2733
2734
عنوان

دکتر قنبری پوست مو زیبایی

| مشاهده متن کامل بحث + 50502 بازدید | 332 پست
سلام آقای دکتر

من 32 سالمه و درمان ivf رو دارم انجام میدم و مشکلات ذیل رو دارم

1- از نوجوانی جوشهای چربی و زیر پوستی میزدم و پارسال میکرودرم کردم که متاسفانه بعد از میکرودرم الان جوشهای چرکی در روی لپ و گونه میزنم که از انها چرک و خون میاد . الان پیش دکتر پوست رفتم با دارو میزان جوشها کم شده البته داروی خوراکی نمیخورم ولی جای انها بصورت لکهای قهوه ای مونده چه راهکاری رو پیشنهاد میدهید البته هنوز جوش میزنم

2- ریزش موهام زیاد شده و تارهاش نازک و احساس میکنم خیلی بی جون هستند و طراوت و شادابی ندارن . چیکار کنم و ایا PRP برام خوبه؟

3- مادرم موهای زیاد و خوبی داشت ولی چند سال پیش بخاطر مشگل سرطان سینه شیمی درمانی کرد و در حال حاضر موهای خیلی کم و نازکی داره بطوری که کف سر دیده میشود . میخواستم پیشنهاد شما را بدانم
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام آقای دکتر
می خواستم بدونم آیا کراتینه برای مو ضرر داره یا به مو آسیب می زنه
فرشته ناز من پانزدهم بهمن ماه همراه با بارش برف زیبای زمستانی قدم به دنیای خاکی گذاشت:) خدایا بابت همه نعمتهایت شکرگزارمم
2731
سلوم اقای دکتر

من صورتم خیلی لک داره
روی لبهام و گونه هام قهوره ای رنگه تقریبا
چنتا دکتر رفتم ولی افاقه نکرد
صورتم داره روز بررو بدتر میشه
اگه امکان هست دارویی تجویز کنین
کاش می دانستم این سرنوشت راچه کسی برایم بافته ..
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

ملیح**مامان سه قلوها**DesiSmileys.com:

ببخشید prp برای آرتروز زانو سن 55 سال تاثیر داره؟
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
سلام آقاد دکتر خسته نباشید از سوال بچه ها

پسر من 14 ماهشه از 12 ماهگی یعنی تو فروردین جلوی سینه و سرشونش خشک میشد و میخواروند به طوری که اگه ناخن داشت زخم میشد

یه دکتر بردم گفت آمپول پرومتازین رو بشکن روی سنش و مرطوب نگهش دار منم همین کار رو کردم ولی خوب نشد

دکتر دیگه ای بردم کرم درم اید 1% رو دادکه گفت فقط 4 روز بزن چون رنگ پوستش رو عوض میکنه با ثمین اوسرین
10%

بهترشد ولی وقتی چند روز ازتمام شدنش گذشت دوباره دیدم میخارونه
اون خشکی تبدیل به جوشهای آبکی شده بود که خوب شد

دوباره بردم دکتر کرم درم اید رو گفت دوباره چهار روز دیگه استفاده کنم و اینبار برای حمام صابون بار کیو وی و کرم بیبی کیدز کیو وی روداد

جاش بهتر شده ولی بازم میخارونه

میشه راجبش توضیح بدید این چه نوع بیماریه و چیکار کنم کاملا خوب بشه چون کوچولوئه خیلی اذیت میشه
سلام مامان ثنا
شوره سر معمولا یک بیماری قرچی است که خوب به درمان پاسخ میدهد
در حقیقت یکی از مواقع مهم استفاده از شامپو است
شامپوهای ضد قارچ باید توسط پزشک تجویز شوند
2738
پوصتم روشنه
با اون لکا صورتم خیلی ناحجوره
کاش می دانستم این سرنوشت راچه کسی برایم بافته ..
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

ملیح**مامان سه قلوها**DesiSmileys.com:

سلام آقای دکتر
درمان کلویید چیه؟ چند تا روی کتفم دارم ،‌خیلی از احاظ روحی اذیتم میکنه ،‌گاهی وقتها هم خیلی تیر میکشه و میخواره، توروخدا جواب بدید.آمپول هم توشون زدم ولی فقط یه کم کوچیکشون کرد اون هم موقتی
2706