2737
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226802 بازدید | 28070 پست
سولماز جون اون سونوی اولی که یادمه رفتی نشون دوست مامات دادی مال چند ماه پیش سایز تخمدانت چند بود؟؟؟؟؟
بقیه دوستان شما میدونید سایز طیبعی تخمدان چنده؟؟؟؟؟
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری
مرسی سارا جون نمیدونم اخه موادی که غریبه جون گفته فکر کنم استروژن دارن به نظرتون همزمان با اونا ویتاگنوس بخورم خوبه یانه؟
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هی سارا جون از هدر دادنه روزای زندگیمون نگو که دلم خین میشه

دیشب با خواهر شوهرم داشتیم حرف میزدیم که بحث کشیده شد به یکی از آشناها که میخواسته بره بیمارستان صارم زایمان کنه اصلااین اسم صارم و آورد من خاطرات تلخم زنده شد یهو سر دلم باز شد کلی براش تعریف کردم فقط خودمو نگه داشتم جلوش گریه نکنم . دست خودم نیست یاد اون روزا میافتم خیلی عصبی میشم .

بازم من در مقابل خیلی از بچه های همین سایت کار زیادی نکردمو فقط 3 سال اسیر بیمارستانها بودم ولی همون برای من بسته واقعا بیشتر از اون کشش نداشتم خدارو شکر میکنم که خودمو ازش کشیدم کنار و بازم خدارو شکر که خانواده های درجه 1 منو همسرم روی بچه دار شدنمون زوم نیستن حالا بقیه دوست و آشنا و فامیل و میشه زیر سیبیلی رد کرد ...

ساغر راست میگی منم در برابر سختی هایی که خیلی از دوستان کشیدن کاری نکردم و خوشحالم که مشکلی با شوشو و خانواده ها ندارم . اینم یه حس طبیعیه در ما خانومهاست که خدا باید دستمون رو از این عشق کوتاه نکنه

نگین جون فکر نکنم مشکلی داشته باشه بخور.
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
2728
ممنون بچه ها از دلگرمیتون .تپل ومپل جان من شب دوتا قرص ویتاگونس میخورم که گیاهی هستن ویه جوشنده دارم میخورم شامل رازیانه ومریم گلی وفراسیون که روزی سه لیوان قبل صبحانه وقبل ناهار وقبل شام میخورم .ولی شما همون رازیانه خالی رو بخور ناشتا سه لیوان تو سه وعده........من یه سرچی کردم تو نینی سایت برا ضخامت اندومتر کم یه نفر نوشته بود با ویتاگونس ورازیانه وانجیر چون استروژن داره در عرض دوماه ضخامت اندومتر رو از 4 به 11 رسونده میتونی سرچ کنی پیداش کنی.
مهم نیست قفلها دست کیست؟؟
مهم این است که کلیدها دست خداست.......
سارا جون وساغر جون منم مثل شما موندم تو کار خودمممممممممممم همیشه با خودم فکر میکنم اخر این راه کجاست تا کجا میتونم ادامه بدم وایا نتیجه ایی از این داروها میبرم یانه .ولی به قول شما حیف جونیمون که داره از دست میره واینقدر کم حوصله شدیم واز نظر روحی ضربه خوردیم بعضی اوقات میگم با این همه سختی هایی که کشیدم میتونم از پس نینی نداشتم بربیام .هییییییییییییییییییییییی .کاشکی ما هم مثل اونایی که پیش خدا شانس داشتن بدون دردسر بچه دار میشدیم والان حسرت نمیخوردیم .منم خدا رو شکر پیش خانوادهامون مشکلی ندارم ولی این وسط خودمم که روحیم داغون شده شوشو خیلی سعی میکنه ارومم کنه ولی من دلم به حال هر دومون میسوزه واحساس گناه میکنم .
مهم نیست قفلها دست کیست؟؟
مهم این است که کلیدها دست خداست.......
سلام دوستان من یه سری تحقیقات خودم را اینجا میگم> یک خانم امریکایی چند سال پیش با fsh 40 , age 42 از همه جا رونده و مونده میشه.خودش شروع به نوشتن وجمع کردن اطلاعات میکنه.و یه کتاب مینویسه.و طبیعی هم باردار میشه. نام او هست جولیا
BOOKS & CDs by JULIA INDICHOVA
Julia has authored two popular books praised by colleagues as well as wannabe moms and dads around the
ALEworld:THE FERTILE FEM

How the Power of Longing for a Child Can Save Your Life and Change the WorldINCONCEIVABLE
A Woman’s Triumph Over Despair and Statistics
اکنون زنهایی که مشکل دارند و دکترها و مراکز قبولشون نمیکنند میروند سراغ اون.درسهای اون شامل ورزش یوگا طب سوزنی رزیم گیاهی سخت بدون هیچ افزودنی شیمیایی و درددل کردن درونی با خود و دلجویی از خود و حس مادرانه داشتن به خود و اندامهای خود. و کمک خواستن از سایر اعضا بدن مانند کلیه و جگر برای کمک به تخمدانها که کارشان را از سر بگیرند و قهر نکنند.و بخشیدن خود و دوری از استرس و ارامش کامل.و..... و از داروهای گیاهی که میگه بخش کوچکی از کمک به ناباروری است گفته >جعفری- رزماری-شبدر چمنی-مریم گلی-پنج انگشت-سیبزمینی شیرین- و گفته لبنیات و نان گوشت قرمز نخورید. بروکلی وکلم پیچ و اسفناج را پخته بخورید. او میگوید چرا وقتی قلب و ریه من هنوز جوانند تخمدانهای من باید از کار کردن نرمال سر باز بزنند.و مانند تخمدان پیرزنان 80 ساله باشند.
مرسی آندا جون که به فکر ما بودی.
رزا جون ما حتما تو این جنگ برنده می شیم.
نگین جون من خودم فکر می کنم که حجامت بیشتر از دارو روی من تاثیر داشت. مخصوصا دوره اول. اگر برات امکان داره حتما برو.

سارا جون منم فکر می کنم که بارداری دقیقا شبیه تخم مرغ شانسیه.
بچه ها خدا رو شکر که شما با خانواده همسرتون مشکلی ندارید.

برام دعا کنید

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
2738
سولماز جون من یه سونو مال 8 سال پیش دارم اندازه تخمدونها نوشته 32*19 و34*18 تازه اونموقعه من فقط تخمدان راستم فولی داشته به نظرتون چرا چپ نداشته؟ اندازه فولیها هم 15 و 22 بوده
سارا جون من فکر کردم فولی همون تخمک هست پس چه جوری میشه فهمید اون تو تخمک بوده یا نه؟؟؟؟؟
بچه ها همه مون گاهی اینجوری میشیم وای موقع مصرف داروها اونقدر عصبی میشدیم که نگو خیلی بد بود من بیشتر بخاطر داروها ادامه ندادم از بس عصبی میشدممممممم
راست میگی ساغر جون ما هم فکر میکردیم راحتترین کار بچه دار شدنه و جلوگیریهای سفت و سخت میکردیمممممم زندگی رو به کام خودمون تلخ کرده بودیم نه دوران عقد درست حسابی داشتیم نه ماه عسل خوشیییییی همش میترسیدم حامله بشم زهی خیال باطل!!!!!!
بعضی وقتا ادم واقعا کم میاره خدایا خودت به همه مون یه نگاهی بنداز
ساغر جون اگه منظورت تاپیک آی وی اف هست شبنم جون یه تاپیک جدید زده فکر کتنم اسمش هست انجمن زنان سختکوش ای وی افی
سلام دوستان گلم

فائزه جون چه طور شد تصمیم گرفتی بری رویان ؟از شرایطش واسمون میگی ؟ قیمتهاش و زمان ؟اخه میگن خیلی شلوغه و دیر به کارها می رسن.
بچه هایی که پری نمیشین قطره ویتاگنوس و عرق رازیانه رو بخورید.
روزا جون ممنون که نتیجه تحقیقاتت رو در اختیار ما میگذاری .
منم به حاج خانم واسه دعا زنگ می زدم به من گفت باید حس مادرانه داشته باشی و به تمام بچه ها به خصوص دور وبریای خودت محبت کنی. دعا کنی و دست روی اون تخمدانی که کوچک شده بکشی به نظرم باید با این اندام بدنمون ارتباط برقرار کنیم.

بچه ها من فعلا یه آرامش قبل از طوفان را طی میکنم خانواده همسرم فکر می کنن مشکل من خیلی جدی نیست و با چند تا دارو برطرف میشه وای از اون روزی که بفهمن نابودم می کنن .
اما ما امیدمون به خداست تو هیچ لحظه ای مارو تنها نمیگذارد . مگه نه گلها.
نگین جون تصمیم گرفتم برم سونو .
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
آنگاه که تقدیر نیست و از تدبیر نیز کاری ساخته نیست خواستن اگر با تمام وجود با بسیج همه اندامها و نیروهای روح و با قدرتی که در صمیمیت است تجلی کند اگر هم هستیمان را یک خواستن کنیم یک خواستن مطلق شویم و اگر با هجوم و حمله های صادقانه و سرشار از امید و یقین و ایمان بخواهیم پاسخ خویش را خواهیم گرفت.

دکتر شریعتی
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
آیتن جون چه عکس مهربونی گذاشتی.
ما هم تلاش می کنیم و تمام نیرومون رو به کار می بریم

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
2706