2737
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226761 بازدید | 28070 پست
ساغر جون سفت بودن آب منی بده . چون شوشو من معمولا خیلی سفته . کاسنی بدم بخوره ؟ عرقش رو؟ تازه من فکر میکردم زمانی که خیلی شل شده شوشو ضعیف شده. ههههههههههه

در مورد حبوبات جالبه که تمام دکترهای طب سنتی میگن خیلی خوبه و باید جایگزین گوشت قرمز و سفید بشه . بنظر منم روشی که ساغر انجام میده خوبه و نفخش گرفته میشه حتی اگه یکبار بجوشونی و آبش رو عوض کنی.

خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
سارایی هفته دیگه نوبت دارم یه لیست بلند بالا هم نوشتم که ازش سوال بپرسم حالا دکترم هم یکم بد اخلاق ببینم چند تاشونو جواب میده . موضوع پریم هم یکی از سوالامه

شوشو فکر کنم اواخر آبان باید آز بده

تو میخوای چه کنی سراغ طب سنتی نمیری ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سارایی غلظت منی رو تو آزمایشگاه فقط میتونن تشخیص بدن تو خودت از رو چی میگی سفته ؟
طبیعیه که اون اولش غلیظ و سفید رنگه ولی تا 30 دقیقه وقت داره که به مایع بی رنگ تبدیل بشه که اینم باز تو آزمایشگاه مشخص میکنن که مال هر کی چقدر طول میکشه تا به مایع تبدیل شه تو آزمایش همسرت نگاه کن ببین مال اون چقدر زمان میبره
ولی کلا عرق کاستی واسه بدن خوبه هر یک روز درمیون یه استکان بخوره بد نیست
2731
2738
مرسی ساغر جون منم گرفتم به همسرم بدم بخوره ببینیم چی میشه .دیدم اون دکتر برای همه بچه ها بادکش گفته من دستگاهش را دارم اینقدر تنبلی میکنم اهههههههه خیلی وقته انجام ندادم البته یه گفته عجیبی را من یبار توی اینترنت خوندم نمیدونم تا چه حد علمی و صحیح بود گفته بود از نظر طب سنتی هر دفعه که زن ا ر ضا میشه تخمک آزاد میشه شماها نشنیدین؟ منم خودم خوندم از نظر علمی نمیدونم صحیحه یا نه؟
ساغر جون من از رو چیزی که دیدم گفتم (ببخشید) . حالا کامل متوجه شدم . تو آزمایش به چه اسمی مینویسن که برم ببینم .
خودم هنوز هیچ کاری نکردم . خیلی تنبل و بدون انگیزه شدم . :) تنها کاری که کردم قطره ویتاگنوس گرفتم و نا مرتب میخورم . امروز روز 12 پری هستم زنگ زدم برای سونو گفت باید نسخه دکتر داشته باشی . ببینم میرسم امروز برم یا نه
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
یک امیدوار جون منم شنیدم ولی فکر نمیکنم از نظر علمی درست باشه . شاید تاثیر خوبی روی تخمدان داشته باشه بلاخره باعث ترشح غدد میشه .
امیدوار جون فکر نمیکنم درست باشه اگه اینجور باشه که یهو دیدی تو یه ماه 7 تا تخمک آزاد کردیم ههههههههه

مامی شکیب چکار کنم بعضی وقتا مجبوریه به خدا این آخریا هیچکدوممون زیاد حوصله اشو نداریم .
بخاطر همون که میگن از بعد از پاکی یک شب درمیون تا روز 20 . کیفیت اسپرما هم میگن بهتر میشه شوی منم که اسپرمش ضعیفه

الان تقویم نگاه کردم ماه قبل 5 بار بوده ماه قبلترش هم 7 بار به یاد ایام قدیم گفتم 10 بار ههههههههههههه ولی گه رو اف اس اچ تاثیر داره بکنمش 10 بار
2706