2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام دوستان گلم می‌شه یه هتل خوب تو شیراز به من معرفی‌ کنید ،برای نوروز می‌خوام با همسرم بیام شیراز ممنون میشم راهنماییم کنید ،لطفا شماره هم بهم بدیدد از هتل یک دنیا ازتون ممنونم
همشهری ها کمک !!! http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=77775
حراج بنتون رو به من هم اطلاع بدید مرسی
زهره جان دستمزد دکتر جداست معمولا 600 به بالاست . زن پسرخاله من اردیبهشت بود یک و دویست هزینه اش شد سال 88
فرزانه جون عکسهای وبلاگت خیلی تاره . مشخص نیست زیاد . کاش محصولات دیگه رو هم گذاشته بودی . من دوست دارم ببینم دیگه چی داری .
مشاور خانواد ه : تو خیابون زند به طرف نمازی که برید دوطرف خیابون مشاور های مختلفی هستن . کارشون هم بد نیست . تو جهاد دانشگاهی هم استادهای روانشناسی عالین ...
آرایشگاه واسه ابرو : اغلب آرایشگاهها خوبن ولی آرایشگاه الهام ، تو پارامونت . نرسیده به کوچه ای که به دبیرستان بنت الهدی میره ، کار شهین خانم عالیه . دو تا شهین خانم دارن . اون که لاغر تره و خوش تیپتره اون رو بگیر واسه ابروت . کارش عالی بود . من واسه عروسی داداشم رفتم پیشش محشر بود . تو خیابون هم مردم ازم میپرسیدن ابروت کار کجاست . یعنی تا حالا صد نفر رو فرستادم پیشش
2706