2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانی جون دکترت کی بود مکه؟؟ جی شد؟؟
دکتر وکیلی هم خوبه من زنداییم زایمان خوبی را باهاش داشت
خدای من همونه که میخام کاش منم همونی باشم که خدا میخاد خدایا خودت بهم نی نی عطا کردی خودتم مراقبش باش
سلام بچه ها شرمنده برقمون رفت!!!!!!
الان اومد
پیامبر(ص)فرمودند:**هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود** چـــــــــــــــادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …
2728
سلام

فروش همه محصولات آرایشی فروشگاه به قیمت خرید ویژه اصفهانی ها- فروش اینترنتی نداریم.

آدرس: اصفهان- بلوار دانشگاه- روبروی درب شمالی دانشگاه مجتمع تجاری پردیس واحد 11

03119519785
این روزا همه به من می گند ما که می خوایم بفروشیم و بریم
مهسان جان هر موقع وقت کردی با من تماس بگیر ممنون
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
سلاااام بچه ها صبحتون بخییییییییر
پیامبر(ص)فرمودند:**هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود** چـــــــــــــــادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …
2738
2706