکه بینی داشتم همش. هر دارویی هم امتحان کرده بودم اثر نداشت. دکترموحدی گفت بیخودی تلاش نکن. تو طبیعی حامله نمیشی... بعد هرجا دیگه رفتم گفتن این اصلا مشکلی برای بارداری نیست.. نگو که این لکه ها تازه نشونه منظم بودن تخمکگذاریم بوده
2706