2726
باه باه چقدر اینجا پر از خالیههههههههههه
گلیییییییییییییییی
مرجانهاااااااااااااااا
پرییییییییییی
دنیااااااااااااااا
سولیاااااااااااااا
عاطیییییییییییی
بهااااااااااااااااار
حدیثثثثثثثثثثث
باقیییییییییی دوستان کجایییییییییییییییییییییییید
موافید از این به بعد در کلوب بنویسیممممممممم
اون موقعا که اونجا بودیم جمعمون جمع تر بوداااااااااااااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیز ببخشید من اشاره نکردم چه دکتری؟ من دکتر پوست می خواستم این دکتری که شما معرفی کردید دکتر زنان هستش فکر می کنم
بدترین روزها امیدوار باش!همیشه زیباترین باران ها از سیاه ترین ابرها می بارد.
2728
سلام بچه ها. من یه راهنمایی میخوام. من هفته 27 هستم و تازه دکترمو عوض کردم . میرم پیش مینو ذولقدر که همه هم میشناسینش. میدونید که ایشون تو علوی و ام ار ای هستن و اصرار خودش به علوی هست و زایمان بدون درد. حالا هر کی تجربه زایمان تو علوی و طبیعی بدون درد داره یا از کسی شنیده لطف کنه به من بگه کادر علوی چطوره؟ راضی بودین؟ رفتارشون خوبه؟ و ایا کسی اپیدورال کرده ؟ چطور بوده؟ میدونم که دنیا جون زایمان کردن تو علوی . هر کی باهاش در ارتباطه میشه سوالهای منو بپرسه و همینطور قیمتش . ممنون میشم از جوابتون.
سلام گلبرگ جان من پیش مینو ذوالقدر تو علوی زایمان کردم طبیعی. البته اپیدورال نشدم چون نمیتونستم اپیدورال بشم. ولی تو این مدت که من تحت نظرش بودم تمام کسانیکه پیش ایشون اپیدورال شده بودن راضی بودن.
بیمارستان علوی هم بد نیست. در مورد پرسنل عزیزم یه مقدار شانس شبی که من زایمان کردم ماما هایی که کشیک بودن خیلی گل بودن اما روزی که میخواستم مرخص بشم ماماهه رو با صد من عسل نمیشد بخوری.
خود مینو هم که خیلی نازنینه.
سلام به همه دوستای گلم

ببخشید من بی خبر رفتم آخه اصلا برنامه مون مشخص نبود با اجازه شماها جمعه تا دوشنبه رفتیم پابوس امام رضا جاتو خالی بود برای همه دعا کردم البته اگه قبول باشه

الان هم به علت شلوغی خیلی نمی تونم بیام سعی می کنم تا ظهر بازم بیام

فدای همه

بوس و بای
سلا بچه ها
خوبین؟
مرجان جون زیارت قبول
همیشه به تفریح و زیارت
.............................
گلی . ففر . سید .لیلی. دنیا . عاطی. بهاره . الا . و................
دلم براتون تنگولیده
مثل اینکه همه رفتین هالیدی؟
.......................
مبین این روزا حالش خوب نیست
چند روز هست که تو ترکه ( می می )
و از دیروز تب کرده و رفته تو اعتصاب غذا
سلام مرسی لیلی جون که جوابمودادی. چرا نتونستی اپیدورال بشی؟ زایمانت ر احت بود ؟ خانم دکتر اومدن بالا سرت؟ این 600 تومن هزینه هم دکتر و هم بیمارستان ؟ هزینه اپیدورال چنده؟ راستش خیلی میترسم از اپیدورال . البته شوهرم هم متخصص بیهوشیه ولی بازم نگرانم همش. شما درد زیاد کشیدین؟ ببخشید که خیلی سوال میکنم . خوشبحالت که بسلامتی زایمان کردی و تموم شد.
سهلام

ما قهریم من و آروین کسی احوال ما رو نپرسیددددددددددددددددددددددددددددددددددددد گریههههههههههههههههه و زاری

خیلی دلم براتون تنگ شده بید...

راستش من چند بار اومدم دیدم هیچ کس نمیاد پس منم دیگه نیومدم ..از دست این شیرازی های تنبل
پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
من پاک گیج شدم این کلوپ شیراز ی ها که همتون توش باشید کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ادرس بدید پلیز
پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2706