2726
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2225621 بازدید | 28070 پست
دکتر اول به دنرت آزمایش می ده و بعد 10 روز جوابش آماده میشه بعدش به هر دو تون اچ دی می ده که پریودتون با هم یکی شه و از روز دوم پری فکر کنم باید شروع به مصرف دارو تا 15 روز بعدش تخمک کشی و تشکیل جنین و سه روز بعد انتقال و 15 روز بعدش به امید خدا مثبت شدن آزت خانم گل
خوشبحالت نگین جون که یک دخمل گل داری
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست.
نگین جون شوی من راضیه . اهدایی رو . میگه همین الان یابنده رو پیدا کن بریم ................من که مشهد رفته بودم بهم سوپر فکت نداد که میگین 5 روز از باقی ال دی امپول سوپر فکتو بزنین. از روز سوم پری داروهام شروع شد تا به مدت 5 روز . فقط 25 تا. من فک میکنم این امپولا برام کمه. یه 70 یا 80 تا بزنم به نظر من بهتر ه. دوستم که با 80 تا امپول میکرو طبیعی باردار شدددددددددددددددددددددددددددددد
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نگین جون شوی من راضیه . اهدایی رو . میگه همین الان یابنده رو پیدا کن بریم ................من که مشهد رفته بودم بهم سوپر فکت نداد که میگین 5 روز از باقی ال دی امپول سوپر فکتو بزنین. از روز سوم پری داروهام شروع شد تا به مدت 5 روز . فقط 25 تا. من فک میکنم این امپولا برام کمه. یه 70 یا 80 تا بزنم به نظر من بهتر ه. دوستم که با 80 تا امپول میکرو طبیعی باردار شدددددددددددددددددددددددددددددد
نگین جون من شمالی ام ( استان گلستان) شما که دختر دارین دیگه بچه میخوای چکار جانم. ما فقط به یه دونه اش موندیم.................
2728
ممنون عزیزم ایشالا ایندفعه حتما مامان میشی
فائزه جون وقتی امپولا روزدی چندتا فولی داشتی؟
عزیزم شوهرم از شانسم انقدر بچه دوست داره که توفامیل معروفه اون بچه میخواد تمام فامیل هم میگن پس کی دیگه ... شوهرم بیشتر تحریک میشه واز طرفی اصلا با اهدایی موافق نیست از عاقبتم خیلی میترسم با این وضعی که دارم واصلا پری نمیشم وشوهری که عاشق بچه است ومیترسم..............
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری
سلام ایتن جون دکی اولین پیشنهادش بهت اهدایی بود؟اخه چرا؟

منو سونو کرد گف تو همین الانم تخدان سمت چپت فولی داره برا همین گف این ماه طبیعی اقدام کنم شاید بگیره اگه خدای نکرده نگرفت آی وی اف
نگین جون من وقتی خودم پری نمی شدم یه یار با دارو پری اومد که روز 20 رفتم سونو که یه فولی 11 میلی تو تخمدان راست داشتم ولی دکی گفت این فولی ها خوب نیست من تخمدان راستم به گفته دکی ها اون موقع تعطیل شده بود حالا رو نمی دونم بعد پری نرفتم سونو بدم خیلی امیدوارم که فولی داشته باشم ولی می ترسم برم.....

مامی عسل جون آره خودم هستم آنتی بادی های بدن بالاست اگه یادت باشه نوبت من زودتر بود اخر سرکه داشتم می رفتم بیرون اومدم پیشت با هم صحبت کردیم شوشوی شما هم وایستاده بود جلوی در اتاق دکی یادت اومد بگم چه شکلی بودم یا یادت می آد جیگر؟

آره نگین جون پاکی هر دفعه به من یه چیز می گه یه بار گفت برو دارو بخور چون انتی بادی بدنت بالا ست 15 درصد امکان برگشت داری . بعد دارو خوردم پری هم اومد گفت باید بری آز ژنتیک بدی به احتمتال زیاد مشکل داری منم منتظر جواب ازم هستم تا تکلیفم روشن بشه...

خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
کیاناز جون من فکر نکنم طبیعی بشم چون ضخامت رحمم هم کمه نمی دونم شاید با دارو بشه زیادش کرد اون وقت میشه به طبیعی امیدوار شد.

خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
غریبه که رفت سونو داد و فولی داشت من داشتم بال درمیآوردم اخه اونم خودش پری نمی شد و با تلاش و سنتی خودش پری شد و فولی هم داشت
بچه ها بیاین پیگیر بشیم من مطمئنم خیلی می تونیم به کمک کنیم . با تجربیاتمون البته باید در مصرف دارو ها حتما با پزشکمون مشورت کنیم و داروی سرخود مصرف نکنیم حتی پیاز درمانی چون خودش باعث سقط می شه.

دکی ها می گن تخمک هات واسه باروری خوب نیست یکی نیست بگه اخه اگه خوب بود که خودمون طبیعی باردار می شدیم و کامون به شما دکترا نمی افتاد .که مارو به شکل تراول میبینن.

پریژه جون خوش اومدی

طبق آخرین اطلاعات هنوز نه.
ولی چند روزه خبری ازشون نیست شاید به سلامتی ....

خدا کنه ..............

2706