2733
2739
پونه جون من که اندازه تخت نوزاد رو دیدم حداقل تا 4 سال میشه ازش استفاده کرد...اندازه تشک نوزادی 130 در 70 هست ... منم دقیقا حرف شوهرتو قبول دارم... یه تخت نوزاد کافیه و بعدش میشه با خود نینی براش خرید کرد...

من سایز 3 کلا نگرفتم.. چون می افته بعد عید ( سایز 3 : 6تا9 ماهه )... واسه عید با خودش میریم خرید میکنیم ... هر چی نیاز داره...
ولی زیر دکمه دار آستین بلند به نظرم نگیریم بهتره.. من یک دونه فقط سایز 2 آستین بلند گرفتم..اونم اشتباها !! چون هوا سرده به هر حال ما نمیتونیم فقط یک دونه بلوز تنش بکنیم... بخوای هم دو تا بلوز بپوشی سخت میشه براش که هر دو آستین بلند باشه..بهتره آستین کوتاه تا رکابی بگیری بعدا یک دونه آستین بلند روش بپوشونی.....

بچه ها هر چی خریدین هم عکسشونو بزارین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم والله پونه... ما که بچه بودیم واسه بازی تا 6-7 سالگی تو تخت نوزادی بودیم!! ولی فکر نمیکنم تا 6 سال دیگه بچه راحت باشه تو اون تخت... من تا زمانی که میخوام اطاقشو جدا کنم برام کافیه.. چون تخت نوزادی رو میزارم تو اطاق خودمون تا 3-4 سالگی پیش ما میخوابه ( به زور شوشو رو راضی کردم تا 4 سالگی.. شوشو میگفت تا مدرسه بره!!)...

سرهمی مخمل به نظرم خوبه ... یعنی در واقع اون چیزی که میخواستم رو گیر نیاوردم دو تا مخمل گرفتم سایز 1 و 2 ( سایز 0 به نظم نیاز نیست..بچه اون قدر کوچیکه که تو پتو دور پیچ راحتتر جا به جا میشه! )... ولی من دنبال یه چیزی مثل کاپشن میگشتم... که سرهمی باشه..به نظرم اگه پیدا کردیم یک دونه سایز 2 بگیریم تا مدت ها میتونه استفاده کنه از اون... واسه زمانهای که خیلی سرده به نظر راحتتره...
ویرجینیای عزیز منم اون طرح صورتی کپل پا رو تو سایتش دیدم ولی هیچ کدوم از شعبش ندارن میگن شاید 6 ماهه دوم.اگه اطلاعی داری ممنون میشم بهم بگی.
میتونی سایت یا عکس اون تخت سفیده بالسا رو بدی؟
2738
ساحل جون من کاپشن سرهمی گرفتم

راستش من می خواهم نوزاد نوجوان بگیرم شوشو میگه نه 6و7 سالش بده یک تخت برزگسال بگیرم میز تحریر وسایل کامپیوتر این حرفها

من سرهمی یک گرفتم مارک ادمک ولی می خواهم دوتا سرهمی مخمل پیدا کنم راستی چند خریدی؟
2706