2726
عنوان

بهترین ارایشگاه عروس در اهواز

| مشاهده متن کامل بحث + 90918 بازدید | 96 پست
سلام دوستای خوبم.
من اهواز هستم و یک سری وسیله خونه و نوزادی برای فروش دارم. فرصتم خیی محدوده واسه همین قیمت خیلی خوبن. خوشحال میشم به اینجا سر بزنین
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=661972&PostID=25837900#25837900
ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه خوبید؟

من میخوام رنگ مشکی موهام رو پاک کنم کدوم سالن رو پیشنهاد میکنید خانما.قیمتش هم مناسب باشه؟
زندگی به من یاد داده...برای داشتن آرامش امروز رو باخدا قدم بردارم....و فردا رو به او بسپارم.
سلام دوستان من بهتون آرایشگاه تیکا کیانپارس میهن غربی فاز 3 را پیشنهاد میکنم...خداییش تا الان همه کارهاش خوب بوده. دیدنش ضرر نداره. من هم از برخوردشون خوشم اومد و هم از کاراشون عاااالییییییییی بود.
2728
من 4 سال پیش نامزدیم رفتم خانم رمضانی چهره های عروس عالی بود عروسیم اهواز نبود وگرنه واسه عروسی هم 100%میرفتم اونجا .دوستم رو سه سال پیش فرستادم واسه عروسیش اونجا عالی شده بود برا عقدش عروس سرا گند زده بود بهش گفتم دیگه نری اونجا
بچشید و ببینید که خداوند نیکو است. خوشابحال شخصی که بدو توکّل می دارد.
مامان نیکو و عروس سرا و خانم سلامات شانسین.گاهی اوقات عروسها رو خوشگل میکنن گاهی اوقات زشت.
ولی چهره های عروس خانم رمضانی من تا حالا ندیدم کسی پیشش رفته باشه و ناراضی باشه.من هم واسه عروسیم پیش خودش بودم.راضی بودم.ولی کارهاش خیلی سادست.
لی لی رو که اصلا نمیپسندم.چند تا عروس ازش دیدم خیلی شلوغ درستشون کرده بود.
افراح هم خوبه .واسه عقدم افراح بودم و راضی بودم .ولی افراح کسایی رو که چشمهای گرد دارن بهتر درست میکنه.اونایی رو که چشم کشیده دارن زشت میکنه.
من واسه عروسیم راضی تر از عقدم بودم.
راستی سامیا به هیچ وجه نرو کارش افتضاحه.واسه نامزدیم رفته بودم سامیا .هر کی منو دید گفت چقدر زشت شدی.من هم همه عکسای نامزدیم رو پاره کردم.

بهترین سالن آرایش اهواز : سالن زیبایی و آرایش تیکا اهواز یکی از بزرگترین و معروفترین سالن های زیبایی بانوان در اهواز است که با بهترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و با استفاده از آخرین متدهای آرایشی بانوان در دنیا و ایران به ارائه خدمات به بانوان محترم استان خوزستان بخصوص شهر اهواز می پردازد.

آرایشگاه " تیکا " به معنای واقعی یه کلاهبرداره که با سالن گول زنکش فقط از مردم پول گزاف بابت کار افتضاحش میگیره البته این حق کسیه که پول زیاد بابت کار فوق العاده چرند و مبتدی بدن چون بعضیها فقط مکان و شیکی سالن مد نظرشون هست برای مسئول اصلی سالن تیکا از خدا طلب مغفرت میطلبم و امیدوارم خدا راه درست و خودش نشونش بده !
زندگی یعنی تکاپو ، زندگی یعنی هیاهو ، زندگی یعنی شب نو ، روز نو ، اندیشه ای نو ......
کاشت ناخن با بهترین کیفیت و بهترین مواد برای مراجعه حتما با وقت قبلی مراجعه فرمایید که شرمنده عزیزان نشم روزهای فرد با دیزاین رایگان. کاشت ناخن 70 کاور ژل 5 کاور ناخن 60 ترمیم 30 کاشت گریم 110 دیزاین از 5 تا 15 (کسانی که جای دیگه ترمیم کردن در صورت دیدن عکس ناخناشون و نداشتن قارچ پذریفته میشن)09368468675 سونیا
وای چقد نظرات متفاوت اینجا هست/ من که خودم مامانیکو بودم و خود خانم موسوی درستم کرد و فوق العاده راضی بودم ولی 5 سال پیش الان خیلیییییییییییییی گرون شده. دوستامم بیشترشون رفتن اونجا و خیلی راضی بودن و خوشگل شده بودن. حتی اوناییشون که خودشونم خوشگل نبودن خوب شده بودن. زن داداشمم مهر گذشته رفت تیکا فوق الاعاده تغیر کرد و راضی بودیم. الان هم عروسم میخواد بره مامان نیکو ولی تازگیا یه شایعاتی راجع بهش شنیدیم که میترسه بره. میگن با یه عروس بحثش شده و هولش داده عروسه هم سرش خورده به جایی و تا بیمارستان نکشیده
با خدا باش پادشاهی کن، بی خدا باش، هر چه خواهی کن
2706