2733
2734
عنوان

جلوگیری از اومدن شیر بعد از سقط

29271 بازدید | 39 پست
من هفته 24 ام بچه مو از دست دادم 2روزه پیش بسیار سخت گزشت اما الان سینه هام خیلی دردناک و متورم شدن دکتر گفت شیرت نباید بیاد فقط دارم با یخ کمپرس می کنک.تروخدا کسی تا حالا تو شرایط من بوده کمکم کنید؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم من مشکل شمارو داشتم و 2 تا دکتر بهم قرص داستینکس دادن
شیر قطع میشد بعد از مدتی دوباره ترشح میشد
رفتم متخصص غدد هرچی از دهنش در اومد نثار اون 2 تا دکتر زنانم کرد
این قرص عوارض خطرناکی داره تو دنیا خیلی وقته تجویز نمیشه تو ایران دکترای تن پرور و پول دوست تجویزش میکنن
این قرص باعث خشک شدن شیر از بنیان نمیشه پرولاکتین ترشح میشه اما از غده های مربوطه تو خون نمیریزه باعث کلی عوارض از جمله درست شدن کیست و غده تو سینه و.... میشه
اگر دکترت بهت این قرص رو داد حتما قبل از مصرف با یه دکتر غدد مشاوره کن
سینه هاتو دست کاری نکن خود به خود شیر خشک میشه
سلام عزیزم خیلی متاسفم انشالله به زودی یه کوچولوی سالم به دنیا میاری

من هم تجربه شما رو داشتم 23 هفتگی نی نیم پرکشید من هم از سینم شیر می اومد دکتر بهم قرص داد اگه اشتباه نکنم اسمش برمو کریپتین بود اونو خوردم قطع شد

آنوشای نازم 19/11/91 با اومدنش زندگیمون و شیرین تر کرد
2738
من 9 ماه و 9 روزم تموم شده بود و درد داشتم، رفتم پیش دکتر بهم شیاف داد و من و بستری نکرد فردا عصرش ب ...

خدا بهت صبر بده. منم دو روز هستش دوقلوهام رو تو 19 هفتگی از دست دادم😔

سلام منم توهفته10 سقط کردم ب خطرایست قلبش الان ی هفته میگذره وترشح میادازسینه هام این طبیعیه؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
2706