2737
2734
من خودم یزدیم

ادمای پاک و ساده این و مومن و متعقد

باید ببینی از نظر فرهنگی به هم میخورید یا نه
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزو بیا وره دل من.در عین حال که آدمها ی مومنی هستند.ولی خییلی بدن.بخصوص با عروسی که از یه شخره دیگه باشه خیلی بدن.البته همه جا استثنا داره.من عشق تموم زندگیم یک یزدی بود که به خاطر اختلاف فرهنگ و عقاید قومیشون نتونستم بهش برسم.
2738
تو هر شهری خوب و بد زیاده.
اما در کل غالب یزدی ها خانواده دوست و اهل زندگی اند. خیلی کاری و درس خوون هستند.
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
همه جا خوب وبد داره اما یزدی ها فوق العاده اهل صرفه جویی ویه طوری خسیس هستن من که اصلا دل خوشی از اونا ندارم چند مورد دیدم که با وجود اینکه واقعا میلیاردی بودن اما از خساستشون هر چی بگم کم گفتم.اونایی که من دیدم که خسیس بودن و فقط با خودشون می جوشن غریبه رو ادم حساب نمی کنن
پدرشوهر من یزدیه . خیلی خیلی آدم خوبیه ولی خودش میگه خانواده ما دو دسته هستن یه دسته اهل مذهب و دسته دوم لامذهب و اهل علم . ( لا مذهب نه به معنی بد یهنی زیاد تو خط پیامبر و... نیستن)
رایان عشق زندگیم 9 اسفند به دنیا اومد
منم با الی موافقم نتونستم رک بنویسم ولی اگه خودش شما رو می خواد خانوادش بیچارت می کنن

هر چقدر پولدار باشن ولی فوق العاده خسیسننننن خیلی اصلا گول تجملاتشون رو نخور به من گیر می دادن چرا فلان شامپو استفاده می کنی...........

من اصالتا یزدیم ولی بخدا اصلا خسیس نیستیممممممممممممممممممممممممممممممم

ولی منم شنیدم یزدیا خسیسن
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
یکی از اقوام ما زن یزدی شد....پسره خوبه....و ازش خیلی راضین ولی خانوادش اصلا به جوش نیستن الان دو ساله عروسشونه حاملس.....ولی باید دعوت بشه تا بره خونه مادر شوهر...میره هم خیلی تحویلش نمیگیرن...البته الان میگه بهتر شدن.
در کل یزدی غیر یزدی نداره همه جا خوب داره بدم داره...این رفتار خانواده شوهر من تو خیلی شهرا دیدم ربطی به یزدی غیر یزدی نداره.
اخلاق سگیتو وقتی تحمل میکنم که مرامتم مثل سگ باشه")))
2706