2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من خیلی بد ویارم قرص اندانسترون و دمیترون و ویتامین ب 6 بهم جواب نمیده هر روز عصر حالم بهم میخوره از غذا افتادم اشتهام کم شده از غذای خودم بدم میاد چیکاااااااااااااااااااار کنم کی خوب میشم ؟
خدایا به داده ات و نداده ات شکر ، که داده ات رحمت است و نداده ات حکمت ......
2728
الماس جون بیا پیش خودم که دیگه دارم از تهوع و استفراغ میمیرم تا 4 ماهگی هم ادامه داره من الان هفته 11 هستم

منسر بارداری اولم هم ویار بد داشتم بچم هم پسر شد ولی این یکی خیلی بدتره امیدوارم که اول سالم باشه بعد هم خدا بهمون یک دخمل نانازی عنایت کنه
پروردگارا برای داده ها و نداده هایت سپاسگزارم...
الماس جون منم سر دختر هیچی نفهمیدم و ابدا ابدا ویار نداشتم....تازه فکر میکردم اینایی که میگن تهوع داریمو اینا یخورده هم ناز میکننن...ولییییییی ....اینبار که نی نی پسره رسما پدرم در اومد و از یه چیزهایی تهوع میگرفتم خنده دارررررررر....ولی غصه نخور خوب میشی نهایتا سه یا چهار ماهگی تموم میشه.....یعنی اینکه به نظر من به جنسیت ربطی ندارهههه
سلام به همه
رفته بودم زیارت امام رضا نایب زیاره همتون بودم
مهسان جون خیلی زحمتت دادم عزیزم کلی دعات کردم اونجا
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
بجه ها من خیلی علایم بریودی دارم ولی قرص خوردم و اقدام بودم یعنی احتمال داره خبری باشه؟؟
خدای من همونه که میخام کاش منم همونی باشم که خدا میخاد خدایا خودت بهم نی نی عطا کردی خودتم مراقبش باش
راحله جونم قربون دلت برم
من مطمئنم انهایی که انقدر بهشون ارادت داری دست خالیت نمی گذارند

باورت نمیشه من از کربلا که امدم خواب نی نی را دیدم دست مامانم بود و من بوسیدمش
حالا نی نی دقیقا همون شکله
فقط نه به اون سبزه بودن تو خواب

الماسم اسم دوم دخمل من تکتم است،اول هم امنیت سایت مجازی ندارم

ویار تا چهارماه طبیعیه من که پنج کیلو کم کردم
سیرابی بخور وموز فقط مواظب باش یبوست نگیری

گنجشک هم عالیه
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
مولودم من که در طول روند زایمان همش به یادتت بودم
اندکی صبرسحر نزدیک است
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
الیس جان سونو رفتی‏?‏
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
عطر تو فقط
من پیش دانشمند کورتاژ کردم و پرسنل بیمارستان ازش تعریف میکردن، خودم هم راضی بودم ازش خیلی با مسولیته
ولی اونایی که پیشش زایمان کردن رو ندیدم که بپرسم زایمانش چطوره
یه نسخه پیشش برو و از اونایی که میان بخیه های زایمانشونو بکشن و اونایی که باردارن تحقیق کن ببین چطوره و خودشم ببین
من که خوشم اومد ازش
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
2706