2410
2553
سلام به همه دوستان گلممممممممممممممزود بیایین تا دوباره اینجا بسته نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کجایین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//دلم برای همه تنگ شده گلی سولی پری مرجان بهاره زهرا دنیا عاطفه فرمهر همه و همه زود بیایین دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام یک سوال از مامانای با تجربه و مهربون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من روز اول پریم 16 خرداد بود از بعد از پری اقدامم رو برای بارداری شروع کردم اولین اقدامم روز 7 پری یعنی 22 خرداد بود وه مابقی اقدامامون یک شب در میون می خواستم ازتون سوال کنم بیبی چک کی به من جواب میده ؟؟؟؟
از خون کی جواب میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ضمنا من پری منظمی دارم و باید 21 تیر پری بشم.
خیلیییییییییییییییییییییییییییییی مممممممممممممممممممممممممممممممممنون
2714
سلام دوستان
ما خوبیم خدا رو شکر
من این مدت رفتم تو سایت نی نی لند
دیگه هم دوست ندارم که بیام تو نی نی سایت
اگه دوست داشتین اونجا دور هم جمع بشیم بیاید اون ور
http://www.niniland.com
دلم برا همتون تنگ میشه
سلام بر مرجان و ملیکای نازنین خوبید؟؟؟؟؟؟؟؟؟.............گلی طلا کجایی؟ نکنه دستت رو یه وروجک گذاشته توی حنا !!!!!!!!! ایشالله که اینطور باشه...............بیایین قرار بذاریم دوباره دوستان
وایییییییییییی سلام دوس جونااااااااااااااااا
امیدارم که همگی سلامت و شاد باشید ملالی نبوده باشد جز بی نینی سایتی ههههه
من که این ماه علی رقم امید زیادی که داشنم ولی باز طبق معمول هیچی به هیچی:(تمام امیدام به نا امیدی تبدیل شد:(
دکی گفت برو عکس رنگی بگیر شاید مشکل از چسبندگی باشه که شکر خدا عکس رنگی گرفتک و هیچ مشکلی نداشت
حالا دیگه خیلی خسته شدم,میخوام تا شهریور استراحت کنم:(
سولی جون بابا یار قدیمی کجا میخوای برییییییییی؟میخوای ما رو تهنا بذاری؟
خاله ففر روژینا قندی خوبه؟من با هر گونه قراری مافقم ولی 6 عصر به ببعد
مرجانییییی خوبی خاهر؟دخملک خوشملت چطوره؟
بهاره جون,الا جون و بقیه دوس جونام خیلی دلم واستون تنگ شده بوددددددددد
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
راسی یادم رفت بگم من رفتم سر کار,اونم یه کار فول تایم و تخصصی,تو شرکت مهندسین مشاور طراحی میکنم,از صبح ساعت 7.5 تا ساعت 4 بعد از ظهر
مثل یه معجزه بود پیدا شدن این کاره!!!!
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
2706