2737
2734
عنوان

سیمونی و خریدا مامانای اردیبهشت و خرداد 89

| مشاهده متن کامل بحث + 1254727 بازدید | 32326 پست
سلام به همگی ؛ سلام شیوا جونم
خوبی خانمی؟؟ وااااااااااااای که چقدر کیف کردم از این همه سلیقه ، تابلوی دخملیت چقدر ناز شده الهی که مبارکش باشه .
مامی مهناز جون وسایل نی نی مبارکش باشه ، خیلی قشنگن.
من هنوز هیچ عکسی نگرفتم، البته یه سری وسایل هم از قبل گرفته بودم که همشون بسته بندی شدن.

شیوا جون اسم دخملامو پرسیده بودی ، به امید خدا یکیشون آندیا (نام همسر اردشیر) و اون یکی تانیا (ملکه مهربان)

راستی عروسک موزیکاله چقدر نازه :) اسباب بازیای دخترای من همشون حیوونن ، اصلا عروسک ندارن ، باید براشون بخرم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامی مهناز .....لباساش که خیلی نازن....اون موموشی های روی جوراباشو ببییییییین..الهی .........مبارک جوجت باشه خانمی.........مامانه دو قلوها مرسی گلم....اسمهایی هم که انتخاب کردی خیلی خوشکل هستن..انشاالله دو تا جوجه جیک جیکو به سلامتی به دنیا بیاری..من یه کم نگرانتم....یعنی سخت نیست دو تا جوجه...؟؟
2731
شیوا جون به نظر من مادرکر خوبه و چیکو هم کیفیتش هم قیمتش
ماکسی کوزی هم خوبه ولی انگار زیادی گرونه
منظور از زیادی اینه که اونقدر که نینی قراره استفاده کنه و بعد بی استفاده میمونه انگار ارزش نداره
دشوار ترین قدم همان قدم اول است...
*کورش کبیر*
2738
رها جون از سایت ebay سفراش دادم. اما باید یکی اونورا داشته باشی که تو اون سایت حساب داشته باشه و حساب الکترونیک هم طبیعتا لازمه ی کاره. و تحویل بگیره و برات پست کنه!
من این کیف رو سفارش داده بودم و اومده بود هم اما خواهرم که اونجا تحویلش گرفته دیده به اندازه ی عکسش قشنگ نیست!
دوباره سفارش جدیدی دادیم! اگه این بار خریدمون قطعی بشه عکس اونم می گذارم.
سلام به همه دوستان گل
خوبین خانما
نی نی یاتون خوباً
شما هم مثل من تنبل هستین ( البته ببخشین اینو مینویسم ) چیزی نخریدین من که هنوز چیزی نخریدم بچه ها به نظر شما از چه رنگهایی میشه برا سیسمونی پسر استفاده کرد به غیر از آبی
من هنوز نمی دونم چه کنم تخت و کمد چه رنگ و چه مدل بگیرم
خیلی سخته
شما خانمای گل اگه برا تزئین اتاق پسر کاری انجام دادین یا سایتی کتابی می شناسین لطفاً به من معرفی کنین
مامان روژان عروس من چطوره خوبه قاب عکسش خیلی ناز شده بود عروسکاش هم خیلی ناز و بامزه هستند
مهناز جون وسایل شما هم خیلی ناز بودن انشاء الله که خدا به همه ما یه فرزند سالم و صالح ببخشد
مواظب خودتون و جوجه هاتون باشین من یه امتحان دیگه دارم اونم بدم فعلاً یا یک ماهی کاری نارم و وقتم آزاد هست بیشتر به جوجم و وسایلش می رسم لنشاء الله
می بوسمتون

2706