2737
2734
عنوان

کدام بیمارستان زایمان کردید ؟ راضی بودید؟ دکترتون کی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24306 بازدید | 100 پست
موافقم تاپیک و راه بندازید . من خرداد زایمان دارم بیمارستان ابن سینا میخوام برم لطفا اگه کسی اطلاعاتی از این بیمارستان داره بگییییییییید
تو آمدی ز دورها و دورها .... ز سرزمین عطرها و نورها. ( خدایا گل قشنگمو به تو سپردم )

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم 4هفته دیگه زایمانمه احتمال زیاد میرم صارم دکترم هم نیک نفس هستن من که عاشقشم
فاطمه جونم دختر نازم هزاران بار خدارو شکر میکنم که تورو بهم داده.عاشقتیم منو بابایی
2728
اگر بیمه دارید دور بیمارستان میلاد رو خط بکشید و اشتباهه منو نکنید میلاد فوق العاده شلوغه من خاطره خیلی بدی از میلاد دارم و این بار یا میرم مصطفی خمینی یا جواهری
پروردگارا چطور شکر نعمت کنم که سزاوار باشی   
2738
سلام من مادران 4اسفند91همه چی عالی بودبااینکه من فیبروم داشتم ولی زایمان راحتی داشتم فیبرومم هم وزنه پسرم بودتقریبا دکترمم دکترحسن گوگل بود
خدایاشکرت امسال پسرنازمن داره داداش بزرگه میشه
سلام به مامانای گل من زایمان اولم هفت سال پیش سزارین بود با بی حسی البته شهرستان بود بیمارستان خصوصی وافعا چیزی به اسم درد حس نکردم الان زایمان دوممه 22 خرداد بیمارستان بهمن با دکتر نجار کسی از این دکتر یا بیمارستان اطلاعی داره بگه خیلی خوشحال میشم
عسل و رادین عشقای مامان نسیم
خانوما کسی این اواخر مادران سزارین با بی حسی داشته؟ دکترم میگه دکتر بیهوشی مادران پیره و دستش میلرزه برا بی حسی خوب نیست کسی تجربه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
بلاخره منم بزرگ شدم منم مامان شدم مامانه یه پسمل خوشمل......آرسام جونم 19 خرداد 93 اومد تو بغلم
2706