2733
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226747 بازدید | 28070 پست
غریبه جون به نظرمن روز سوم پری برو از fsh بده ایشالا اگه نرمال بود نشونه اینه که فولیهات تخمک خوب دارن وفعلا سراغ اهدایی نرو یه مدت صبر کن ایشالا خودت مامان بشی گلم
سولماز جون والا چی بگم من خودم هم مثل شما هستم بدون پری و تخمدان کوچک و یبوست و .............ولی باز هم توکل به خدا
لیلی مهر جون ایشالا این ماه مامان بشی
فائزه جون امپول زدی؟؟؟
امیدوار جون الان چند وقته کی اجازه پروژه نداری؟؟؟ عزیزم به نظرم برو یه چکی بکنه خانم کریمی زمان خیلی مهمه
ایتن جون ایشالا شما هم فولی دار بشی عزیزم
سارسارک جون بیا که به انرژیت نیاز داریم
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگین جون بهم گفت برا یبوست خاکشیر رو بجوشونم وصاف کنم ابشو بخورم حتما استفاده کن.دنیا جون خوش اومدی گلم.نگین جان شما سایز تخمدونات چنده؟؟؟؟
مهم نیست قفلها دست کیست؟؟
مهم این است که کلیدها دست خداست.......
2728
صفحه قبلی نوشته بود
من جدیدا که رفته بودم پیش پاکروش گفت کوچیکن ولی گذاشتش تو پروندم بهم نشون ندادقبلش هم که رفته بودم پیشش هم همین رو گفت
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری
2738
دنیا جون به جمع ما خوش اومدی . یه کم از خودت برامون بگو.

نگین جون روز 3 پری گذشت و آز ندادم. راستش همسرم میگه تا بیخیال خودت شدی و در گیر اهدایی شدی پری اومد حالا بری آزمایش بدی الکی به خودت استرس وارد می کنی. بیخیال . همه چیز رو بسپار به زمان. منم که شوهر ذلیل.....
شما خوردن داروها رو شروع کردی؟

فائزه جون در چه حالی؟

سلنا جون امروز نوبت دکتر داری؟؟؟؟

سولماز جون برای رفع یبوست سعی کن آب زیاد بخوری ،‌چای و قهوه نه فقط آب.

من که از کار این دکترا سر در نیاوردم 3 ماه پیش به من گفتن رحمت جمع شده و این ماه میگن همه چیز طبیعیه.
Lilypie Maternity tickers

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
سلام صبح بخیر سولماز جون پس چرا برای من اینجوری مینویسه سایزش 34*18 ولی برای شما و فایزه فقط نوشته 15 یا28 البته مال من ابعاد در میلیمتر بوده و اون موقع کلومفین هم خورده بودم سایزش خوب بوده؟؟؟؟؟
سولماز جون یه گیاهی هست به اسم برگ سنا برای یبوست خوبه دم کن و بخور امتحانش کن ضرری نداره
نگین جون نزدیک چار ماه است من پروژه نداشتم چکار کنم راهی هست که رفتم هنوز هم تا این پوسته ها تموم نشه داروهام رو شروع نمیکنه که! الانم همسری سرش خیلی شلوغه امتحان هم داره فکر نکنم تا یکی دوهفته دیگه جور بشه که برم اینقدر این زمانها رو از دست دادم نگین جون این چند ماه بهش اضافه بشه اشکالی نداره
غریبه جون انشاله که خودت نی نی دار میشی به سلامتی
ردیف / نام / سن / IVF& MICRO / IUI / FSH / LH / AMH / بارداری قبلی / وضیت همسر / اکنون / شهر

1. سارا/ 32/ 0.1 /نرمال/نرمال/1 بار /2 بار بدون تخمک و یک جنین ولی ناموفق/ ـــــــــــــ / ضعیف/ طب سنتی / تهران
2. غریبه / 29 /0.01/ بالا /97 / ــــــــ/ ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ/ ــــــــــــــ/ نرمال / تخمک اهدایی / تهران
3. مامی شکیب /39/ 0.25/نرمال/ نرمال/ ـــــــ/ 4 بار نا موفق / 1 طبیعی . دختر / ضعیف/ میکرو
4. ساغر/ 35/ 0.6 /نرمال/ نرمال/ 3 بار / 2 بار(عدم تخمک/کنسل)/ 1 بارطبیعی سقط هفته 9 / ضعیف/ همسر تحت نظر کاویان منش / تهران
5. سیما/27/ 0.01 /نرمال/ نرمال/ ـــــــ / 2 بار (عدم تخمک / کنسل ) / ــــــــــ/ ضعیف / داروی گیاهی
6. مامی عسل/ 33 /پایین./ بالا/ بالا/ ـــــــ / اولین میکرو / ــــــــ/ نرمال / میکرو با اهدایی
7. نونی/ 31 / 0.1 / 88/ بالا / ــــــــــ / ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ / ــــــــ / ضعیف / هیچ
8. مینا / 39/ 0.15 / نرمال/ 8.5 / ـــــــــ/ ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ/ 1 طبیعی . دختر/ نرمال / باردار / امریکا
9. ماهیتا/ 35 / 0.4 / نرمال/ نرمال/ ــــــــــ / ــــــــــــــــــــــــــــــــ / ــــــــــــــــــــــــ / نرمال / باردار / تهران
10. امیدوار/ 33/ ــــــ/ ــــــ/ ــــــــ/ 1 بار/ ـــــــــــــــــــــــــــــ/ ـــــــــــــــــــــــــــــ/ نرمال / طب سنتی / یزد
11. سلنا / 32 / 0.96/ 9/1 / 25 / ــــــــ / ــــــــــــــــــــــــــــ/ ــــــــــــــــــــــــــــ/ نرمال / وقت برای رویان
12. سولماز / 33/ ـــــــ/ 10 / 40 / ــــــــ / 3 بار . مکیرو. اهدا / 1 سقط هفته 14 / نرمال / طب سنتی
13. المیرا / 32 / 0.1 / 5 / نرمال / 2 بار / ا بار عدم تخمک . کنسل / ـــــــــــــــــــــــــــ/ بسیار ضعیف / هیچ / مشهد
14. شاه صنم / 39 / 0.9/ 8.9/ 9.4 / 1 بار / ـــــــــــــــــــــــــــ/ 2 بار . 1 دختر و 1 سقط / ضعیف / باردار / تهران
15. اندا / 35 / 0.9 / ــــــ / 5 / 2 بار / 3 بار . عدم تخمک . کنسل / 1 بار . سقط / ضعیف / باردار / مازندران
16. حلما / 31/ پایین / نرمال / نرمال / ـــــ/ ــــــــــــــــــــــــــــــــ/ ــــــــــــــــــــــ / ضعیف / یک دوره درمان و باردار/ کرج
17. نیلو . 26 / ــــــــ/ ـــــــ / 160 / ـــــــ/ ـــــــــــــــــــــــــــــــــ/ ــــــــــــــــــــــ/ نرمال / تخمک اهدایی .
18. گل بسر / 31 / 1.1 / ـــــــ / ــــــــ/ 4 بار / 3 بار / 1 بار سقط / ضعیف / پیاز درمانی و مراجعه به رویان
19. نگین / 30 / 0.05 / بالا / 98 /ـــــــــــــــــ / ـــــــــــــــــ / 1 بار . دختـر / نرمال / تخمک اهدایی
20. سیب /39/ 0.4 /6.5 / 9.5 / 1 بار / عدم تخمک / ـــــــــــــــــ / نرمال / طب سوزنی و دارو تقویتی
21. ساناز / 26 / 1.0 / نرمال / نرمال / 2 بار / 2 بار / ـــــــــــــــــ / ضعیف / اقدام طبیعی
22. تسنیم / 30/ 0.1/ 19 / 64 / ـــــــــــــ/ ـــــــــــــــــــــ / ـــــــــــــــــــــ / نرمال / طب سنتی
23. فائزه / 32 / 0.05/ پایین / بالا / ــــــــــــــ / ـــــــــــــــــــــ / ــــــــــــــــــــــ / نرمال / فعلا هیچی
24. رزا 1349/ 42 / زیر 1 / 8 / 27 / ــــــــــــــــــــــ / ــــــــــــــــــــ / ـــــــــــــــــــــــــ / نرمال / داروی گیاهی و تقویتی / نروژ
25. آیتن / 34 / 0.1 / 5.4 / 14 / ــــــــــــــــــــــــ / ــــــــــــــــــ / ــــــــــــــــــــــــــ / نرمال / درمان شیمیایی و گیاهی ( روازاده ) / تهران

اسم ........ تاریخ احتمالی زایمان .........جنسیت نینی........نوع باردار شدن ....... شهر محل سکونت.....سن مادر

1. حلما.................91/12/8 ..................... پسر ................... طبیعی ................کرج .................31

2. ماهیتا .................92/2/31 ...................دختر.....................طبیعی.................تهران ...............35

3. آنا ....................92/3/20 ............... ـــــــــــــــــــ ............ میکرو ................... تهران..............34
Lilypie <br>Maternity tickers

4.شاه صنم ..........92/5/1 ................ ــــــــــــــــــ ............. طبیعی ..................تهران ..............39

5. مینا ..............92/5/13 ............. ــــــــــــــــــــــ ...........طبیعی ................... امریکا ..............39

6. آندا ..........92/5/30 .............. ــــــــــــــــــــــ ............ طبیعی .................. مازندران .............35

سیب عزیز ممنون از توضیحی که واسه تخمک با کیفیت برامون گذاشتی . درست میگی عزیزم /حالا میفهمم چرا من 2 ماه بعد از آخرین میکروم که کنسل شد حامله شدم چون داروهایی که اونموقع بهم داده بودن 2 ماه بعد تازه اثر کرده بود

الانم که یوگا میرم خیلی حرکتها داریم که خونرسانی به اندامهای مختلف رو بیشتر و بهتر میکنه جلسه قبل هم یه سری تنفس بهمون یاد دادن که دقیقا روی اندامهای شکمی کار میکنه و باعث اکسیژن رسانیه بیشتر به رحم و تخمدانهاست امیدوارم اینا برام اثرات مثبت داشته باشه

سولماز جون از روز اول هم اونطور که یادمه خانوم کریمی بهت گفته بود که بدون پری شدن حامله میشی . پس توکل به خداتا الان که به حرفش پیش رفتی ادامه بده ایشالا که همونطور که خودش بهت گفته میشه

doniaaaa جون خوش اومدی به جمع ما . چرا دیگه دکترم مدرکم هم از نینی سایت گرفتم

غریبه جون همسرت درست میگه ههههههههه

2706