2737
2734

کاتالوگ جدید محصولات اوریف لیم
برای کسب اطلاعات ویا سفارش تماس بگیرید

09126305425
09360075565

http://am.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=20120
بعد از باز کردن لینک روی تصویر کلیک کنید
www.eforosh.com/eamega فروشگاه محصولات اوریف لیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم این لیست ضدآفتاب هایی که دوستان بر اساس تجربه شون تو تاپیک بهداشتی گذاشتن
:: لیست ضد افتاب ها بر اساس تجربیات دوستان ::

1-شیسیدو (اس پ 50 به اضافه یو وی ای و با رنگ نسبتا سفید ..روی پوست خیلی عالی نمیخوابه و بعضی وقتها می ماسه واین مدلش نوشته همه نوع پوست و بنظر من با توجه به قیمتش نمی ارزه )چون یکی از محاسن ضد افتاب مخصوصا برای پوستای چرب جذب عمیق و سریع /و اصلا دست میزنی حسش نکنی (سرو)

2- استادرم ....3 مدل داره و الان همراهم نیست و بنظرم خیلی بهتر از شیسیدوست (سرو)

3- ضدآفتاب الارو فاقد چربی مدل کرم پودری (رنگ بژ طبیعی) spf 30، من طولانی مدت ازش استفاده نکردم که بگم باهاش جوش زیر پوستی زدم یا نه، ولی همین الانم بعضی وقتا ازش میزنم، از نظر سبکی به نظرم متوسطه، ولی نه پوستمو برق میندازه، و خیلی قشنگ رو پوستم میخوابه و رنگ و پوشش دهیش خوب و طبیعیه، من شنیدم بعضیا ازش ناراضی بودن به خاطر جوشای زیرپوستی که میزدن، من چون مداوم استفاده نکردم نمیدونم! (هورمهر)

4- ضدآفتاب رنگی فاقد چربی سانسنس تینت spf 50، این ضدآفتاب رو دکتر بهم داد (با توجه به اینکه جوشای زیر پوستی هم از قبل زیاد داشتم) از الارو سبکتره، رنگش یک رنگ داره که طبیعی و قشنگه، روی پوست من خوب میخوابه و برق نمیندازه (بعضی وقتا حس میکنم یکمی برق میندازه خیلی کم)، ازش مداوم استفاده کردم و خیلی راضی بودم. (هورمهر)

5- ضد آفتاب آدنایس - اس پی اف 90 رنگی: ضد آفتابی که چند سال قبل استفاده می کردم و خیلی عالی روی پوست می خوابید اما دیگه هیچ جا ندیدم. (مهناز)

6- ضد آفتاب اکسفولیاک EXFOLIAC - اس پی اف 25: امواج UVA و UVB رو فیلتر می کنه. مخصوص پوست چرب و بی رنگ هستش و روی پوست من عرق نمی کنه، برق نمیندازه (بعد از یه مدت که دوباره پوستم چرب می شه، چرا) و به هیچ عنوان باهاش احساس سنگینی نمی کنم. احتمالا باید چهارمین تیوپش رو هم بگیرم. خیلی خوب بود اگر نوع رنگی هم داشت.
(مهناز)
7- آیسیس فارما ISIS PHARMA - اس پی اف 50: اینطور که روش نوشته UVE رو فیلتر می کنه. رنگیه اما روی پوست من خوب نمی خوابه. خیلی باید روی پوستم ضربه بزنم تا به خورد پوستم بره اما رنگش بد نیست و سنگین هم نیست. (مهناز)

8- پیزبوئین فاقد چربی (نوع اسپری) - اس پی اف 30: سبکه اما حسابی پوستمو برق میندازه و بعدش مجبورم با پنکیک ماتش کنم (مهناز)

9-اکسفولیاک عالیه . سبک . اصلا براق نمیشم بلکه احساس میکنم رنگم باز میشه و پوستم سرحالتر به نظر میرسه . فقط تنها مشکلی که من باهاش دارم ؛ با اینکه اصلا به لبم نمیزنم ؛ ولی بعد از چند دقیقه گلوم و انتهای دهانم تلخ و بد مزه میشه . خودم فکر میکنم پوستم نازک شده و این ضد آفتاب به زیر پوست نفوذ میکنه . الله اعلم (نیکی )

10 - راسن ایرانی : به توصیه دکتر سارا خریدم ؛ 5000 تومان . اینهم عالیه . سبک و بسیار بسیار زود جذب میشه . و اما عیبش ؛ کمی براق میکنه و همچنین بوی خوبی داره اما من بوش رو دوست ندارم ! (نیکی)
اینهم از عجایب نیکیه دیگه:-) نمیشه کاریش کرد.

11-لد ( همون نوروا . سلار ) : اینهم عالی بود . مثل اکسفولیاک زود جذب میشه اما خیلی آبکیه . غلیظ نیست . واسیه همین زود تموم میشه و به صرفه نیست .(نیکی)

12-فیتومر : بینهایت چرب بوده و سنگین . آشغال به تمام معنا ( ببخشید بی ادب شدم یهوووووووووو ) (نیکی)

13- ضدافتاب ایرانی اردن فاقد چربی : من پوستم خشکه ، خیلی حساس نبودم هیچوقت رو ضد افتاب ... ولی تو ضدافتابای ایرانی آردن به نظرم خوب بود یه مدت میزدم ضد افتابای رنگیش رو ، فقط بگم من فاقد چربی میزدم ولی باز هم چرب بود و بنابراین واسه پوستای چرب اصلا اردن خوب نیست ... (شاپریا)

14- ضد افتاب فاقد چربی اوریاژ رنگی : خب این ضد افتاب رنگش برای پوست من فوق العاده قشنگ بود ... خیلی ضد افتاب نرمیه !!! یعنی به نظرم اصلا قبلش احتیاجی به ابرسان نبود ... و واقعا هم فاقد چربی بود ... در کل راضی بودم ازش شاید دوباره بخرمش . ( شاپریا )

15- ضد افتاب پیزبوئین : من مدل ضد چروک و رادیانتش رو استفاده کردم ... این ضد افتاب مخصوص پوستای نرمال و خشکه ... پوستم رو حسابی نرم و لطیف میکرد و همینطور روشن ... بوی خوبی هم داره ! و مهمترین مزیت این ضد افتاب اینه که برعکس ضد افتابای دیگه احتیاج به تمدید 2 ساعته نداره و تا 5 6 ساعت ماندگاره ... محصولات پیزبوئین بی رنگ هستن ... ولی بهترین ضدافتابی که تا الان داشتم بوده . ( شاپریا)

16- ضد آفتاب فاقد چربی هایسک SPF50 بایورگا :من هم ضد آفتاب این را میزنم که خیلیییییییییی راضی هستم پوست صورتم هم چرب هست و جوش های زیر پوست من را کاملا برده در ضمن بعد از استفاده از انواع و اقسام برند های معروف و سال ها تلاش این کشف را داشتم !ههههههههه (soha )

17- اوریاژ: قدیما اون روزا که جوون بودم فقط اوریاژ spf 90 میزدم خیلی ازش راضی بودم. سبک بود و اصلا پوستمو برق نمینداخت. بعدها نمیدونم کیفیتش تغییر کرد؟، توقعات من تغییر کرد؟ یا نوع پوستم عوض شد که دیگه باهاش راحت نبودم گذاشتمش کنار. رفتم سراغ آردن :)) چند باری هم از اون گرفتم. یادم نیست چطور بود. بعد عوضش کردم دلیل خاصی هم نداشت دوست داشتم یه چیز جدید تجربه کنم. رفتم سراغ دوست عزیزم درمیک:))) (مهتاب)

18- درمیک: بسیار سبکه و برای پوست من ایده آله. باهاش خیلی راحتم. تا 4 ساعت نیاز به تجدید نداره. بعد از 2-3 ساعت کمی برق می افته روی صورت (پوست من خشکه). البته نه اونقدر که حرص آدم رو دربیاره و سریع بپری پنکیک بزنی روش. تا حالا 4-5 بار پیوسته خریدمش تا اینکه اومدم به این تاپیک و دوست جونا وسوسه پیزبوئینو انداختن به جونم :)))) (مهتاب)

19- پیزبوئین (ضدچروک رادیانت): همونطور که از اسمش مشخصه باعث میشه بدرخشید. به همن دلیل اصلا اصلا مناسب پوستای چرب (بخصوص اگه دوست ندارید مثل پروژکتور نور پخش کنید) نیست! بعد از 6 ساعت نیاز به تجدید داره. روش اصلا نمیشه آرایش کرد. اما شدیدا از پوست مراقبت میکنه. به نظرم برای مواقعی که از شهر خارج میشید (مثلا کوهنوردی) خیلی مناسبه. البته باز به این شرط که روش آرایش نکنید. چون حالت چسبندگی داره و حسابی حرصتون رو درمیاره. اما از روز اول که ازش استفاده کردم همش حس میکردم داره داد میزنه: آهاااای خیالت راحت باشه من حسابی مراقب سلولهای پوستت هستم :)) باور کنید اصلا شوخی نمیکنم. کاملا حس میکنید که از اشعه ها در امانید. ولی خب همون طور که گفتم اون مشکل برق و بورق رو داره. دیگه انتخاب با خودتونه :)) مواقعی که آرایش نکرده از خونه بیرون میرم میزنم. (تجربه بقیه مدلهای پیزبوئین رو نداشتم. ولی فکر میکنم این مدل رادیانت نورش از همه شون بیشتره :)))))) (مهتاب)

20- الارو: رنگی spf 50 هم داشتم. یعنی هنوز دارم. ولی به نظرم نسبت به درمیک و حتی اوریاژ سنگین تر بود. به نصف هم نرسوندمش گذاشتمش کنار. با اینکه پوستم خشکه ولی بعد از حدود 1 ساعت پوستم برق می افتاد. البته سنگینیش باعث شد که بذارمش کنار. در حالیکه بچه ها میگن سبکه. نمیدونم شاید زور پوست من کمه نمیتونه بلندش کنه:))) (مهتاب)

21- الارو اویل فری رنگی بژروشن : سبکه ولی به پای اکسفولیاک از لحاظ سبکی نمیرسه و خیلی زود احساس میکنین که پوستتون رو چرب کرده . من همش با کلینکس این چربی رو میگرم در نتیجه دیگی چیزی از ضد آفتاب جهت محافظت از پوست ؛ باقی نمیمونه:). رنگش هم برخلافی که گفته بژ روشن ؛ اونقدرها هم روشن نیست و خیلی زود رنگش رو از دست میده و شما همون رنگ طبیعی پوستتون رو خواهین داشت . جوش زیر پوستی هم زدم اما نمیدونم واقعا از همین ضد آفتاب هست یا من در مصرف شیرینیجات زیاده روی کردم . (نیکی)

22- هایسک بایورگا : من فقط تسترش رو داشتم که متاسفانه بازهم در مقایسه با الارو و اکسفولیاک سنگین بود و البته کمی چرب . برخلاف دوست عزیزم سها جون من نپسندیدمش . در نتیجه اصلا نخریدم . (نیکی)

23- svrرنگی : تسترش رو بازم داشتم . از لحاظ چربی عالی بود یعنی اصلا اصلا اصلا پوست چرب نمیشد . ولی برای پوستهای خشک باید حتما زیرش مرطوب کننده میزدند . ولی از لحاظ رنگ ؛ بینهایت سفید میکرد یه جورایی مصنوعی میشدیم ولی من با پنکک تیره استفاده میکردم خوب میشد اما در کل تا زمانیکه رنگش درست نشه ؛ من نمیخرمش . (نیکی)

24- اوریاژ90 برای پوستهای حساس رنگی : این مربوط به یازده ساله پیشه که من 18 سالم بود و تازه داشتم توی این کارهای خوشگلی و قرتی بازی سر در می آوردم و دکتر بهم داده بود . برای من چرب و سنگین و خیلی هم روشن بود واسیه همین من کلا از خانواده اوریاژ زده شدم و به سمتش نرفتم . (نیکی)

25- ضد آفتاب بایودرم اسپات : مدت زیادی ازش استفاده میکردم خوبیش اینه که برای دور چشم هم هست و همینطور مناسبه پوستهای حساسه و توی کاتالوگش نوشته حتی برای استفاده بلافاصله بعده لیزر کردن پوست که پوست حساسه و ملتهب خوبه منم پوستم حساسه و راضی بودم ازش اما بدیش این بود که چون رنگش سفیده مثله هایسک بایورگا اگر خوب رو پوست پخش نشه سفیدی هاش رو پوست معلوم میشه مثله اینکه کرم پودر رو رو پوست یه دست نزده باشین (عسل بانو)

26- الارو کرم پودری: رو پوست من خوب میشینه و رنگشم برام خوبه سنگینم نیست برام (عسل بانو)

27- الارو بی رنگ SPF50 oil free هم تازه گرفتم اما زود برق افتاد صورتم با توجه به oil free بودنش خیلی زود برق افتاد (عسل بانو)

28- هیدرودرم ایرانی هم 2 سری استفاده کردم قیمتش خوبه و رو پوستم نسبتا خوب پخش میشه و خیلی سبکه انگار که مرطوب کننده بزنید اما مدتی بود که میدیدم پوستم داره افتضاح میشه فکر کنم بخاطر اون بوده گذاشتمش کنار بهتر شد اما نه مثله اولش (عسل بانو)

29- اون بیرنگ فاقد چربی بااس پی اف 50 برق میفته وکمی سنگینه ولی جوش رو تشدید نمیکنه (شیرزن)

30- درموبای رنگی بژ اس پی اف 60 ساخت فرانسه سبکه برق نمیندازه خوب پخش میشه ولی اگر جوش داشته باشید بدردتون نمیخوره (شیرزن)

31- سان سنس رنگی فاقد چربی روی پوستم میماسید وخویم پخش نمیشه وباید خیلی ماساژ بدی تابه خورد پوست بره ، ولی جوش زا نیست (شیرزن)

32- اکسفولیاک اس پی اف 25 بالاترنداره دکترا حداقل اس پی اف رو 30میدونن من اهوازم آفتاب سوزان البته من اصلا درمعرض مستقیم نورافتاب قرارنمیگیرم به ندرت اتفاق میفته ،اگر نوروا که گفتی همه مزایاروداره ،وعیبش فقط رقیق بودنشه چوهن اس پی اف 50داره بنظرتون بهترنیست برای من (شیرزن)

33- من از ضد آفتاب راسن( ایرانی فاقد چربی اس پی اف 30 ) خیلی راضی بودم میتونم بگم واقعاااااااا فاقد چربیه و تنها ضد آفتابیه که با گذشت چند ساعت روی صورتم برق ننداخته ....... برای نیکی جون هم فکر میکنم چون بندر آب و هواش متفاوت تر از تهرانه برق افتاده (سارا)

34- منم اوریاژ رنگی ( وقتی خیلی جوون بودم .چند دوره زدم راضی بودم الان چند سالی نزدم چند وقت پیش هم که دکتر پوست رفتم خودش الارو کرم پودری بهم معرفی کرد البته هنوز نگرفتم به خاطر اختلاف همیشگی که یک سری از دکترها طرفدارضد افتاب رنگی هستند یکعده دیگه مخالف شدید . این دکتری که این دفعه رفتم که مخالف شدید ضدافتاب + پنکیک هم بود (نگار)

35- الان ضد افتاب دکلرهdeclare spf 50 مخصوص پوستهای حساس میزنم که خاصیت ضد چروک داره و مرطوب کننده هم هست و امواج uva هم فیلتر میکنه ،ساخت سوییس . اما برق میندازه (نگار)
کاتالوگ جدید محصولات اوریف لیم
برای کسب اطلاعات ویا سفارش تماس بگیرید

09126305425
09360075565

http://am.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=20120
بعد از باز کردن لینک روی تصویر کلیک کنید
www.eforosh.com/eamega فروشگاه محصولات اوریف لیم
منظور ازدرجه spf در کرم‌های ضد آفتاب چیست؟؟ مواد تشکیل دهنده کرمهای ضد آفتاب به دو روش از پوست محافظت می کنند ، آنها یا اشعه ماوراء بنفش خورشید را جذب وراه عبور آنرا مسدود کرده یا اینکه اشعه UV را منعکس و متفرق می کنند . کرمهای ضد آفتاب بر اساس میزان توانایی آنها در جذب و دفع اشعه UV خورشید درجه بندی می شوند که sun protection factor یا SPF نام دارد . درجه SPF نشان دهنده این امر هستند که مصرف کننده آن قبل از اینکه دچار آفتاب سوختگی شود ، تا چه حد می تواند زیر نور آفتاب بماند . برای مثال شما می توانید بدون استفاده از کرم ضد آفتاب 10 دقیقه زیر نور خورشید باقی بمانید و احساس سوختگی نکنید . هنگامی که از کرم ضد آفتاب استفاده می کنید می توانید زمان 10 دقیقه را ضرب در میزان SPF کرم کنید و به مقدار زمان بدست آمده زیر آفتاب بمانید . اگر SPF کرم شما 15 باشد ، شما 150 دقیقه یا دو ساعت ونیم می توانید در زیر نور آفتاب بمانید . اگر پس از مدتی مجدداً از کرم استفاده کنید ، میزان محافظت آن بیشتر می شود . اما در مقدار زمان ایمن آن تاثیری ندارد . در آب و هوای ایران عیار محافظتی بالاتر از 20 نیاز می باشد. هر چه اشعه آفتاب در منطقه ای مستقیم تر بتابد باید درجه SPF بالاتری را انتخاب کنیم. بهترین کرم ضد آفتاب باید spf آن 30 باشد زیرا حدود 97 درصد اشعه خورشید در مقابل پوست را می‌گیرد و تمام افراد می‌توانند از آنها استفاده کنند. آلیش کالا به شما کرم ضد آفتاب با پوشش کرم پودر Ellaro را پیشنهاد میکند . این کرم یک نوع ضد آفتاب است که با ویژگی هایی که دارد مشابه کرم پودر عمل می نماید. - این محصول پوشش بالایی داشته و مشکلات و عوارض پوستی را به خوبی می پوشاند. - این محصول ماندگاری بالایی داشته و دوره تمدید آن کمتر از سایر انواع کرم های ضد آفتاب می باشد. کرم ضد آفتاب با پوشش کرم پودر حتی در شرایط تعرق زیاد به خوبی روی پوست باقی مانده و بیش از دو برابر یک ضد آفتاب معمولی روی پوست دوام دارد. ماندگاری بالای این کرم باعث شده که علی رغم داشتن SPF 30 و SPF 25 از نظر محافظت پوست در برابر آفتاب مشابه یک ضد آفتاب SPF 50 عمل نماید. بررسی متخصصین نشان می دهد که این محصول ویژه علاوه بر اینکه به عنوان یک کرم پودر پوشش و رنگ مناسبی به پوست شما می دهد به عنوان یک ضد آفتاب از پوست در برابر اشعه های مضر UV حفاظت می نماید. این محصول جهت افرادی که پس از مصرف ضد آفتاب تمایل به استفاده از کرم پودر دارند، بسیار ایده آل بوده و نیاز آنان به مصرف کرم پودر را مرتفع می سازد. استفاده از این محصول برای افرادی که پس از مصرف یک ضد آفتاب Tinted به پوشش دلخواه خود نمی رسند توصیه می گردد. کرم ضد آفتاب Ellaro با پوشش کرم پودر نیاز پوست به ضد آفتاب و کرم پودر را همزمان برطرف می نماید. آزمایش ها و بررسی های متعدد نشان داده است که مصرف مداوم این محصول مشکلی برای پوست ایجاد نمی نماید. این کرم فقط یک محصول آرایشی نبوده و یک محصول توصیه شده توسط درماتولوژیست ها می باشد. این کرم دارای پوشش بالا و مطلوبی است که کلیه مشکلات و عوارض پوستی را می پوشاند. در مناطقی که نیاز به پوشش بیشتری می باشد می توان با کم و زیاد کردن میزان مصرف به نتایج مطلوب تری رسید
www.alishkala.com خدایا همیشه و همه جا میگم شکرت