موضوع: غذاي كودك يك ساله + اظهار نظر

1   2  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
ستاره دريايي پست ها : 6758عضویت:1390/9/17
1391/3/9 - 12:24 عصر
منم دخترم چند روز ديگه يك ساله ميشه
صبحانه يه روز زرده تخم مرغ با سرلاك يه روز حريره بادوم البته خرما هم توش ميريزم اين برنامه هميشگي هست چيز ديگه نميخوره
نهار و شام
معمولا هر چي نهار بدم شام همون رو ميدم 2 وعده غذا درست ميكنم يه وقتايي سوپ البته زياد دوست نداره كته رو ترجيح ميده
كته با ماهيچه شويد پلو با مرغ معمولا غذاش همينه از غذاي خودمون هم ميخوره ابگوشت
كته حتما بايد ابكي باشه تا بخوره وگرنه نميخوره
ميان وعده هم هميشه نميدم بعضي اوقات كه نهارشو درست وحسابي نميخوره ميدم
شير موز غليظ خرما هم توش ميريزم اب هويج وسيب
ميوه اصلا نميخوره دوست نداره
من داشتم نگران ميشدم اخه دختر من هنوز جويدن بلد نيست هر چي بدي همين جوري ميده پايين ولي الان ديدم بچه هاي شما هم هنوز جويدن بلد نيستن خيالم راحت شد
اسم قاشق را گذاشتي قطار....هواپيما....کشتي تا يک لقمه بيشتر بخورم! يادت هست مادر؟ شدي خلبان، ملوان، لوکوموتيوران ....، ميگفتي بخور تا بزرگ بشي، آقا شيره بشي!.... و من عادت کردم که هر چيزي را بدون اينکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتي بغض هاي نترکيده ام را.......... عاشقتم مامانhttp://cafebanoo.niniweblog.com/
Azin پست ها : 3095عضویت:1389/9/21
1391/3/9 - 12:29 عصر
واااااي من نميدونم چرا انقدر نگران شدددم، آخه عسل خوب نميتونه بجوه
غذاي نرم بگيد لطفااااااااااا
خدايا ممنونم كه هيچ وقت تنهام نزاشتي و هميشه در زندگيم جريان داشتي. دوستت دارم
1391/3/9 - 12:31 عصر
بچه ها طختر من به هيچ وجه و به هيچ مدل تخم مرغ نميخوره، چيكارش كنم؟؟؟؟؟؟
بهار پست ها : 1118عضویت:1388/10/13
1391/3/9 - 12:40 عصر
من اولش دخترم مقاومت مي كرد ولي من كم نياوردم و بهش دادم الان دوست داره اوايل اوق ميزد
من زرده را با اب جوش خوب رقيق مي كنم
سفيدشم با دستم بهش مي دم
يا فاطر و به حق فاطمه
بهار (مامان آرشا) پست ها : 1266عضویت:1389/5/11
1391/3/9 - 12:42 عصر
بهش اسرار نكن يك هفته بهش نده بعد دوباره امتحان كن بچه ها روز به روز تغيير ميكنن
1391/3/9 - 12:47 عصر
مرسي
ولي هنوز بهم چند تا غذاي نرم ياد ندادين هاااااااا
الان استرس هم گرفتم، ميشينم گريه ميكنم هاااااا
1391/3/9 - 12:48 عصر
دختر منم اوايل نميخورد همش عق ميزد يه مدت ندادم الان با سرلاك قاطي كنم ميخوره همين جوري عق ميزنه
اسم قاشق را گذاشتي قطار....هواپيما....کشتي تا يک لقمه بيشتر بخورم! يادت هست مادر؟ شدي خلبان، ملوان، لوکوموتيوران ....، ميگفتي بخور تا بزرگ بشي، آقا شيره بشي!.... و من عادت کردم که هر چيزي را بدون اينکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتي بغض هاي نترکيده ام را.......... عاشقتم مامانhttp://cafebanoo.niniweblog.com/
1391/3/9 - 12:53 عصر
ارزو جان
كته با شويد ومرغ
كته با عدس و ماهيچه
عدسي با اب مرغ و سيب زمييني
كته با هويج يا كدو وماست
سوپ هم من گوشنت پياز هويج كدو لوبيا سبز ماش گوجه سبزي رشته فرنگي كرفس
البته با اين مواد سه نوع سوپ درست مي كنم
يا فاطر و به حق فاطمه
1391/3/9 - 12:53 عصر
ارزو جان تاس كباب امتحان كردي اويسا دوست داره
گوشت پياز حلقه شده سيب زميني گوجه رنده شده هويج
اول پياز وگوشت وهويج رو ميزارم با يه خرده كم زردچوبه بپزه اخراش سيب زميني وگوجه رنده شده اضافه ميكنم
بعضي وقتا ابشو زياد ميگيرم نون سنگگ تيليد ميكنم براي نهارش ميدم براي شامش هم بقيه مواد رو با گوشت كوب ميكوبم از ابش هم قاطيش ميكنم قشنگ مثل سوپ رقيق ميكنم ميدم بهش دختر من دوست داره اينو
1391/3/9 - 12:56 عصر
مي توني توي تاس كباب الو هم يك دونه بندازي
به دستگاه گوارشش كمك مي كنه
يا فاطر و به حق فاطمه
1391/3/9 - 12:57 عصر
مي توني توي تاس كباب الو هم يك دونه بندازي
به دستگاه گوارشش كمك مي كنه
يا فاطر و به حق فاطمه
1391/3/9 - 12:59 عصر
بهار جونم ، مامان آويسا جون ممنون
بهار جون شويد پلو رو درست كنم بعد بريزم تو ميكسر؟؟؟
1391/3/9 - 1:04 عصر
ارزو جون من واسه دخترم هميشه برنج نيم دونه ميگيرم اين جوري ديگه نيازي به ميكس نداره مرغ و سيب زميني و هويجم با گوشت كوب ميكوبم بعد از اب مرغ ميريزم روش ميدم بهش اين جوري نمي خوره دخترت ؟دختر من اينو راحت ميخوره
1391/3/9 - 1:06 عصر
؟
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: