2726
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2225565 بازدید | 28070 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها همه شماها راست میگین . ماهم انشاله یه روزی مادر میشیم . مادربزرگ میشیم ومیمیریم . نسلهای بعدی مون انشاله زیاد بشن.من تخمدان چپم یه فولی 12 میلی داشتم . موقعی که برای اقدام میکرو تخمدون راستم یه فولی 10 بود (9 پری) ................ ولی روز 16 پری فقط چپم 12 داشت راستم نبود به دکی سونوگفتم یه هفته پیش در راستم فولی 10 داشتم الان چرا نیست ؟ گفت حتما رشد نکرده ....................
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
2728
این ماه می خوام از کیت تخمکگذاری استفاده کنم تا استفاده نکردم کمکم میکنید؟ یا برم سونو ؟ کدوم بهتره؟
می خوام ببنینم ماده اولیه جهت تهیه نی نی تو دلم هست.
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
آیتن جون من هر ماه وقتی ترشحاتم زیاد میشه و حدس میزنم که دارم تخمک گذاری میکنم یک عدد کیت حروم میکنم فقط جهت اطمینان و میبینم که بلههههههههه درست وقتشه و کیت قشنگ پر رنگه . سونو هم نمیرم

حالا تو هم میتونی همینکارو بکنی و در صورت مثبت شدنه کیت اونوقت میتونی همون روز سونو هم بری تا از سایز تخمکت مطلع بشی

این بود تجربه من
از داروخونه گرفتم بچه ها . یه مارک ناشناخته چینی هست خخخخخخخخخخخخخخخ
5 تا توش داره 6 تومن . ماه قبل گرفتم و یکیشو همون ماه استفاده کردم یکیشم این ماه میخوام بترکونم .

فائزه جون ایشالا که همین روزا فولی به نینی تبدیل میشههههههههههههههههههه

لیلی مهر جون بهتری ؟ خونریزیت چطوره ؟
ممنون ساغر جون ظاهرا امروز دیگه نداشتم حالا اگه تبدیل به لکه بینی نشه!!!

ولی هنوز زیر دلم و پهلوی راستم یکم درد میکنه.. ان شاءالله که چیزی نیست
می خواهم ...

تو را دوباره آرزو کنم ...!
ایتن جون به نظر من روز 12 برو سونوکه ببینی فولی هات در چه حدن ایشالا که تپل باشن
لیلی مهر جون ایشالا این ماه مامان بشی
فائزه جون پس چرا داروها رو ادامه ندادی تو که فولی داشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ساغر جون دوست دارم
سولماز جون غریبه جون سارا گلی کم پیداشدین
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری
2706