2726
عنوان

دکتر قنبری پوست مو زیبایی

| مشاهده متن کامل بحث + 50492 بازدید | 332 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
من خواهرم کمرش از گردن به پایین خیلی جای جوش داره هم قرمز هم قهوه ایی 30سالشه ازدواج کرده و دچار افسردگی شده بابت اینا
نزدیک پریود جوش میزنه و جاشم نمیره
دکتر بهش صابون گوگرد و محلول داد هیچ فایده ایی نداشت
میشه یه لایه بردار قویمثل ترتینویین هرشب بزنه؟ چیکار کنه اینا بره؟ دکتر گفت قرص ال دی بخوره ممکنه بهتر شه ولی اصلا بهش نمیسازه و براش عوارض داره

2728
با سلام خدمت شما
اقای دکتر من مدت 3 ساله که هر نوع کفش یا صندل که پام میکنم ، پاهام تاول میزنه . از هیدرو کرتیزون استفاده کردم که اثری نداشت . ایا راهی برای جلوگیری از کفش زد گی وجود داره ؟
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
انشاالله به زودی مامان میشم...
با سلام

اقای دکتر یه سوال در مورد نمک حمام دارم ایا واقعا تاثیری در از بین بردن نواحی سیاه بدن (زیر بغل و ناحیه تناسلی ) دارد؟

دکتر زنان برای نواحی تیره بدن به من کرم سروینا رو دادن ولی تاثیری نداشت

ایا راهی هست که براحتی این تیرگی ها رو از بین برد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام آقای دکتر
چندتا خال ریز روی صورتم دارم که خیلی برجسته نیست، اما ظاهراً یک توده چربیه،
چه راهی برای برطرف کردنش وجود داره؟
لیزر یا جراحی؟ با توجه به اینکه برجستگی اون ها در حد جوش های ریز است!
... 
با سلام

من تقریبا 3 ماهی هست زینک پلاس می خورم +گاهی هم امپول بی پنتن و بیوتین می زنم الان ریزش موهام خیلی کمتر شده ولی کف سرم معلومه بخصوص وقتی موهام خیس باشه اسپری مای رو هم دو روز دارم استفاده می کنم و به خاطر خارش شدید سرم شامپو کل تار .و برا تبلی تخمدان هم سیپروترون کامپاند

تو رو خدادارویی هست که باعث بشه کف سرم از این کم پشتی در بیاد افسردگی گرفتم اعتماد به نفسم صفر شده
2706