2737
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226761 بازدید | 28070 پست
مهتابا جون خوشحالم که رحمت خوب بوده. کیست رو هم که برداشتی پس نگران نباش. راستش من یه مدت طب سوزنی میرفتم که بهم گفتن گوشت نخور و مرغ هم ارگانیک باشه و میگو هم گفتن نخور ولی ملهی ازاد بود. تمام سبزیجات باید بخار پز میشد و لبنیات و مواد غذایی سرد هم ممنوع بود. یه مدت این رژیمو رعایت کردم ولی بعد ولش کردم. رژیم اخری که داشتم این بود که سبزیجات و میوه های تازه میخوردم، برنج و شیرینی های قنادی و مصنوعی و هرچی ارد سفید و شکر داشت نمیخوردم. به جای اینها برنج قهوهای و کینوا به جای برنج و خرما و انجیر و عسل به جای شکر و شیرینی میخوردم. هر روز یک ساعت راه میرفتم و اگه نمیشد الاپتیکال میزدم. لبنیات رو قطع کرده بودم چون شنیده بودم رحمو سرد میکنه. به جای چایی و قهوه چای های هربال مثل چای زنجبیل و هل و دارچین میخوردم. مغزهای خام میخوردم به جای خوراکی هایی مثل پفک و چیپس و ... به جای شام اکثرا یه بشقاب سالاد و سبزیجات با روغن زیتون و ابلیموو خردل به همراه دو قاشق هوموس که نخود پخته و له شده است با یک تکه نان سبوس دار میخوردم. با همین رژیم ٦ کیلو هم وزن کم کردم و کیستم هم کوچک شد تقریبا نصف شد. راستی همه خورشت ها رو با همون برنج قهوهای یل کینوا میخوردم ولی گوشتشو نمیخوردم ولی اب و بقیه مخلفاتو میخوردم. من کلا خیلی گوشت و مرغ دوست ندارم وبرای من مشکلی نبود. به جاش حبوبات میخوردم. ناز بانو جون مرسی من بهترم و دوقلو ها هم خوبن خدا رو شکر. هنوز حرکتشون حس نمیکنم . دکترم گفت هنوز زوده و تا ٣ هفته دیگه شروع میشه. هنوز جنسیتشون نمیدونم ولی هر چی باشن من خوشحالم و خدا رو شکر میکنم. مامی عسل جون
سلاممممممممممممممممم مامی عسل جونم خیلی خوشحالم که سیکلتو شروع کردی امیدوارم دونرت تخمای طلای خوبی رو بهت بده و مامان دوقلوها بشی ................. سیب جونم حرکت نینیهاتو از هفته 21 ام به بعد میفهمی ایشالله که هر گلی باشه سالم باشن ولی وقتی جنسیتشونو فهمیدی به ماهم خبر بده ......اگه میخاد دست دکتر حیدر سبک باشه همه نینها دخملن مال شماهم دوتا دختر بشه چی میشه ههههههههههه
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی سیب جونم، عزیزم خیلی لطف کردی با این وضعت برام نوشتی، مرداد که عملم کردن گفتن خوبی، تا حالا! من متاسفانه 2باربه خاطر کیست اندو تخمدانم دست خورده، ذخیرم خیلی کمه! ممکنه کارم به اهدایی بکشه! شما از اهدایی استفاده کردید? من با وجودی که میدونستم اندو هستم 3سال جلوگیری کردم!! ان شاءا... به سلامتی و دل خوش نی نی هات رو تو بغل بگیری، واسه ماها هم خواهشا دعا کن عزیزم!
خداوندا مرا در طلب چیزی که بر من روزی مقدر نفرموده به مشقت نینداز! که تو از رنج و عذاب من بی نیازی و من محتاج به رحمت نامنتهای توام.
من دختر خیلی دوست دارم، ان شاءا.. خدا بهترینشون رو نصیبتون کنه گل خانما
خداوندا مرا در طلب چیزی که بر من روزی مقدر نفرموده به مشقت نینداز! که تو از رنج و عذاب من بی نیازی و من محتاج به رحمت نامنتهای توام.
2731
غریبه جون من رفتم دوباره آل یاسین گفت تو مشگلی نداری ذخیرت خوبه نیاز به قرص نداری ولی چون شوشوت آزش یه کم ضعیفه اقدام کن به بارداری چند ماه نشد بیا آی یو آی گفتم دکتر هیچ داروی کمکی به خودم نمیدی لتروزولی .. کلومیفنی گفت نه !!!!!!!!!!!!! نیازی نیست ..
خواهش میکنم افسانه جان امیدوارم تجربه های کوچیک من بدردتون بخوره .

هزینه عمل آخریه من با پول دونر و داروهاش و انتقال و پانکچر همه و همه 6 ملیون شد . دونرم فقط 3 تا تخمک تونست بهم بده که هر 3 جنین شدند و انتقال داده شدند و یکیش گرفت

مامی عسل جونم 4 تاشو طی نیم ساعت خوردم یعنی تقریبا هر10 دقیقه 1 دونه .

سیب جونم دیگه چیزی نمونده تا حس کردنه فرشته هات . اولش ممکنه با لرزش شروع بشه یا مثلا پر پر زدنه یه چیزی تو دلت و یا جابه جا شدن و ترکیدنه حباب ...
انشالا این حس زیبا نصیب همه مامانای منتظر بشه . الهی آمین

دخمل من جاش تنگ شده زیاد تکون نمیخوره خوشبختانه یکی برام یه سونو کیت آورده وقتای نگرانی قلبشو میشنوم و دلم آروم میگیره

مهتابا ایشالا همون که دوست داری به بهترین وجهه نصیبت بشه
مرسی نازبانو جون ان شاء شما هم نی نیت رو صحبح و سالم در اغوش بگیری. میگم کسی میدونه که مطب دکتر کاویان منش 5 شنبه ها هم حضور دارن?
2738
ممنون مهتابا . شماره کاویان منش که تو صفحه اول هست حتما هر کی میخواد بره روز قبل تماس بگیره تا از بودنه دکی مطمئن باشه

مامی عسل جون هر سوالی داری بپرس بی تعارف میگم . اون آمپول و به خودم داده بودن دونر فقط داروهای محرک تخمدان و استفاده کرد و بس ...
راستی شما میخوای از روی دستور دارویی من پیش بری ؟؟ بدنا با هم فرق میکنه ممکنه این دستور برات جواب نده ...
من نمیدونم سیب جون و عسلک جون هم که با دکتر حیدر بودید لطفا دستور دارویی منو ببینید مال شمام همین بوده یا فرق داشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام به همه نازبانو جون خوبی عزیزم؟ اسم دختر گلت مبارک باشه ایشالله چند وقت دیگه به سلامتی تو بغلت می گیریش مامی عسل ایشالله که اینبار نتیجه می گیری عسلک جون سیب جون شما خوبید؟ غریبه جون و سارا جونم چطورن؟ سارسارک و نگین جون شما هم با دکتر حیدر هستین ؟ بچه ها من این سری آخر واسه انتقالم دیفرلین زدم بد جوری عادت ماهانم بهم ریخته أولش فکر نمی کردم مال اون باشه امروز اتفاقی دکتر زنان خانوادگیم رو دیدم گفت مال دیفرلینه اثرش تا سه ماه می مونه همه چی خیلی کامل بود اینم بهش اضافه شد
ممنونم از شب رویا که بازم وقت دلتنگی به دادم میرسه
نازبانو جون شاید ویتامین ها رو انجام بدم هیوسین رو هم شاید بزنم چون دو تا انتقال قبلم دردهای وحشتناک داشتم دوستایی که به فکر من هستید از همتون ممنونم ولی دکترم بهم گفته بود که باید 6 روز زودتر از دونرم پریود بشم و متاسفانه با اینکه استروژن و پروژسترون هم می خوردم ده روز زودتر پریود شدم و افتاد به 20 روز دیگه ممنون میشم که امشب هم به من فکر کنید و برام دعا کنید. ممنونم
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست.
سلام بچه ها. من ماه دیگه که دونرم پریود شه می خوام به خواست خدا کار اهدایی رو شروع کنم. راهنماییم کنید این یه ماه باقی مونده رو چکار کنم که نتیجه بهتری بگیرم؟؟؟
خدا جونم من رو تنها نمی ذاره. خودش بهم قول داده. دوست عزیز برای اینکه حاجتم برآورده بشه یه صلوات واسم بفرست. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
نازبانو من یادم نمیاد که دگزا زده باشم ولی روز انتقال یه هیوسین و یه سلکسان و یه هاش ام جی زدم با داروهای بعد انتقال که استفاده کردیم ............ ویتامین دی هم هر سه روز یکبار مث اینکه زدم دوتا اونم ............... زیاد یادم نیست زود فراموش کردم هههههههههه دیوونه ام کرده این فسقلی هنوز نیومده .ههههههههههههههههه تسنیم جونم حتما ورزش رو شروع کن به کمر و شکمت سیاهدونه و عسل بمال یا روغنش رو بگیر بزن ......... لبنیات نخور ماست و شیر و دوغ و غیره گرمیجات بخور برو به تاپیک شبنم جون اونجا همه چیز توضیح داده .............. رزا جونم ما خوبیم شدم دایره تقریبا اصلا حوصله هیچ کاری رو ندارم فقط دراز کشیده ام ......... فقط خوابم میاد ............ شما در چه حالی هستین؟ رفتی پیش دکی حیدر؟ منم دیفرلینو چند سال پیش زدم کلا بدنو به هم میزنه ولی بعد دوسه ماه درست میشه نگران نباش ................
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
بچه ها راستی من می خام برم مدارک پزشکی اونجایی که تهران روبه روی پارک لاله هست.. کسی می دونه دقیقاً کجاست و کی برم و چه مدارکی باید ببرم؟؟؟ میشه راهنمایی کنید لطفاً؟؟؟
برای تمام رنج ها صبر می کنم ! صبر اوج احترام به حکمت خداوند است !
2706