2726
برو توى تیراژه، اگه بتونى برى شانزه لیزه توى جمهورى که تنوع خیلى زیاده، البته به مدلاى پشت ویترین اکتفا نکن، داخل مغازه ها ژورنالایى دارن که مدلاى توپى توشه، بعضیاشون یه لباسایى دارن که اگه فقط قصد خرید دارى اجازه میدن بپوشى.
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کوچه رفاهی کجاست ملودی؟؟؟ پاساژ شانزه لیزه و کوچه برلن هم خوبه ! همون لباسا تو مفتح دو برابره قیمتش
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی می کنی .. نترس تو برنده ای ..آخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پُره
چرا خنده؟؟ نه پاساژ شانزه لیزه خیابان جمهوریه تقاطع ولیعصر ولی کوچه برلن چهارراه سعدیه
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی می کنی .. نترس تو برنده ای ..آخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پُره
2706