2726
ماریا جون

بیشتر بیمارستانها خوبن برای زایمان

ولی هر کدوم از خوبا هم حداقل یه شاکی رو اینجا داشته

من خودم سپاهان بودم و راضی بودم ( البته چون زایمان چیزخاصی نیست و زود هم مرخص میشی ، زیاد ایراداش به چشم نمیاد )

سعدی رو نرفتمولی بیشتر پولکیه تا اینکه سرویس دهی قو یداشته باشه

سینا فکر کنم بیمارستان خوبی باشه ، خودم اونجا به دنیا اومدم . با اینکه 30 سال میگذره از اونوقت ، دختر خالم هم 2 تا دخترش رو سینا زایمان شد و خیلی هم راضی بوده

نمیدونم حالا چه شکایتی از سینا میتونه بشه

ولی در کل باید جای خوبی باشه
فروش ویژه لباس و زیورآلات اورجینال هندی برای دیدن همه ی کارها از پیج 
مهسان جون

لکه بینی رو میدونم که مشکلی نیست و با مصرف دارو میشه بچه رو نگه داشت

ولی اگه خونریزی زیاد باشه ، احتمال زیاد سقط میشه

به هر حال

من دکتر نیستم و بهتره که یه دکتر خوب نظر بده

شاید عمر نی نی به دنیا باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون سمیراجان وپرندیس جان
پرندیس همش به یادتم وسختی هات
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
سلام بچه ها من امروز رفتم پیش دکتر لباف از طریق همین سایت با این دکتر اشنا شدم واییییییی که چقدر ماهه خیلیم دقیقه
یادم نیست کی بود اسمش که از این دکتر گفته بود ولی ازش واقعا منونم که معرفیش کرد
بیمارستان سعدی اتفاقا بیمارستان خوبیه خواهر من اونجا زایمان کرد و خیلی راضی بود اما با پولکی بودنش موافقم دکتر لباف گفت یک سزارین با تمام امکانان و اتاق خصوصی و .......3میلیون در میاد ویزیتشم21هزارتومنه که فکر کنم نسبت به جاهای دیگه خیلی گرونه ولی خیلی دوستش داشتم همیشه خواهرم میگه دکتری که انتخاب میکنی باید به دلت بشینه
مریم مریم جان قبلاکاربری دیگه ای داشتی
سمیراجان شمادربارداری مشکلی داشتی که نیاز به یافتن دکترباشه؛یاخانم کشاورزباهات تماس میگرفت؟
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
زن داداش من هم حدود 7 ماه پیش سینا زایمان کرد خیلییییی خیلییییی راضی بود با اتاق خصوصی حدود 1/5 م. شد اابته زیر میزی دکتر هم رفته بودن تو مطبش داده بودن .....

ای باباااا دوباره هزینه ی ویزیت ها زیاد شده .....?????? من که خیلیییی وقته. نرفتم ......

مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
مهسان جون

خانم کشاورز باهام تماس نمیگرفت

ولی

دنبال دکتر میگشتم

چون بارداریم خیلی بد بود و دکتر اول بهم گفت خارج رحمه ، دنبال یه دکتر خوب میگشتم

هم میخواستم خوب باشه و هم چون از پله نمیتونستم بالا پایین برم و روی صندلی هم نمیتونستم بشینم ،

میخواستم یه دکتری باشه که مطبش یا پله نداشته باشه ، یا آسانسور داشته باشه

و زیاد هم معطل نشم

سلام دوستای اصفهانی گلم

میشه منو راهنمایی کنید من یکم شرایطم خاصه
1-من حدودا 2ماهه که فتق ام رو عمل کردم و الان میخوام واسه بارداریم اقدام کنم یعنی زایمان طبیعی نمیتونم انجام بدم
2-شیراز زندگی میکنم ولی چون خانوادم اصفهان هستن باید بیام اونجا واسه زایمان یعنی راهم دوره
3-دکتری رو میخوام که با شرایط راه دوریم کنار بیاد و قبولم کنه و دوست دارم دقیق و مهربون باشه
4-من تا حالا دو بار عمل کردم فتق و آپاندیس و هر دوبار خیلی درد داشتم و خیلی حساسم
خواهش میکنم کمکم کنید

در صورت معرفی دکتر ش تماس و ادرس هم واسم بزارین

ممنونم بوس
بوس
بوس
بوس
بوس
الی جون به نظر من تا قبل بارداری 1دکتر فعلا تو شیراز برو بعدش بیا اصفهان انتخاب کن
خدای من همونه که میخام کاش منم همونی باشم که خدا میخاد خدایا خودت بهم نی نی عطا کردی خودتم مراقبش باش
2706