2726
عنوان

بهترین ارایشگاه عروس در اهواز

| مشاهده متن کامل بحث + 90914 بازدید | 96 پست
من و همه ی دوستام مامانیکو بودیم همه هم خوب شدیم... الانم که دو سال گذشته هر وقت عکسامو نگاه می کنم کلی خوشم میاااد... آخرین بارم همین یک ماه پیش دوستم عروسش بود که خیلی خوب شده بود... فقط یه مشکل داره که بچه ها گفتن... موهارو خوب درست نمی کنه... همش باز می شن... گیره هاش خوب نیست... اگه رفتی بهش بگو اینو... آخه گیره ها رو از عروسا پس می گیره و دوباره استفاده می کنه واسه همین شل می شن و باز می شن...
عروس داییم پش مامان نیکو بود.انقدر بد درستش کرده بود که بعدش میخواست صورتشو بشوره و موهاشم باز کنه.ولی دیگه فرصت نبود جایی دیگه بره یا همونجا درستش کنه.
کاش میتونستم ازش مدل بیشتر ببینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من وچندتا از دوستام مامان نیکو بودیم... و خیلی هم راضی بودیم...عالی بود...

اتفاقا اصلا هم چشم هامون رو سیاه نکرد... واسه من یه سایه ملایم طلایی بود... خودم بهش گفتم...

از خود عروس میپرسه و به نظراتشون اهمیت میده..

کرم صورت من تا آخر شب تکون نخورد با وجود اینکه همش میرقصیدم...
من خودم و خواهرم و زن برادرم خ رمضانی بودیم و خوب بود زمانی که من رفتم خ رمضانی هنوز معروف نشده بود. اگه الان هم می خواستم عروس بشم پیش معرف ها نمی رفتم چون سرشون شلوغه. پیش یک آدم با حوصله و با سلیقه می رفتم
رها جان اول بگو بینم چه سبک آرایشی میخوای؟؟

همه آرایشگرا کار خوب و بد دارن تو پروندشون!! :))
اول سبک مورد نظرتو مشخص کن بعد با توجه به انتظارت دنبال آرایشگر باش!

اگر کار سبک و ملایم(لایت) میخوای برو عروس سرا!البته هم صورت و هم شینیون رو سبک کار میکنه!رو موها خیلی مانور نمیده!یه کار خیلی خیلی سبک انجام میده!

اگر میخوای ارایش تیره و یه قول معروف سنگین و خلیجی داشته باشی!! برو نورا یا عروس سرا!!البته من از هر 10 تا عروسی که اونجا رفتن یک عروس زیبا دیدم!!

مامان نیکو هم کارش خوبه ولی به این امید نری که خیلی متفاوت با بقیه عروسا میشی!!..........چون اگه صدتا عروس زیر دستش بشینن همه میشن کپی هم!!هم مو و هم صورتشون!!!!! اصلا ابداع و نو آوری تو کارش نیس!!منظورم این نیس که کارش بده نه فقط کلی میگم که دستت بیاد!

من یه عروسی رفته بودم خیلی عروس خوب شده بود از هر لحاظ خیلی خوب بود خودشم خیلی راضی بود گفت قیمتشم خیلی خوب میگیره و رفته دبی آموزش دیده شمارش بهم داد اگر دوست داشتین خودتون برید و کارش ببنید...
راستی این عروس خانم به من گفت کارش بهتر از مامان نیکو هست دیگه نمیدونم....
2273758 عامری
خدا یا شکرت...
عزیزم من مامانیکو بودم خیلی هم راضی بودم ولی واقعا شانسیه البته خود مامانیکو نباید زیر دستش بشینی- نیکو دخترش و یه خانم دیگه هستن که کار آرایششون خیلی جدید و قشنگه و از خودت میپرسن چه جور دوست داری بقیه عروسها که گفتن حتما مامانیکو درستشون کنه خیلی افتضاح بودن و من واقعا متفاوت از بقیه شده بودم - موهام و آرایشم هم اصلا خراب نشد
2706