2726
چرا کسی جواب منو نمیده؟
سلام به همه بچه ها کسی میدونه دکتر حکمتیان چقدر زیر میزی میگیره؟
تو کدوم بیمارستان کار میکنه؟
و نوبت دهیش چطوریه؟
اللهم صلی علیٰ علیِ بْنِ موسَی الرِضَا المرتضیٰ الاِمامِ اتَّقیِ النَّقی و حُجَّتکَ عَلیٰ مَنْ فَوقِ الاَرض و مَن تَحتَ الثَّریٰ الصِّدیقِ الشَّهید صَلاةً کَثیرةً تامَّةً زاکیةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفاً کَأَفْضَلَ ما صَلَّیْتَ عَلیٰ أَحَدٍ مِن اَوْلیائِک
مهسان جون مکه شما بیش لباف نمیرفتی؟؟
قبل از حاملکی تحت نظر قهیری بودی؟؟
خدای من همونه که میخام کاش منم همونی باشم که خدا میخاد خدایا خودت بهم نی نی عطا کردی خودتم مراقبش باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مولودم نه من یه ویزیت قبل بارداری رفتم پیش قهیری یعنی رقایی را می رفتم باقهیر ادامه دادم و راضی بودم

پرتو جان سونو دکترادیبی و از اریترون را برو

دوست گلی که در مورد رضایتم از دکتر پرسید
بالا نوشتم
سز خیلی خوبی داشتم ولی بعد از عمل و رفتن دکتر شدید و در حد فاجعه به خونریزی افتادمو....
ذوستان من نینی رابردم دکتر خدایی

گفت ماههای آحربارداریت استرس داشتی

چون نمی دونم چه کرد نی نی ترسید

نمی دونه من هر روز را با امید اینکه یک روز دیگه کم شد و ترس از فرداش گذروندم
خدا طعم تلخ سقط را به کسی ندهد
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2728
سلام جیجر
پیامبر(ص)فرمودند:**هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود** چـــــــــــــــادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …
خوبی؟صبحت بخیر
پیامبر(ص)فرمودند:**هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود** چـــــــــــــــادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …
میگما طنین
پسرت آرومه؟ شبا اذیت میکنه؟ خودت خوب شیر داری؟
در کل پسرم پسر بدی نیست چون من بارداری آرومی داشتم
شوهرم خیلی هوامو داشت....
شبا 2 ساعت یه بار بیدار میشه شیر میخواد..
شیرمم بد نیست .زیاد نیست اما خوب کم هم نیست.
هیچ وقت اضافه نمیارم مثل بعضی ها که سرریز دارن نه اونجوری نیستم
اینم عکس های گل پسر من http://photo.ninisite.com/pages/userphotos.aspx?userid=158426 تزیینات سیسمونی و اتاق کودکwww.babynamadi.ir
2706