2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
صبا گل جون همه جلو بسته هست ولی یقه هاش جوریه که باز میشه فشار به نینی نمیآد...
در مورد سایز 0 آره..زیاد گرفتم... دیگه هم نمیخوام بگیرم... ولی یکی از اون سایز 0 ها بیکیفیته لباسش شاید کلا نپوشم تنش... اون زرده!! ... سایز 0 رو گرفتم همراهم ببرم بیمارستان.. منظورم اون یکی راه راه قرمز و آبی هست ...
بقیه لباسها هم همون حدی هست که گفتم... یعنی چند دست سایز 1 و سایز 2 ... بزرگتر باشه میشه تن نینی کرد ولی کوچیکش به درد نمیخوره... از آخرای هفته بعد میرم واسه خرید احتمالا..حداقل لباسهاشو تموم کنم بعد برم سر وقت خورده ریزهای دیگه...
در مورد تشک تعویض.. نمیدونستم توی ساک هم هست..اگه بود که هیچی اگه نبوود یک دونه میگیرم...
شیشه هم حق با تو هست.. همون یک دونه کوچولوشو فعلا میگیرم...

یه چیزی بچه ها..برای سینه هایی که نوک نداره رابط سینه کار آمد هست یا یه چیز فانتزیه ؟؟
2738
آره عزیزم... سایز 0 زیر دکمه دار رو آستین کوتاه گرفتم که بعدا رو نینی رو بپوشونم...

بچه ها یک نکته ای در مورد بیمارستان... دختر عموی من پرستار بخش نوزادانه... اونها اون قدر محیط رو گرم نگه میدارن که به نظرم واسه داخل بیمارستان نیاز نیست چیزهای خیلی ضخیم همراه خودمون برای نینی ببریم... دختر عموم میگه چون اکثرا نینیها لختن محیط اطرافشون رو گرم نگه میداریم...
پونه به نظر من مدل پایینیه شادتره... آبی مدل فیلی یه خورده غمگین تره...

من نمیخوام واسه نینیم سرویس کامل بگیرم... فقط یک دونه تخت نوزاد میگیرم... 3-4 ساله شد میخوام اطاقشو جدا کنم اون موقع براش تخت بزرگسال میگیرم.... تختی که دیدم و خوشم اومده رنگش خاکستری - قرمزه .... 128 تومنه ...
2706