2737
2734
عنوان

سیمونی و خریدا مامانای اردیبهشت و خرداد 89

| مشاهده متن کامل بحث + 1254727 بازدید | 32326 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سلام به همگی ، سلام شیوا جون اسمی که درست کردی خیلیییییییی نازه ، عروسکشم نازه ، مبارک دخملت باشه. من هنوز خریدام تموم نشده :(
راستی مامان پارمیس برای پسر که حتما نباید آبی باشه از رنگای یاسی و سبز روشن هم میتونی استفاده کنی.
اتفاقا تک هم هست چون اکثرا صورتی و آبی درست میکنن .
اتاق دخملای من که تو مایه نارنجی کرم شده . ولی خرید سیسمونی و انتخابش واقعا سخته ها
پارمیس گلم انشالله هر چی هست سالم باشه..من هم اولش فکر میکردم پسملی هست..ولی وقتی رفتم سو نو یه دخمل شیطون بود...موش بخوردششششش .........مرسی مامانه دو قلوها..منم هیچی نگرفتم..تازه قراره هفته اینده با بابای جوجم بریم خرید...
بچه ها جون میشه واسه انتخاب رنگ کمد راهنماییم کنید..... من و همسرم دیروز رفتیم برای انتخاب سرویس چوب(کمد لباس و تخت نوزاد و ویترین)... دو تا رو خیلی پسندیدیم.... ولی مشکل اینه که یکیش قهوه ای پررنگه و میترسم واسه نوزاد خیلی بزرگانه باشه... ولی میتونم با کاغذ دیواری و پرده و روتختی نارنجی یا یک رنگ روشن دیگه ست خوشگلی درست کنم.. فقط بابت بزرگانه بودنش میترسم.... یکیش هم سفید ابیه با راهراههای ابی که ما میخواهیم بگیم رنگ ام دی اف رو بجای سفید با ابی یا سبز کار کنه ... ولی میترسم دیگه قشنگیه خودشو نداشته باشه و در ضمن اونوقت برای ست کردن با پرده و اینا دستم باز نیست و باید همرنگ سبز یا ابی باشه.... موندیم کدومو انتخاب کنیم.... واقعا رنگ واسه پسر خیلی سخته انتخابش.... من بیشتر دلم با قهوه ایه ولی از اینکه حالت نوزادی نباشه کمی دو دل هستم... میشه راهنماییم کنین؟
سلام به همه خانما
پارمیس گلم نه من یزدی نیستم ولی دکترم دکتر حجت بیمارستام مجیبان هست ماهی یه بار میام و بر می گردم
مریم جون خیلی باسلیقه و زیبا خرید کردی انشاءه الله که به نی نی سالم و تپل مپلی خدا بهت بده
مبارک نینیت باشه
مامان دقلوها عزیزی خیلی عقب افتادیا بجنب خانمی شما که باید برا دونفر خرید کینی الههههههههههییییییییییییییی انشاء الله که سالم باشن ولی خیلی باحاله ای جان دو تا جوجه خوشکل و بانمک عزیزی
فرفری جون جنسیت پسمل زودتر مشخص میشه
البته من باباییش همون ماههای اول خواب دیده بوده یه پسمل به دنیا اوردم وقتی همکه جنسیتش را بهش گفتم گفت به دکتر می گفتی ما زودتر می دونستیم
عزیزم
خدا همه نی نی ها را سالم نگه داره و ما مامان و بابا ها را خوشحال کنه
من که خزیدم یه هفته عقب افتاد آخه عمه جونش می خواد باهامون بیاد برا خرید سیسمونی این هفته کلاس داره
الهی مامانفدای تو نی نی گل بشه

2706