2726
عنوان

دکتر قنبری پوست مو زیبایی

| مشاهده متن کامل بحث + 50491 بازدید | 332 پست
اقای دکتر من دوتا سوال دارم اول اینکه من 29 سالمه از نوجوانی همیشه صورتم جوش میزد تا به امروزم دکتر میرم رفع نمیشه جوشهام فقط پیشونی و چونم هستش الان میخوام باردار بشم اگه از داروهام استفاده نکنم لکهام وحشتناک میشه دیگه اینکه من اط شامپو کتوکنازول استفاده میکنم برای دوران بارداری ضرر دارره؟
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...
سلام خسته نباشید
لطفا یک شامپو بدن و لوسیون برای پوست خیلی خشک و اگزمایی و کم آب معرفی کنید
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام آقای دکتر
چندتا خال ریز دارم که خیلی برجسته نیست، اما ظاهراً یک توده چربیه،
چه راهی برای برطرف کردنش وجود داره؟
لیزر یا جراحی؟ با توجه به اینکه برجستگی اون ها در حد جوش های ریز است!
... 
2728
خسته نباشید اقای دکتر
من حدود4ماه پیش رو پوستم بیشتر در دستهام وپاهام عارضه هایی ایجاد شد که دکتر رفتم وتشخیص دادن که پوستم خشکی زده یه سری کرم شامپو مخصوص پوستهای خشک واگزمایی بهم دادن ویه پماد به اسمtriamcicort N.N که بعد از تموم شدن دوره درمان پوستم خوب شد ولی بعد از حدود یه ماه دوباره پوستم همون جور شد ولی به صورت دوره ای این عارضه ها روی پوستم ایجاد میشه وبعد خودش خوب میشه..میخواستم نظر شما رو در این مورد بدونم
سلام آقای دکتر من اگزما دارم و پوست صورتم هم دچار این مشکل شده الان کرم ساختگی حاوی بتامتازون و یه ترکیب دیگه استفاده میکنم موضوع اینجاست که روی پوستم چند هاله لک سفید ایجاد شده.ایا این لک سفید بخاطر اگزماست؟آیا درمان داره؟ممکنه بخاطر قارچ باشه؟خیلی ممنونم
سلام
1. من 26 سالمه و پوستم گندمی رنگ و از نوع مختلطه. البته اینجور که خودم تشخیص دادم. روی بینی و پیشونیم کمی چربه و بقیه خشکه. مدت زیادی هست که از ضد آفتاب استفاده نکردم. قبلا استفاده می کردم ولی به چند دلیل، چند سالی هست که اصلا استفاده نکردم. یکی اینکه با استفاده از کرم ضدآفتاب جوش زیرپوستی می زدم و از بوی ضدآفتاب ها بدم میاد.
لطفاً یک کرم ضدآفتاب خوب که با شرایط پوست من سازگار باشه معرفی کنید. اگر کرم پودری باشه ضرری داره؟
2. من یک لک قهوه ای رنگ روی گونه ام دارم که از وقتی که یادمه روی صورتم هست و اندازه نخود هستش. راهی برای از بین بردن اون هست؟
3. زیر چشمام 2 تا خط چروک افتاده. لازمه که کرم ضد چروک استفاده کنم؟ اگر آره چه مارکی برای سن من مناسب هست؟ (الان ضد چروک QV دارم که استفاده می کنم البته نه به طور منظم ولی به نظرم تاثیری نداشته)
4. من تار موهام نازک هست و کلا موهای کم پشتی دارم و نمی تونم زیاد بلند کنم موهام رو. چون خیلی موخوره می شه. راهی برای پرپشتی موهام و از بین بردن موخوره هست؟
5. برای پرپشتی ابرو هم اگه راهی هست معرفی کنید؟

ببخشید سوالام زیاد شد. ممنون
فاز 8 (دره بهشت) - پروژه رکن اسکان بین الملل
سلام اقای دکتر من 28سالمه روی گونه هام جای جوش وفرورفتگی داره به نظر شما لیزر فراکشنال اثر داره وچند جلسه
باید انجام بشه وچه کرمی را پیشنهاد میکنید من پوستم چربه ممنون
باخداباش پادشاهی کن بی خداباش هرچه خواهی کن
چند سال پیش روی بازوم یه نقطه قرمز دیدم.الان بیشتر شده و 7-8 تا شده.روی ساعدم و بازوی دیگه ام هم دراومده.اینا چرا بوجود اومدن و چطور از بین ببرمشون؟

الان 8ماهه روی تمام گردن و سینه و پشتم جوشهای ریز دراومده.دکتر اریترومایسین 4% تجویز کرد .دو دوره استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم.چطور اینها رو از بین ببرم.

ابروهای من تنک وکم پتشه و موهای ابروم نازکه.آیا راهی برای ضخیم تر شدن موهای ابرو و رشد موهای جدید درابرو هست؟

کاشت ابرو رو توصیه میکنید؟دکتر به من گفت چون موهای سرم و پشت گردنم ضخیمه وموهای ابروهام نازکه اگه بکارم طبیعی دیده نمیشه.نظر شما چیه؟
میتونید جایی یا دکتری برای کاشت ابرو پیشنهاد بدید که ماهرباشن و نتیجه کار طبیعی بشه؟خودتون انجام میدیدن؟

برای از بین بردن چروکهای ظریف روی پیشانی مخصوصا چروکهای عمودی وسط پیشانی چه باید کرد؟برای جلوگیری از عمیق تر شدنشون چی؟به جز بوتاکس پیشنهاد دیگه ای دارن؟

برای اقایان کاشت مو سن خاصی داره؟حتما باید کل سر کاملا بی مو شده باشه تا موبکارن؟لابلای موهای خود فرد نمیشه موکاشت تاحجم موهاش بیشتر دیده بشه؟

میتونید جایی برای کاشت مو برای اقایان معرفی کنید که کارشون واقعا خوب باشه و نتیجه کاملا طبیعی بشه؟
خودتون انجام میدین؟

متشکرم
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
یا ریوف عزیز
شامپو ویا محلول خاصی در واقع وجود ندارد.کسانی که موهای چرب دارند برای از بین بردن چربی اقدام به شستشوی زیاد موی سر میکنند که این خود منجر به خشک شدن پوست سر و ترشح زیاد غدد چربی برای جبران خشکی ایجاد شده میشود. هر روز حمام کنید امایک روز درمیان با شامپوهای مخصوص پوست چرب و یک روز به تنهایی با آب موهارا بشویید تا چربی پوست سرتان متعادل شود
یا ریوف عزیز
شامپو ویا محلول خاصی در واقع وجود ندارد.کسانی که موهای چرب دارند برای از بین بردن چربی اقدام به شستشوی زیاد موی سر میکنند که این خود منجر به خشک شدن پوست سر و ترشح زیاد غدد چربی برای جبران خشکی ایجاد شده میشود. هر روز حمام کنید امایک روز درمیان با شامپوهای مخصوص پوست چرب و یک روز به تنهایی با آب موهارا بشویید تا چربی پوست سرتان متعادل شود
2706