2703
2553
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2222278 بازدید | 28070 پست
نازنین زهرا جون شماره داروخونه پارسین 02188208766 عزیزم من کیست اندو دارم ک با الدی نمی ه ولی چن دورهال دی بی وقفه بی پریودی سه دوره پشت سرهم هم خوردم حتی امپول دکاپتیل هم زدم اینو بگم ک از خرداد پارسال تا اسفند ک پانچکرم بود تحت نظر دکتر بودم ک در اخرباهمون کیستا پانچکر شدم amh ام 0.8 بود ک رنج نرمال ازمایشگاه از 0.7 تا 3 بود دکترم فقط کیوتن و اسید فولیک داد خودم dhea امگا سه اهن کلسیم وویتامین ای و کلی گرمیجات و داروهای گیاهی میخوردم قبل پانچکرم چن ماه دارو خوردمو بدنمو ساختم دوران خیلی سخت و پراسترسی بود خداروشکر تو سونو ها هفت تا تخمک داشتم ک دکترم هی ایه یاس میخوندکک ممکنه اندو یا پوچ باشن ولی هر هفتتا با کیفیت بودم و تبدبل ب جنین شدن خدایا شکرت دعام کنین با اولین انتقالم بگیره اها اینم بگم ک وقتی ب دکترم گفتم دها میحورم خوشحال شد ک دارو رو پیدا کردم گف برا کمیاب بودنش تجویز نمیکنیم و اینکه دکتر پاکروش برا ذخیره کما قرص مونولیستیگا ک ترکیباتش مشابه دهاس تجویز میکنه اون دارو خوبیه مکمل غذاییه م

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بسم الله الرحمن الرحیم ثبت نام دور جدید دعا برای گرفتن یه نی نی سالم و صالح از خدا تاریخ شروع از سه شنبه 6 خرداد مصادف با مبعث حضرت رسول اکرم (ص) کلوپ دعا برای گرفتن یه نی نی سالم و صالح از خدا : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=9547

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2720
اندی جون خدارا شکر ان شاءاله که با اولین انتقال مامان دوتا نی نی بشی.دوز داروهات را میشه بگی چند بود وکی می خوردی؟
تمام خوبی ها را برایت آرزو می کنم نه خوشی ها را؛ زیرا خوشی آن است که تو می خواهی؛ و خوبی آن است که خدا برای تو می خواهد ...
عاتکه جون فدات شم ایشالله همگی باهم ... امپولا و داروهام ار روز اول پریدی ددوتالتروزول قرص یکی صب یکی شب و از روز دوم دوتا امپول hmgتا روز یازده و 4 تا ستروتاید داشتم ک روز نه بببعد زدم 14 دوره هم عملم بود گرمیجاتم تو این دوران و چنماه قبلش فراوون میخوردم تخم بلدرچین تخم مرغ محلی اووکادو تو کیفیت تخمک خیلی تاثیر داره عزیزم
اندی جون ان شاءاله یکی از مامانای بعدی تو هستی .عزیزم منظورم مونولیستیگا.دها.امگا 3.کلسیم .کیوتین و ویتامین ای هستش که مقدارش چقدر بود وکی مصرف میکردی منم میخوام بگیرم.ممنون گلم
تمام خوبی ها را برایت آرزو می کنم نه خوشی ها را؛ زیرا خوشی آن است که تو می خواهی؛ و خوبی آن است که خدا برای تو می خواهد ...
عزیزم فک کردم داروهای قبل پانچکرمو میگی دها هرشب یکی کیوتن یکی ویتامین دسه هفته ای یک ال دوعدد ویتامین ای 400 هفته ای دوتا کلسیم یک شب درمیون اهن هرشب با اسید فولیک امگا سه هم هفته ای دوتا البته شبی ک ویتامین ای خوردی نه شب بعدش مونولیستیگا رو هم امتحان نکردم فقط معرفی کردم اونایی ک نمیتونن دها پیدا کنن ترکیباتش مشابه دهاس عزیزم اگه بازم سوالی داری درخدمتم
2714
مرسی اندی جون .فکر میکنی برای منم مؤثر باشه که بخورم.دکتر گفت این دفعه رو خودت امتحان میکنیم.باید آز ذخیره تخمک بدم به نظرتون فرق نمی کنه چه روزی آز بدم؟ راستی دکترت کی بود
سلام دوستان من تازه واردم یه راهنمایی میخوام ازتون اگه لطف کنید ممنون میشم میخوام ivf کنم موندم با دکتر حیدر یا دکتر محسن معینی کدومشون بهترن برای اینکار؟
خدايا مرسي كه منو لايق مادري دونستي ❤👶👶❤
عاتکه جون شما رنج ذخیرت چنده ? برا چی جواب نده امیدوار باش عزیزم ولی خودتم ببند ب گرمیجات رژیم غذایی تو تغییر بده مقوی و گرمی خیلی زیاد بخور ب امید خدا جواب میگیری روز از ذخیره فرقی نداره کی باشه هرموقع بخای میتونی بدی دکترم مهناز منصوری کلینیک نوین مشهده عزیزم ماری جون مشکلت چیه یکم از خودت بگو تا بتونیم راهنماییت کنیم دکترایی ک نام بردی هردو خوبن ولی دکتر حیدر برا ذخیره کما خوب نتیجه میگیره تواین تایپکم پرطرفدار
من 8ماه اقدامم آزمایشام fsh12.9 و .lh12.8 amh 0.8 هست...البته همسری هم خیلی ضعیفه رفتم پیش دکتر حیدر برام فیزیوتراپی داده و گفته حتمآ باید ivf بشم 9 تیر هم از معینی وقت گرفتم برای اینکه یه مشورتم با ایشون داشته باشم نمی دونم چی کار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.
خدايا مرسي كه منو لايق مادري دونستي ❤👶👶❤
سلامممممممممم ماری جونم میتونی با معینی هم یه مشورت داشته باشی که بعدا خودت یکیشو انتخاب کنی ذخیره ات درسته که داره تموم میشه و هورمونات هم یکم بالاست ولی با مصرف داروها و خوردن گرمیجات حتما نتیجه خواهی گرفت .............. خیلیا از د جیدر نتیچه گرفتن از خارج هم اومدن و دوقلو باردار شدن ...........
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
عاتکه جونم مرسی عزیزم ماهم خوبیم امروز وارد ماه 8ام شدم روز به روز احساس سنگینی دارم و شکمم همچنان به پایین اومده همین که از پله های خونه ام بیام پایین انگاری بچم داره میاد بیرون شنبه وقت دکی دارم ببینم دکترم چی میگه ...ایشالله قسمت همه منتظرا هرروز سکسه هاش هم بیشتر میشه ............. قربونش برم فکر میکنم رشدش داره بیشتر میشه ...... سارا جونم سخت مشغولت کرده شازده ات ............... ماهم خوبیم من که فکر میکردم بعد زایمان هم میتونیم بیاییم ولی انکاری نمیتونیم ............. ولی بازم سعی میکنیم سر بزنیم ..... چطوره بچه داری سخته؟ پی پی شستن چی؟ هههههههههههههه
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
2706