2733
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226970 بازدید | 28070 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ﺳﻼﻡ.ﺳﺎﺭﺍﻱ ﻋﺰﻳﺰ..ﻣﺎﻣﺎﻥ ﺳﺎﺭﺍ ﺟﻮﻧﻢ ﺧﻮﺑﻲ..ﺣﺘﻤﺎ ﺧﻮﺑﻲ ،،ﺗﺒﺮﻳﻚ ﻣﻴﮕﻢ ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ ﺷﺪﻡ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯﻱ ﺑﻪ ﺍﻳﻨﺘﺮﻧﺖ ﺩﺳﺘﺮﺳﻲ ﻧﺪﺍﺷﺘﻢ ﻭﻟﻲ ﻛﻠﻲ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﺷﺪﻡ..ﺍﻳﺸﺎﻻ ﻗﺴﻤﺖ ﻫﻤﻪ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﻱ ﺍﻳﻦ ﺗﺎﻳﭙﻴﻚ ﺑﺸﻪ..

ﺧﻮﺏ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﻣﻴﮕﻴﺮﻳﻢ ﺑﻴﺨﻴﺎﻝ ...ﺗﺎ ﺧﻴﺎﻟﻤﻮﻥ ﺭﺍﺣﺖ ﺑﺸﻪ.
2731
سارااااااااا
ساراااااااااا
وااااااااى خداااااى من

من سر کلاس بودم شبنم جون بهم اس ام اس داد که شما باردار شدى انقدر هیجان زده شدم که میخواستم بپرم همه بچه هاى کلاس رو بغل کنم ماچ کنم ..... اصلا نمیدونستم چیکار کنم

خیلىىىىىى خبر خوبى بود قرررررر قرررررر قرر قررررر قررر قرررررر

سارا بیا بگو به همسرت که گفتى عکس العملش چى بود
به خانواده ها هم گفتى ؟؟؟؟

خدایا این خوشحالى رو نصیب تک تک دوستانم بکن

ساغر کجاس ؟؟؟ چرا اسمش رو نمیبینم
دوستان مهربونم میشه " هر چندتا صلوات که دوست دارین " به نیت مامان شدنم بفرستین
مامان محمد جون ایشالا خبر بارداریت رو بشنویم عزیزم . فکر میکنم طبیعی باشه و نگرانی به دلت راه نده

فریال جونم امیدوارم این لحظه های خوش برای همتون اتفاق بیافته و همه با هم شادی کنیم

سارسارک جونم ایشالا قسمت شما . آره والا هر چی بیخیال تر بهتر . ههههههه

عسل بانو جونم بیا بغلم دوستم . مرسی از تبریکت . تو تمام لحظاتی که دعا میکردم اسم دونه دونه بچه های این تاپیک رو هم میگفتم و اسم تو و شبنم جون رو هم از تاپیک ivf . همش جلوی چشمم بودید .ایشالا خبر مامان شدن شما ها رو هم زودتر بشنوم

خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
عسل بانو جون ساغری هست فقط تغییر نام داده . آخر اسمش مثل اسم خودته
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
سلامممممممممم

وایییییییییی سارا جون خیلیییییییییییی خیلیییییییییییییییی تبریک میگم گلمممممممممممم خیلی برات خوشحال شدم بخدا اشکام جاری شد

خدایا شکرت ایشاالله به زودی همه منتظرا مامان بشن آمینننننن

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2738
سارای عزیز و مهربون و خوش قلبم

هزاران هزار تبریک از ته ته قلبم برات دارم
تو که همه ما ها رو اینجا دور هم جم کردی واقعا مستحق این معجزه بزرک بودی
خدایا همه جیز رو برای سارا عالی و راحت و به بهترین شکل قرار بده تا نی نی نازشو بعد نه ماه بگیره تو بغلش و
عشق کنه
امیدوارم این معجزه برای تک تک بچه های این تاپیک و ivf ای ها اتفاق بیفته
میبوسمت مامان سارا
سلام ساراجون
تازه لپ تاپم را روشن کردم وسریع اومدم توی تاپیک .از دیشب اینجاانگار منتظر یه خبر خاص بودم واااااااااااای خدای بزرگ چقدر خوشحال شدم .الهههههههههههههی شکرت.واین یعنی اینکه خدا همیشه ما را با رحمتش نگاه میکنه وهیچ وقت ما را رها نکرده.
امیدوارم نی نی نازت برات مایه خیر وبرکت باشه وزیر سایه پدر ومادر مهربونش زندگی کنه .دعا کنید خدا به تک تکمون هر چی میدهد داشته هامون را هم برامون نگه داره.وهر روزمون قشنگ تر از روز قبل باشه .آمین
سارا جون برای هممون دعاکن تو الان نظر کرده خدا هستی ودعاهات مستجاب میشه .
خدای من
نه آنقدر پاکم که کمکم کنی
ونه آنقدر بد که رهایم کنی
میان این دو گمم
هم خود را وهم تورا آزار می دهم
هر چقدر تلاش کردم
نتوانستم انی باشم که تو خواستی
وهرگز دوست ندارم آنی باشم که تو رهایم کنی
آنقدر بی تو تنها هستم
که بی تو یعنی "هیچ"یعنی "پوچ"
خدایا هیچ وقت رهایم نکن
تمام خوبی ها را برایت آرزو می کنم نه خوشی ها را؛ زیرا خوشی آن است که تو می خواهی؛ و خوبی آن است که خدا برای تو می خواهد ...
نازبانو جون
مطمئنم یکی از همین روزها هم شما میای وما را شاد می کنی وامید میدی .وبعدش یکی یکی بچه های دیگه.من روند درمانت را پیگیری میکردم وهمش برات دعا میکردم ولی نمی دونم حکمت خدا چی بود.
تمام خوبی ها را برایت آرزو می کنم نه خوشی ها را؛ زیرا خوشی آن است که تو می خواهی؛ و خوبی آن است که خدا برای تو می خواهد ...
اگر خداوند آرزویی در دلت نهاد، بدان توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است
آرزو کن
گوش های "خدا" پر است از آرزو و دست هایش پر از معجزه
شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه "خدا" باشد.

((بدان ، خدایی که گنج های آسمان و زمین در دست اوست ، به تو اجازه ی درخواست داده ، و اجابت آن را بر عهده گرفته است .

تو را فرمان داده که از او بخواهی تا عطا کند ، درخواست رحمت کنی تا ببخشاید ،

و خداوند بین تو و خودش کسی را قرار نداده تا حجاب و فاصله ایجاد کند ،
و تو را مجبور نساخته که به شفیع و واسطه ای پناه ببری ،
و در صورت ارتکاب گناه دَرِ توبه را مسدود نکرده است ،
در کیفر تو شتاب نداشته ، و در توبه و بازگشت ، بر تو عیب نگرفته است ،

در آنجا که رسوایی سزاوار توست ، رسوا نساخته ، و برای بازگشت به خویش شرایط سنگینی مطرح نکرده است ،

در گناهان تو را به محاکمه نکشیده ، و از رحمت خویش نا امیدت نکرده ، بلکه بازگشت تو را از گناهان نیکی شمرده است .

هر گناه تو را یکی ، و هر نیکی تو را ده به حساب آورده ، و راه بازگشت و توبه را به روی تو گشوده است .

هرگاه او را بخوانی ، ندایت را میشنود ، و چون با او راز دل گویی ، راز تو را میداند ،

پس حاجت خود را با او بگوی ، و آنچه در دل داری نزد او بازگوی ،
غم و اندوه خود را در پیشگاه او مطرح کن ، تا غم های تو را برطرف کند و در مشکلات تو را یاری رساند ...))

بخش 10 از نامه ی 31 نهج البلاغه
مامان عسلی -سیب جون و عاتکه جون یک دنیا از تبریکاتتون ممنونم ایشالا قسمت تک تک تون بشه مطمئن باشید تو لحظه لحظه هام به یادتونم و و از خدای بزرگ معجزه رو برای همتون میخوام .
عاتکه جون از دعات خیلی ممنونم منم امیدوارم همیشه شادی به شادیهامون و داشته هامون اضافه بشه .

برای همه تون بهترینها رو آرزو دارم و بی صبرانه منتظر خبرهای خوبتون هستم�
سارا جون
برامون تعریف کن عکس العمل شوهرت را.من که همین طور اشکام داره میاد ...
عسل بانو جان خوبیییییییییییی ؟ ساغرم هههههههههه مثلا تغییر چهره دادم

تو چکار میکنی به کجا رسیدی ؟ دکترت و عوض کردی الان کجا میری ؟ تو چه مرحله ایی هستی . سوالام زیاد شدن ولی حالا که اومدی باید یه گزارش هم اینجا بدی ها ها ها ها

عاتکه جون پس تو مدتهاست اینجا رو میخونی و با همه آشنایی . ممنون از آرزوی خوبت و جملات قشنگی که برامون گذاشتی
ایشالا تو هم موفق باشی دوستم

مامان سارا جوووووون ارادتمندیم
2706