2733
2734
عنوان

سیمونی و خریدا مامانای اردیبهشت و خرداد 89

| مشاهده متن کامل بحث + 1254727 بازدید | 32326 پست
دوست جونا یک پیشنهاد دارم.. هر کی میتونه یک پست صفحه اول بزاره و مشخصات اعضای تاپیکو بزاره که همدیگه رو بشناسیم.. من واقعا نمیدونستم که تاریخ تولد شما کی هست و چه رشته ای خوندین!>.. با اینکه دو ساله که با هم دوستیم... اگر سحر جون اینکارو بکنه که عالیه.. اگه نه .... کسی که صفحه اول پست داره اینکارو بکنه....
خودم.... رها... متولد 16.1.60 ... فوق فیزیولوژی .... فعلا خانه دار... قبل بارداریم دانشگاه تدرییس میکردم ولی الان به اموزش پسرم مشغولم!!!!!!!!!!!1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مرسی رها جون.
آره. این کار رو خیلی دوست دارم مخصوصا که می تونم تو خونه انجام بدم.
هفته پیش یه کار با حقوق مزایای عالی بهم پیشنهاد دادن هفته ای سه روز هم بود!! تو فرودگاه!
اما خیلی سختم بود با آیهان!
این کار رو دوست دارم
همین الان هم دارم پرینت می گیرم:دی
سلام صبح بخیر خوبید

نی نی گولوهاتون خوبن ؟

یه خبر :

لباسهای جدید رسید

یه خبر مهمتر :

بادی دماسنج دار هم رسید . پست لباس دماسنج داره و وقتی دمای بدن نی نی تغییر کنه نشون میده

برای اطلاعات بیشتر به :

http://ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=14285

مراجعه کنید .

دوستدار همه فرشته های کوچولو

مامان لوبیا
2738
سلااااااااااااااااااااااام صبح به خیر خوبین؟؟؟؟
هجران جون خوبیییییییییییییییییییییییییی؟ دلمب رات تنگ شده بود..ایهانم خوبه؟ سفارش جدید هم مبارک...عکس یادت نره...منم دوست د ارم اینکارووووووووووووووووووووووووووووووووووو...چه خبرا...ممنونم ازتعریفت عزیزم...

دوستان رولان امیر آباد که ما هستیم که تعطیل نیست..امروز اگر رفتم حتما میبینم برات هجران جون...

مهلا جون خیلی دوست دارم زود ببینمتنون...راستی من فکر کردم سه شنبه که وقت آزادت بیشتره بریم تیراژه ..هم بچه ها بازی میکنن و حسابی بهشون خوش میگذره هم میتونیم غذا یا هر چی خواستین بخوریم...میخاهین اصلا من غذا درست میکنم مثل ماکارونی که بچه ها دوست دارن میارم میریم پارکی جایی میخوریم!! خوبه؟ مهمترین نکته ش اینه که وسط هفته تیراژه خیلیییییییییییییییییییییییییی خلوته ..بچه ها میتونن راحت بازی کنن...

مریم مامان آرتین و مریم مامان ملودی و مامان ارمیا رو که میدونم تهرانن...از بقیه دوستان هر کسی میتونه بیاد بگه بهمون...

راستی میبینم اینجا همه تحصیلات عااااااااااااااااااالیه دارن...رها جون پس مدرس دانشگاه بودییییییییییییییییییییییییییی...دوست داری دوباره بری دانشگاه درس بدی؟ به نظرم وقتی کیاراد بره مهد کودک بتونیا..
وای بچه ها نمیدونین..دیور زرفتیم تولد پسر دختر خام که 8 سالشه...نمیدونین آراز چه کرددددددددددد...از اول قاطیه بچه ها وسط میرقصید..بقیه رفتن پی بازیشون آراز همچنان برای خودش میرقصید...! انقدر ازش فیلم گرفتم..حیف نمیشه اینجا گذاشت..خیلی بامزه بود کارش...

هیچ کدومتون تو ف.بوک نیستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی هجران جون تم قطار اوکی شد پرینت هم کردم..فقط هنوز تو فکر کیکم..شاید برای تزوین خامه و با کاکاتو قاطی کنم کل قطار رو شکلاتی کنم اونوقت با اسمارتیز تزئین کنم...هنوز نمیدونمممممممممممممممممممم...
2706