2726
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2225743 بازدید | 28070 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سولماز جون یه چند تا قیسی یا الو خشک رو بجوشون در یه لیوان اب. وقتی ملایم شد ابشو بخور و بعدش خودمیوه رو. شکمت کار میکنه.
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
2728
فائزه جون من از شیاف استفاده نکردم دکتر ساغر میدونه ولی به نظرم باید شب بذاری
چرا امپولش رو نمیزنی ؟؟؟معمولا تا یه هفته بعدش میاد
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری
سولمازجون منم یبوست گرفتم ولی از این انجیرهایی هستن که به نخن واردی هستن گرفتم دوسه روزه میخورم همین الان هم یک قاشق غذاخوری روغن زیتون خوردم بخور ایشالا یبوستت برطرف میشه
سولماز جون با این گیاهای جدید ترشحاتت چطوره؟؟
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری
شیافو شب بزار در حالتی که دراز کشیدی . اینجوری بهتر جذب میشه اگه آمپول هم بزنی که روز و شبش فرقی نداره
یک هفته تا 10 روز بعدشم پری میشی

گرد خرما همون گرد نخل هست جیسینگم یه نوع ریشه هست که از عطاری تهیه میکنید باید پودرش کنید ولی خیلی سفته پس اول بزاریدش لای یه دستمال تمیز و با گوشت کوب چند بار بزنید تو سرش تا یکمی خورد بشه و به تیکه های کوچیکتر بعد بریزید تو آسیاب برقی و پودرش کنید

فائزه جون واسه زمانهای مکروه راستش من خودم هیچوقت رعایت نکردم دقیق هم نمیدونم که چه وقتهایی هست . یه کتابی هست به اسم ( ریحانه بهشتی ) که توش همه نکات و مواقع شرعی واسه اقدام به بارداریو نوشته ..

تو رساله ها هم فکر میکنم نوشته باشن
سلام

غریبه جون دکترم خودش دونر معرفی میکنه. گفته نهایتا 2 ماه طول میکشه تا نوبتم بشه.هنوز پری نشدم. حتی حسشم ندارم. بیبی چک هم گذاشتم منفیییییییییییییییی بود . وای که از بیبی چک متنفرم.
ممنون نگین جون وفایزه جون .انجیر خریدم میخورم .الو هم الان شستم گذاشتم دم دستم مرتب میخورم .جالب امروز دوبار اسفرزه خوردم فقط خیلی کم شکمم کار کرد ........روغن زیتون هم میخورم البته دیشب خوردم .البته بگم اب هم خیلی میخورم البته اب +جوشنده هایی که میخورم +چایی میشه جمعا 8 لیوان ...امروز هم دولیوان اسفرزه خوردم +دوتا لیوان اب هم که باید پشت سرش میخوردم حالا جمعا میشه 12 لیوان ههههههههههههه شکمم شده یه بشکه پراب تا میام میشینم مثانم دوباره پرمیشه باید برم وی سی.خدا رحم کنه از دست داروهای خانم کریمی بلایی سرم نیاد.. حاملگیم پیش کششششششششششش .
مهم نیست قفلها دست کیست؟؟
مهم این است که کلیدها دست خداست.......
سلام دوستان خوبم
امروز روز اول ربیع الاوله حتما روز خیلی خوبیه و شروع ماهی بسیار عالی. ماهی که دوستانم + خودم مامان میشیم.

سلنا جون منم از این بی بی چک متنفرم ولی چاره ای نیست.

آیتن جون من شنیدم کیت های تخمک گذاری برای ما که هورمون هامون درست کار نمی کنن خیلی درست جواب نمی دن فکر کنم سونو مطمئن تر باشه.

سولماز جون با این داروهای خانوم کریمی تنهایی بلایی که سرت میاد باردایه . همین و بس

مامی عسل جون ایشااله پری زود میاد و میری خراش می دی و بلافاصله اسکیموهات رو منتقل می کنی.

نگین جون ایشااله همین ماه برات یه معجزه ای اتفاق بیفته و خودت باردار بشی و نیازی به تهران اومدن نداشته باشی.

دکتر ساغر مسئلتو ................
همون طور که شرح حال منو کامل میدونید پس از استفاده از داروهای گیاهی + حجامت 3 ماه به ترتیب در روزهای 16مهر(با آمپول) ، 26 آبان و 27 آذر (طبیعی )پری شدم و 12 دی هم که برای سونو رفتم دوتا فولی با سایز 18 داشتم و این بار 22 دی پری شدم.
الان نمی تونم ارتباطی بین اینها برقرار کنم . شما می تونید کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Lilypie Maternity tickers

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
2706