2733
2739
عنوان

کف بینی خطوط مربوط به ازدواج! (+عکس)

13305 بازدید | 18 پست
اگر به کف بینی علاقه داشته باشید لابد خطوط مربوط به ازدواج را هم در کف دست می‌شناسید. این خطوط که در تصویر به رنگ قرمز نمایش داده شده‌اند، خطوطی افقی هستند که در مرز میان کف و پشت دست، بین انگشت کوچک تا خط قلب (خط مشکی ممتدی که در پایین خطوط قرمز و موازی با آنها می‌بینید) قرار دارند.

اگه نمی دونید کدوم خط عکس اش رو اینجا ببینید :
http://farsika.ir/ask/?link=632

تعداد این خطوط قرمز، نمایشگر تعداد ماجراهای جدی مربوط به ازدواج شماست که ازیک خواستگاری جدی اما ناکام مانده تا نامزدی به هم خورده و ازدواج‌ها را شامل می‌شود. اگر خط ازدواج در انتها (روی کف دست) به سمت پایین متمایل شود، به این معنی است که شما بیشتر ازهمسرتان عمر خواهید کرد و اگر به بالا متمایل باشد یعنی هرگز ازدواج نخواهید کرد!
تبدیل عکسهای موبایل شما به کتاب عکس ( یادگاری ماندگار برای سالهای دور) اینستاگرام : badkonakabi.ir@  تلگرام و واتس اپ : 09371697588
واسه من یک خط بزگتر داره دو تا خط کوچیک تر ......
تبدیل عکسهای موبایل شما به کتاب عکس ( یادگاری ماندگار برای سالهای دور) اینستاگرام : badkonakabi.ir@  تلگرام و واتس اپ : 09371697588
جالب بود مررررررسى
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
کیمیا جان یعنی دو تا مورد داشتی یا خواهی داشت .... مثل نامزد یا خواستگار جدی و ....
کیمیا جان یعنی دو تا مورد داشتی یا خواهی داشت .... مثل نامزد یا خواستگار جدی و ....
رازقی جان فکر کنم دست چپ ملاکه... البته مطمئن نیستم
در ضمن من یادمه جایی خوندم اگر پررنگ ترین خط دو شاخه باشه ازدواج به طلاق ختم می شه.... و اینکه سن از ...

سن ازدواج رو چطوری؟؟؟؟؟از رو کف دست منظورته؟؟من خودم سن ازدواج به روش ابن سینا روچندبار گرفتم همش یه عدد شد از دوستان نی نی سایتی که خیلی ازش تعریف میکردن شنیدم واسه خنده انجام دادم ولی بسی تعجب کردم همش رو یه عدد حلقه وایمیستاد...

2706