2726
عنوان

سیمونی و خریدا مامانای اردیبهشت و خرداد 89

| مشاهده متن کامل بحث + 1254722 بازدید | 32326 پست
ووووووووووووووووووووووی الان سحر بهم گفت جوجش چیه...الهییییییییییی.........نازی جوجه.... فرفری جون نگران نباش..مگه ما چیکار کردیم..باور کن من و سحر هم هیچی نخریدیم....وقت هست حالا و نگران نباش.... مریم جون مبارکه گلم..انشاالله قدم جوجت خیر باشه.....ب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

..... marayam جون خیلی خوبه که بافتنی بلدی...من که وارد نیستم..یعنی حوصلم نمیشه...الان چند روزه میخوام قاب اسمشو درست کنم ولی حوصلم نمیشه...راستی بچه ها اگه کسی حروف انگلیسی فانتزی داره واسم لینک بذاره ممنون میشم... سحر هم میاد خودش میگه جوجش چیه................نازززززززززززززززززززززی
2728
به نظر رشد جمعیت پسرا داره بالا میره و دخملی کمیاب...حلا سحر جون من و بابا ش و خودش(الهییییییییییی نازی جوجم) باید خوب فکر کنیم ببینیم چی میشه...خدا رو چه دیدی شاید قبول کردیمو پسملیتو به غلامی گرفتیم..وووووووووووووووووی الان سحر منو میکشه
sسلام... وسایل من خونه مامانمه و عکسشو نمیتونم بزارم...همش جمع شده توی کمد.... در ضمن من موافق نیستم که این روزها اکثرا پسر میارن.. حداقل دورو بر من که اینطور نیست.... تو 8 نفر که این یکساله نینی دار شدن 2 تاشون پسمل و بقیه دخمل دار شدن...
سلام
خوبین
شیوا جون خوبی خانمی من برا خودت گفتم که نگرانیت کم بشه نگیدخمله نازت می مونه خونه بابایی گفتم یعنی به جای غصه خوردن پولاش را جمع کنی شاید اومدم برا پسمل نازم که لهی فداش بشم گرفتمش البته اونم به شرطی که کس دیگه ای با شرای بهتر پیدا نشه
بچه ها کجایین چرا کسی نیست
خیلی ساکتین
مامنان اردیبهشتی کسی چیزی خرید نکرده
من که خاله شیوا زحمت کشید اون روز که رفته بود برا دخمل نازش کفش و شیشه پسونک بگیره یه ست لباس نوزادی سایز 1 گرفته بود برام
نمی دونین چقدر نازه
عکسش را می زارم براتون
ولی الان باید پاشم برم به کارهام برسم چون یه مدتی کارای خونه مونده خیلی زیاد شده چون سر کار بودم و تو امتحانام هم هست
در اولین فرصت براتون می زارم
راستی دیروز که رفته بودم سونو را براتون تعریف نکردم
من بیمارستان مجیبیان رفته بودم که اجازه نمی دن بابا بیاد داخل فقط عزیزی را به مامی نشون می دن الهی بابایی خیلی دلش می خواست بیاد داخل ولی نمزاشتن
وقتی دکتر معاینه کرد و گفت جیگر من سالم هست ناهنجاری دیده نمی شه خیلی خوشحال شدم و خدا را شکر کردم
وقتی گفت نی نی پسمل هست برا بابیی خیلی خوشحال شدم اخه اون دوست داشت جیگلمون پسمل باشه وقتی بهش گفتم کلی ذوق کرد و خوشحال شد حالا می خواییم با بابایی بریم براش لباس و وسایلش را بگیریم
الهی من فداش بشم
قربون اون دستای کوچولوش بشم
من عکس وسایلم را براتون می زارم شما هم بزارین
دوستون دارم
سلام مریم وسحرجون
سحر جون مبارک باشه ، انشا الله به سلامتی
مریم گله نی نی تو چیه؟؟
اینجا چقدر خلوته ، من هنوز نمیدونم دخملام فروردین به دنیا میان یا اردیبهشت ؟؟!!!
منم یه چیزایی خریدم ولی هنوز کامل نشده ، من بلد نیستم که چطوری میشه اینجا عکس گذاشت :(
اگه میشه راهنماییم کنین
سلام مریم جوون رولان قیمتاش بد نیست یعنی به نظرم تو حراجش خوبه بعدش یکم گرونه چوون بالاخره ایرانیه و مارکدار نیست به نظرم حوله هم داشت دقیقا یادم نیست ولی یه سری بزنی بد نیست
مامان دوقلو جوون نی نی من پسره...نازی دوقلو داری...همسرم دوقلو خیلی دوست داره..
2706