2703
2553
سلام مامانی جووووووووووووووووووووووووووووون
سلام طنیییییییییییییییییین جوووووووووووووون
سلام گیلداااااااااااااااااا جوووووووووووووووون
خوبید؟؟؟؟خوشید؟
پیامبر(ص)فرمودند:**هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود** چـــــــــــــــادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامانا زیر دلم خیلی درد میکنه تو اقدامم یعنی خبریه برام دعا کنید خیلی هوس نی نی کردم این دوره هم کلومیفن خوردم کاش بشه
خدای من همونه که میخام کاش منم همونی باشم که خدا میخاد خدایا خودت بهم نی نی عطا کردی خودتم مراقبش باش
مولود این یعنی قرص ها تاثیر داشته
وای مولودجونم اینقدر سر زایمان به یادت بودم و دعاگوت
از ته دل دعامی کنم ابوالفضل دستگیرت بشه این ماه انشالله

ام پری جون من تامین اجتماعی هستم
،بیمه تکمیلی دارم ولی باید خودم پرداخت کنم@بعد برم بیمه درخواست بدم بگیرم
پس بدون تکمیلی این میزان شده

ضمنا زیر میزی دکتر گوگولو هم جدا هست
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2720
سلام بچه ها جونی صبحتون بخیر
پیامبر(ص)فرمودند:**هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود** چـــــــــــــــادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …
2714
امروز نی نی سایت هنگه .....
خوبی گلم؟
ســـــــــــــــــــــــــــلام یوهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــووووووووووووووووووووو من رفته بودم تعطیلات حالا اومدم خوش اومـــــــــــــــــــــــــــــــــدم
اینم عکس های گل پسر من http://photo.ninisite.com/pages/userphotos.aspx?userid=158426 تزیینات سیسمونی و اتاق کودکwww.babynamadi.ir
خوش اومدی عزیزم
خوش گذشت؟
2706