2733
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226971 بازدید | 28070 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تسنیم جون اگه تو این 3 ساله این دارو هارو بهت داده بودن شاید زودتر جواب میگرفتی، بچه ها من یک لحظه هم از فکر سالهای قبل که میتونستم و جلوگیری میکردم خارج نمیشم، یا هر کی که میبینم میگم خوش به حالش مشکل من رو نداره، احساس ضعف و کمبود رو دارم! شوهرم هم روحیه اش از من بدتره! ناراحت اینه که من تو این 2،3 سال چرا جلوگیری میکردم! هی میگفتم بچه نمیخوام، اما الان!!!!
خداوندا مرا در طلب چیزی که بر من روزی مقدر نفرموده به مشقت نینداز! که تو از رنج و عذاب من بی نیازی و من محتاج به رحمت نامنتهای توام.
2731
مهتابا جون اگر با غصه خوردن کار درست میشد که من الان یه تیم فوتبال بچه داشتم. عزیزم دنبال راه حل باش تا مشکلات جدی تری زندگیت رو تهدید نکرده.
تسنیم جون تا زمانی که پانکچر نشی پوچ بودن مشخص نمیشه ولی با این نتایج ، امیدوارم نتیجه بگیری.

ناز بانو جون و عسلک عزیز خیلی مراقب خودتون باشید.

سارسارک با انرزی شما حتما موفق میشی.

سارا جون ایشااله به سلامتی نی نی رو خیلی زود صحیح و سالم در آغوش بگیری.

سیب جون از دو قلو ها چه خبر؟؟؟

فاطمه جون حتما به توصیه ناز بانو جون گوش کن
Lilypie Maternity tickers

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
سلام دوستای خوب

برای منم خیلی دعا کنید هر جا عیدی رفتم گفتن داره دیر میشه چرا دست به کار نمیشی و به دروغ که همسرم نمی خواد خدایا آخه تا کی من باید پیش مردم خجالت بکشم از چیزی که تو ازم دریغ کردی و منو لایق ندونستی آخ که خیلی دلم گرفته خدایا ..........منم هستم

وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست.
تسنیم جون منم اف اس بالا و ذخیره تخمدان زیر یکدهم و پریودام فقط با اگنوگل یا قرصه امیدوارم که نتیجه بگیری چون منم امیدوار میشم.راستی ان سایز فولیکولت بدون دارو چی هست؟ اصلا دیده میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مال منو اواخر سیکل سونو دادم چند بار یعن تصادفی به اواخر افتاد گفتند فولی دیده نمشه اصلا.میشه بگی کدوم دکتر میری؟
سلام دوستای گلم
من الان به جایی رسیدم که میدونم کسی نمیتونه برام کاری بکنه جز خداااااااااااااااااااااا

من خیلی صداش زدم ولی انگار هنوز وقتش نشده

همیشه وقتی تو فیلما میدیدم یه زوج نمیتونن بچه دار بشن، دلم حسابی واسشون میسوخت. تازه اشکمم در میومد.
حالا خودم تو چه وضعی گیر کردم. حال و روزمون از تمام اون زوجا بدتره

خدایااااااااااااااااااااا خدایاااااااااااااااااااااا به هممون کمک کن
رب لا تذرنی فرداٌ و انت خیر الوارثین
خدایا دلم خیلی نی نی میخواهد خیلیییییییییییی
خدایا منو به آرزوی دلم برسون.
2738
سلام دوستای خوبم
ناز بانو جون و غریبه جون فعلا مشغولم و با ویار می سازم. همه میگن چقدر لاغر شدی. نی نی ها فکر کنم خوبن خدا رو شکر. هنوز حسشون نمیکنم.
سارسارک جون اره خدا خیلی بهم لطف کرد و دوقلو دارم. انشالله برای تو هم همینطور بشه.
عسلک جون مواظب خودت باش. غصه نخور عزیزم دیگه کمش مونده.
انشالله امسال همه منتظر ها هدیشونو از خدا بگیرن.
سلام سیب جونم . عزیزم حالا زوده واسه حس کردنشون . ویار هم به زودی سپری میشه و به خاطره ها میپیونده هههههههه
خدارو شکر که جوجه هات خوبن . بیشتر مراقب خودت باش و هر وقت میل داشتی سعی کن چیزای مقوی بخوری

بچه ها فکر کنم همین روزا دیگه مامان سارا فرشته نازشو در آغوش بگیره . لطفا براش دعا کنید زایمان راحتی داشته باشه .

انشالا سال دیگه همین موقع اینجا پر از مامانه . مامانایی که حتی تو این لحظه از همه چیز و همه کس نا امید هستید و ...

پارسال نمیدونم اردیبهشت بود یا خرداد که من و سارا جون با همه نا امیدی و نگرانی رفتیم مطب دکتر طرازی و ایشون هم تایید کردن که ما باید از تخمک اهدایی استفاده کنیم ... و ما فکر میکردیم حالا حالا باید تو این راه بدوییم و شاید یکی دو سال دیگه نوبتمون بشه / یه دنیا سوال داشتیم / یه دنیا نگرانی و ...
خدارو شکر سارا کارش به اونجا نکشید و منم با وجود تخمک اهدایی الان دخترمو پاره ایی از وجود خودم میدونم و مشتاقانه منتظرم تا بدنیا بیاد و روی ماهشو ببینم و این بهشت کوچولو رو تو بغلم بفشارم و بو کنمششششششششششش
. هنوز 1 سال هم از اون جریان نگذشته و ما .... مادر شدیم . راه سختی بود ولی ارزششو داشت . لطفا کم نیارید بچه هااااااااا
خدارو 100 هزار مرتبه شکر
الهی که این روزا قسمت تک تکتون بشه دوستان از صمیم قلبم اینو براتون آرزو دارم

امید به خدا که سارا زایمان راحتی پیش رو داشته باشه زود مادر آقای داماد بشه

غریبه جان دخترت چطوره؟؟؟روی ماهشو ببوس

مامی عسل کلا بیخیال باش ایشالاکه سال دیگه یا خاله رو رو هستی یا بچه بغل ..عزیزم توکل به خدا ایشالا که صلاح زندگی ماهم داشتن فرزند صالح باشه

نازبانو جونم چه هیجان انگیزه که مامان شدی راستی سعی میکنم بیام اونروز

عسلک جان ایشالا که چشم رو هم بگذاری نی نی بغلت بیاد

سیب جان الهی به سرسلامتی مراقب باش و صفا کن با وزنت که به زودی سیر صعودی خواهی داشت..مبارکه عزیزم

دوستان تازه وارد اینجا تایپیک امید و نشاط و خوشحالی و توکل به خداست اینجا نا امیدی ممنوع
سلام به همه دوستای خوبم

سارسارک جون حق با شماست
منم از خدا میخام که مثل شما شاد و سر حال و به امید موفقیت تلاش کنم

منم امیدوارم سارا جون زایمان راحتی داشته باشه و تمام مامانای این تاپیک به سلامت فرشته های کوچولوشونو بغل بگیرند

رب لا تذرنی فرداٌ و انت خیر الوارثین
خدایا دلم خیلی نی نی میخواهد خیلیییییییییییی
خدایا منو به آرزوی دلم برسون.
سلام دوستای خوبم

یک دنیا ممنون که به فکرم هستید . منم امروز میرم دکتر تا روز زایمانم رو تعیین کنه ایشالا قسمت تک تکتون بشه . الهی آمین

نازبانو جون واقعا خدا بزرگ و مهربونه . وقتی نوشته ات رو خوندم یاد روزی که مطب رفته بودیم افتادم . یادته من بعد از ویزیت چه حال پریشونی داشتم . راه خونه رو گم کرده بودم . خدایا هزاران هزار بار شکرت و داشتن نی نی سالم و صالح رو قسمت همه دوستان قرار بده

تسنیم جان به هیچ چیز منفی فکر نکن ایشالا که خدا قسمتت قرار میده و مامان میشی

سیب جونم دوقلوها مبارکت باشه . روزهای ویار زود میگذره . به نظر من که روزهای آخر سحت تره مخصوصا که من همش اسید معده ام زیاده و شب و روز اذیت میشم . ایشالا که روزها زود سپری میشه و نی نی هات رو میگیری بغلت

سارسارک جونم امیدوارم امسال تو و بقیه دوستان همه خاله رو رو بشید من که 20 کیلو وزن زیاد کردم :)

عسلک جون در چه وضعی هستی ؟؟؟؟

نغمه جون مطمئن باش خدای مهربون بزودی صدات رو میشنوه و نی نی نازت رو بهت میده
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
سارا جون عیدت مبارک! ان شاء ا... شما و همه مامانهای منتظر هر چه زودتر نی نی سالم و صالح در اغوش بگیرید، میخواستم ببینم جریان بارداری طبیعیت رو تو کدوم پیج میتونم بخونم?
خداوندا مرا در طلب چیزی که بر من روزی مقدر نفرموده به مشقت نینداز! که تو از رنج و عذاب من بی نیازی و من محتاج به رحمت نامنتهای توام.
2706