2733
2739
بامزی منم اکثر سیسمونی مو از مکه خریدم فقط چند تا چیز جزئی مونده ...... میخواستم بدونم شما استیکر یا برچسب دیواری برای اتاق نی نی ت میخری ؟

واسه پرده اتاقشم نمیدونم از کجا بخرم ؟
ویرجینیا جون مبارک باشه خدا رو شکر که خرید خوبی بوده.

مرسی ساحل جون من الان داخل هفته سی هستم پس کم مونده.

مامان بهار دکتر زهرا وزیری به دکتر پنجه طلا معروفه خیلی دکتر خوبیه در ضمن خوش دست هم هست ولی فکر می کنم چند تا مشکل کوچیک داره . اولا که مریض جدید قبول نمی کنه ثانیا زیرمیزی خیلی زیاد می گیره (فکر کنم البته مطمئن نیستم حدود 2 تومن ثالثا فقط سزارین می کنه ) البته اگه با زیرمیزی مشکلی نداشته باشی دکتر بسیار عالی است در ضمن دیگه بیمارستان کسری و ... زایمان انجام نمی ده فقط بیمارستان دی.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام یکسری پاپوش دارم اگه خواستین بیاین کلوب
5500
آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا
5500
آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا
5500
پاپوش مخمل چیکو 7500
جورابها هرکدام 1000
اینم آدرس کلوب
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=15860&ChatDate=19-5-1391
تمام زندگی من در چهار حرف خلاصه میشود ....ت....ر...ن.....م
2731
خاله ها، اوایل بارداری که فکر میکردم نی نی دخمله از دوستم یه پالتو براش خریدم 60 تومن، ولی حالا که نی نی پسمله دیگه لازمش ندارم و به دردم نمیخوره
همسرم میگه برای بچه ی بعدی نگهش داریم...
فعلا عکسش رو میذارم اینجا، اگه کسی خواست به همون قیمت که خریدم می فروشمش
البته نمیدونم برای چه سنی هستش ، سایزش رو نوشته 14
آپلود عکس کوچولوهای فارسی
2738
بامزی جون میدونی من گاه نگار بارداری رو کجا میتونم بخرم ؟

و اینکه میدونی من اینجا واسه خرید از این برچسب های برجسته کجا باید برم؟البته استیکر نه ، از اینا هایی که با اسکوپ میشه زد به دیوار
سلامممممممممممممممممممممممم
عکس های جدید لباس های نی نی گزاشتم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=266566&PageNumber=22
تا صفحه اخر عکس هست اوتایکه زدم فروخته شد رو دیگه ندارم
سلامممممممممممممممممممممممم
عکس های جدید لباس های نی نی گزاشتم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=266566&PageNumber=22
تا صفحه اخر عکس هست اوتایکه زدم فروخته شد رو دیگه ندارم
2706