2726
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2225621 بازدید | 28070 پست
سلام دوستای خوبم یه سوال دارم: من دارم ال دی میخورم ولی میخواهم چند روز دیر تر پریود بشم کسی میدونه باید چیکار کنم؟ خودم فکر کردم مثلاٌ یه شب قرص نخورم باز چند شب بخورم باز یه شب نخورم که قرصا دیر تر تموم بشه به نظرتون جواب میده؟ آخه میخواهم واسه آی یو آی اقدام کنم ولی میخوره وسط امتحانای شوهرم
رب لا تذرنی فرداٌ و انت خیر الوارثین
خدایا دلم خیلی نی نی میخواهد خیلیییییییییییی
خدایا منو به آرزوی دلم برسون.
سلام به همه راحله جون منم مثل توام شایدم بدتر.امیدت به خدا باشه. فریال جون خدا را شکررررررررررررر.از ته دل برات خوشحال شدم گفتم که نگران نباش .ما که قابل نیستیم ولی برات دعا کردم.عدد سومین آزت چند شد؟ نغمه جون بهتره هرشب بخوری بعد ی بسته دیگه بگیری وتا هرموقع بابرنامه ات جور باشه بخوری وقطع کنی.اگرکه نا منظم بخوری پری هم به هم میریزه.من یکی دو بار دکتر دوتا بسته پشت سر هم بهم داد. عسلک جون نگران نباش .آرامش خودت را حفظ کن وبه این مسأله اصلا فکر نکن چون فشار خون اثر مستقیمی از اعصاب وروان داره.ان شاءاله به سلامتی میگذرونی .اصلا فکرای منفی نکن.بوووووووووووس مادر نازنین زهرا من که زنگ زدم مطب دکتر حیدر این آدرس را بهم داد:میدان ونک-خ ملاصدرا-خ شیخ بهایی جنوبی-نرسیده به همت-کوچه نصرتی-پلاک2-طبقه 4-واحد 43
تمام خوبی ها را برایت آرزو می کنم نه خوشی ها را؛ زیرا خوشی آن است که تو می خواهی؛ و خوبی آن است که خدا برای تو می خواهد ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی که واسه همه دوستای عزیزم همه چیز خوب پیش بره الهی که همه به خواسته دلشون برسن عاتکه جون منون که راهنمایی کردی
رب لا تذرنی فرداٌ و انت خیر الوارثین
خدایا دلم خیلی نی نی میخواهد خیلیییییییییییی
خدایا منو به آرزوی دلم برسون.
2728
سلام دوستان . مرسی از تبریکاتون. انشالله به زودی من به همتون تک تک تبریک بگم. ادرس مطب دکتر حیدر همینه که بچه ها گفتن . نغممه جون منم قبل بارداری یک بسته نیم قرص رو پشت هم خوردم. مامی عسل جون چرا جنین فریز نمیکنی و بعد با شرایط بدن خودتانتقال بدی؟ عسلک جونم ترو خدا خیلی مواظب خودت و نی نی باش. به بی مزگی غذا اهمیت نده. فشار خیلی مهمه. روزی چند لیوان اب میخوری؟ اره عزیزم من فریز هم دارم. تسنیم جون ناراحت نشو. یه وقتهایی پیغامها دیر تر میاد و بچه ها متوجه اخرین پیغام نمیشن. عزیزم انشالله زود زود مامان میشی. اینکه بچه هایی که مامان شدن هنوز هم اینجا میان به خاطر علاقه به این تاپیک و شما دوستانه و دلمون میخواد هر چه زودتر خبر مامان شدن تک تکتونو بخونیم و باهاتون خوشحال شیم و جشن بگیریم. اینجا همه همدردیم و به حرفهای هم گوش میکنیم و اگه از دستمون بر بیاد حتما مشکلات همو سعی میکنیم حل کنیم. دوست خوبم.
سلام عاتکه جون ممنونم مشکل شما چیه؟ سلام امیدوارجان اره من بودم کم پیدایی!!! دیفرلینو بخاطر کیست اندو میزنم الان 4 ماهه این ماهم باید ای وی اف شم در مورد کوچک شدن کیست هم تا حدوی میگم چون دکترمون افلاطونیانه می خوام بیشتر باهات صحبت کنم کجاهایی؟؟
سلام درنا جون، با همون صربدر قسمت نوار صورتی خودت میتونی کامنت خودت رو حذف کنی، راحله جون وقتی دیفرلین بزنی و پری نشی، ان شاءا... چسبندگی نیست پس من چی بگم، من دوست دارم برم پیش دکتر حیدر، تا ببینم شوهرم راضی میشه یا اینبار بایست شیراز برم دوباره؟ چون راهش برام دوره یه مقدار، شما تا تهران چقدر راه دارید؟
خداوندا مرا در طلب چیزی که بر من روزی مقدر نفرموده به مشقت نینداز! که تو از رنج و عذاب من بی نیازی و من محتاج به رحمت نامنتهای توام.
سلام دوستان راحله جون من همینجا هستم گاهی هم تاپیک بیماران دکتر افلاطونیان میرم شاید اینجا دوستان بتونن بیشتر کمکت کنند http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=650675&PageNumber=31 مگه عمل نکردی پس چرا بازم دیفرلین میزنی؟ بعد تا وقتی دیفرلین میزنی پری نمیشی که چه جوری میخوای ای وی اف کنی؟>
خوشگلا کمکم کنید پیش دکتر حیدر برم یا بیتک طرازی یا حیدری کهن یا دکتر دیگه ای من انتی مولرینم پائینه باید اهدایی بگیرم تو رو خدا کمکم کنید
از صدای گذر عمر چنان میفهمم تند تر از آب روان عمرمان میگذرد زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست
سارا جون بهت تبریک میگم خیلی مشغله داشتم خیلی وقت بود نیومده بودم نمیدونم چه اتفاقاتی افتاده اما هنوز نی نی دار نشدم
از صدای گذر عمر چنان میفهمم تند تر از آب روان عمرمان میگذرد زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست
2706