2726
عنوان

بهترین ارایشگاه عروس در اهواز

| مشاهده متن کامل بحث + 90905 بازدید | 96 پست
سلام
من شب عروسیم خیلی تغییر کردم طوری که خواهرشوهرم وقتی با شوشو اومد دنبالم منو نشناخت.البته 2 دلیل داشت1لنز گذاشتم2کلاه گیس گذاشتم رنگشم فکرکنم کنفی بود.آرایشمم به نظر خودم و البته بقیه عالی بود.دختر برادر شوهرمم هم برا عقد و هم برا عروسیش اونجا بود.اونم خیلی خوب شده بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم عروس سرا بودم البته 5 سال پیش و راضی نبودم...
چهره های عروس و سایه چشم تعریفش شنیدم عروس ندیدم ازشون..
حتما کار خانم عامری هم که بالا شمارش گذاشتم ببنید...
خدا یا شکرت...
2728
من دو سال پیش چهره های عروس بودم. البته کار تینا برای چشم خیلی خوبه. موهام رو کفایت درست کرد. کلا خیلی راضی بودم از کار چهرهای عروس . ( اینایی که گفتم پرسنل سالن هستن) . کارش هم حد وسطه نه خیلی رنگ رنگیه نه خیلی ساده و بی رنگ. به نظر من مناسب بود.

مامان نیکو هم عروسای 2 سال پیش با عروسای امسالش همه یک شکلند حتی مدل مو . بی سلیقه هست. لبا رو چند برابر میکنه . و چشما انگار دارن از کاسه چشم میفتن بیرون. ( نظر شخصیه هااااااااااااااااا به هر حال این چیزا همش سلیقه ای هست)
آری خورشید ثابت کرد : حتی طولانی ترین شب نیز با اولین تیغ درخشان نور به پایان می رسد . بیدار و امیدوار باش ، خورشیدی در راه است.
سلام دوستای گلم

برای نامزدیم می خوام یه ارایش دخترونه داشته باشم مدل برای موهام هم انتخاب کردم. کدم ارایشگاه برم خوبه؟ از یکی تعریف نورا رو شنیدم، هزینه ارایشش چقده؟
ممنون :*
سلام دوستان
خیلی خوبه که میشه اینجا تبادل نظر کرد
آرایش از آرایشگاههای معروف من زیاد دیدم اما شانسی است بنظرم از هر 10 تا یکیش خوب میشه
میتونی بری سالن هم ببینی
من شنبه عروسی رفته بودم عروس و دوتا همراهاش رفته بودن آرایشگاهی که معروف هم نیست
عروس که معرکه بود هم آرایش فوق العاده تمیز که کرمش تکون نخورده بود هم خیلی تمیز خیلی تغییر کرده بود و خوشگلی عروس چند برابر شده بود
همراهاش هم خیلی عالی بودن اصلا شبیه بهم نشده بودن
گفتن دختر جوون باسلیقه ای هیت که کلی وقت برای مشاوره میزاره
تو گوگل سرچ کنید آرایشگاه ملودی اهواز سایتش میاد که نمونه کاراش هست
من این وبلاگش رو دیدم
تو فی س بو ک هم نمونه کار هست ازش
melodybeautysalon.blogsky.com
منکه خودم بعد از این عروسی تصمیم گرفتم برای جشن خودم برم پیش کسی که واسم وقت بزاره و کار این آرایشگره واقعا تک بود
سلام بچه ها 50 روزه زایمان کردم و یکم هیکلم بهم خورده چنتا لباس نیاز دارم با قیمت مناسب و شیک حالا میخوام بدونم کسی آدرسی داره بهم معرفیی کنه ؟؟ آخه پسرم کوچیکه نمیتونم برم بگردم .اگه ازینا که تو خونه هم میفروشن میشناسین بهم معرفی کنین که دیگه عععععالیه راحتتم که با بچه برم .
ممممممممممممرسی

LilySlim Weight charts
2706