2726
عنوان

دوستان راجع به بیمارستان نجمیه اطلاعات می خوام ...

| مشاهده متن کامل بحث + 74577 بازدید | 104 پست
من 4 ماه پیش توی نجمیه طبیعی زایمان کردم. از کادر اتاق زایمان خیلییی راضی بودم. همشون خیلی پرستارها و ماماهای با حوصله و مهربونی بودند. من دکترم دکتر کاشانی زاده بودند که خیلییییییی دکتر فوق العاده ای هستن. عاااااشقشم اصلا هم زیرمیزی و پول اضافه نمی گیره.

چون نجمیه طرف قرار داد بیمه ما بود در کل پول اتاق و همه چی برای من 124 تومان تموم شد.

ولی من از مراقبت بعدش خیلی راضی نبودم. یعنی برای من که طبیعی بودم بد نبودااااا. آخه درد نداشتم مشکلی نداشتم. ولی یکی که سزارین می کنه باید بهش بیشتر برسن. حالا شاید من چون طبیعی بودم خیلی سراغم نمی اومدن نمی دونم! چون کلا هم یه شب تا ظهر بیمارستان بودم اتاق وی ای پی هم نگرفتم. ولی کلا عیبش اینه که هیچیییییییییییی نمی دن و همهههه چیزو باید خودت بخری!!! تا اون ابزوربکسی که زیرت پهن می کنن و دمپایی پات رو هم باید خودت بخری برای بچه هم هیچیییی نمی دن
تموم شهر خوابیدن، من از فکر تو بیدارم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رزا جان ممنونم
شما بیمه چی بودی ؟
دکترت پول جداگانه نگرفت ؟

مانیا جان ممنونم
مانیا جان دکترت دکتر خود بیمارستان بود ؟
پول جداگانه نگرفت ؟
چقدر برعکس ام ... ... ...
رزا جان ممنونم
شما بیمه چی بودی ؟
دکترت پول جداگانه نگرفت ؟

مانیا جان ممنونم
مانیا جان دکترت دکتر خود بیمارستان بود ؟
پول جداگانه نگرفت ؟
2728
ستایا جان منم بیمه نیروهای مسلح بودم و توی دوران بارداری پیش دکتر فاطمه خیر الدین میرفتم و چون توی این بیمارستان و عرفان بود به خاطر هزینه زیادی که عرفان داشت تصمیم به سزارین توی نجمیه گرفتم هر چند دکترم عرفان رو پیشنهاد میداد خودشم گفته بود که پامو که به اسانسور بزارم پشیمون میشم اما چاره ای نداشتم همسرم خیلی دستش اون زمون از شانس ما خالی بود

بالاخره رفتم نجمیه کلی توی ترافیک بودیم چون بدجور مسیر شلوغی بود خلاصه رسیدیم اما واقعا از نظر پوشش و حجاب فشار اوردن من واقعا پشیمون شدم چون تو در نظر بگیر تا اتاق عمل من چادر به اجبار سر کرده بودم در حالیکه مردی و کسی نامحرم اونجا نبود اما رسیدگی خوبی داشتن از نظر رسیدگی راضی هستم اخلاق و رفتار خوبی داشتن بجز زمان شیر دهی دخترم که خیلی عصبانی بودم اما روی هم رفته خوب بود کمی راضی هستم چون بیمه نیروی مسلح بودیم زیاد هزینه ای نداشت

اتاق vip گرفته بودیم و خوب سر میزدن و رسیدگی میکردن اونم تا یک روز روز بعد راضی نبودم

دکترم برای عمل هزینه اضافی نگرفت و گفت قانون اینه و نمیتونه اضافه بگیرن و مبلغ همونی هست که بیمارستان به اونها میده

روی هم رفته نه کلا راضی هستم نه ناراضی اما اگه میدونستم اینطوری هست نمیرفتم حالا ما بخش خوصوصی بودیم اما واقعا افتضاح بود اونی که تبلیغ میکنن با چیزی که میبینی زمین تا اسمون فرق داره
از آتش زرتشت، نفس میگیرم // اندوهِ هزاره از ارس میگیرم // من خون تمام لاله ها را روزی , از هرچه ع ر ب، دوباره پس میگیــــرم.
سلام دوستان عزیزم من مزون کودک دارم سمت شهرک غرب و سعادت اباد اگر مایل بودین میتونین همه روزه برای دیدن کارهای مارک و تک و خوشگل تشریف بیارین

این وبلاگمه ولی یه عالمه کار جدید دارم که عکسش توی وبلاگم نیست http://www.niiniicenter.mihanblog.com/

این شماره منه برای هماهنگی 09381554314
از نمونه کارهای سیسمونی هم این ست 5 تیکه مادرکر هست
http://www.mothercare.com/Mothercare-Little-Circus-Bedding-Collection/psR2056,default,pd.html

تخت و پارک و سبد حمل با پایه و نی نی لای لای این مدل رو هم دارم

http://www.mothercare.com/Mothercare-Little-Circus-Bed-in-a-Bag/375016,default,pd.html

اینم ادرس کلوپم http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=14559&ChatDate=23-3-1391&PageNumber=4
مزون و شو دائمی لباس کودک در شهرک غرب www.soroushmezon.ir 09381554314
ستایا جان منم بیمارستان نجمیه میرم .دکترم افسانه محمدزاده بود که اونجا قرارداد نداشت و منو به دکتر اخلاق نجات معرفی کرده پنج شنبه این هفته وقت دارم میخوام پرونده مو ببرم .منم خیلی پرس و جو کردم همه خیلی تعریف میکنن .فقط در مورد دکترم چیزی نمی دونم .البته چون دکترمحمدزاده معرفی کرده به ایشون خیالم راحته .من میخوام طبیعی بیارم ولی میترسم .الان هفته 29 هستم
می تواندمچم رابگیرد ،اماهمیشه دستم رامیگیرد،خدارامی گویم....
سلام هدی جان
ممنون از کمکت
ایشالله زایمان خوب و راحتی داشته باشی
منم رفتم نجمیه پیش دکتر سیمین بهمنی
ظاهرا دکتر خوبی بود
پرونده تشکیل دادم
ولی به نظرم محیطش بد نبود

توکل به خدا
ایشالله هر چی خیره برامون پیش بیاد

دوستان دیگه لطفا اگر تجربه زایمان تو این بیمارستان رو دارید بهم کمک کنید
ممنون میشم !
سلام اگه میخوای سزارین بشی برو درمانگاه اونجا پیش دکتر کیکاووسی
دکتر خوبیه 3 سوته هم سزارینت میکنه
مطبش هم قلهکه
کلا اگه ی ماه اخر بری اونجا تشکبل پرونده بدی
دکترایی که تو درمانگاه ویزیت میکنن هیچ کدوم زیر میزی نمیگیرن
اگه بیمه ات رو قبول کنن که هزینه اش خیلی نا چیز میشه...
دکتر صابونچی و کاشانی زاده هم خوبن
کلا کادر پزشکاش عالیه...
2706