2726
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2225481 بازدید | 28070 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آیتن جون شما چن وقته ک اقدام کردین و چی شد سر از آزمایشگاه درآوردین و فهمیدین ذخیرتون کمه؟

من بعد از سقط دومم کلی از دادم برا یافتن علت دو تا سقطم که ناگهان این پیداش شد کلی دپ شدم اخه من بدنبال یافتن علت سقط بودم با کمبود ای ام اچ روبرو شدم و کلی تو ذوقم خورده من یه هفتس که فهمیدم کلی توان و انرژی ازم رفته واقعا درکش سخته برام اخه من طبیعی باردار شدم حالا برام غیر قابل قبوله که کارم ب ای وی اف یا تخمک اهدایی برسه....من 19 اسفند وقت زایمانم بود دلم میسوزه اگ ........
2728
رزا جون تا اونجایی ک من فهمیدم یعنی فقط ذخیره کمه همین!!!

اما کم کم تخمدان کوچکتر میشه و ممکنه به کیفیت فولی ها هم اسیب بزنه من الان ای ام اچم 0.1 هس ولی رزو 10 سیکلم یه فولی داشتم ک دکی گف شاید با همون باردار شم

اندازه تخمدان کوچیک میشه....
در ضمن نمیشه گف دیگه امکان بارداری طبیعی نیس

عزیزم من فک میکنم نی نی سایت از ی لحاظایی خوبه ولی خوب اینو بدون ک گرچه تو این تاپیک همه ما از لحاظ ذخیره تخمدان کم! با هم مشترکیم ولی قول بهت میدم ک هیچ دو نفری تو دنیا مث هم نیستن

و بالخره شاید یه فاکتورشون باهم فرق کنه
سلام دوست جونا
پریژه جون من و سارایی هنوز مامی نشدیم درسته که ما ذخیره تخمدانمون کمه ولی اگه شوهرامون سالم بودن الان شصت پای نینی تو چششششششم هر چی دکتره بود

طبق آخرین اخبار من دیروز روز 26 پری پریود شدم این ماه بدون هیچ دارویی و کاملا سر وقت با تاریخ تخمک گذاریم یعنی روز 11 / 12 کاملا جوره

کیاناز به خودت مسلط باش دکترا مسله رو بزرگش میکنن قبلا بهت گفتم الانم میگم تو خودت باردار میشی و شانست از ما خیییییییییلی بیشتر چون همسرت سالمه . اینم که میگن ذخیره کمه یعنی هنوز تخمک داری و شاید مثل من حتی هر ماه تخمک گذاری داشته باشی ولی یه وقت میبینی یه ماه تخمکت کیفیت نداره و این ذخیره ات ممکنه تا 2/3 سال دیگه تموم بشه واسه همینم ماها باید هر چه زودتر باردار شیم

دکتر به تو گفته بیا آی وی اف کن که مثلا زودتر به نتیجه برسی ولی تا جایی که من دیدم هر کی ذخیره اش کم بوده داروهای آی وی اف که محرک تخمدان هست بهش نساخته یعنی با اون داروها نتونسته تخمک بسازه و به آی وی اف نرسیده اینجور افراد معمولا طبیعی باید حامله بشن

فائزه سوپر فکت و واسه این میدن که تو سیکل میکرو اختیار همه چیز دست خود دکی ها باشه و یه وقت تخمک تو زودتر از موعد آزاد نشه و این حرفها ... از چند نفر شنیدم که سوپر فکت دیگه وارد نمیشه و دکی ها بجاش یه چیز دیگه الان داره به بیمارا میدن یا حتی بعضی دکی ها اصلا چیزی جایگذینش نکردن
سلام دوستان

کیاناز جان چند ماهگی سقط میکردی؟؟؟ بالاخره علت سقط رو نفهمیدی؟؟ شایدبه خاطر همین کاهش ذخیره تخمدان کیفیت تخمک پایینه و سقط میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
می خواهم ...

تو را دوباره آرزو کنم ...!
کیاناز جونم
من یعد یکسال اقدام رفتم پیش دکتر که به من بدون آز هورمونی دو دوره کلومیفن داد گفت برو با همین باردار می شی من تنها باردار نشدم پری هم قطع شد یه کیست تخمدان 30 میلی هم دراومد تودلم. آخه نه که آخره شانسم
خلاصه دکی که تا قبلش می گفت مشکلی نیست و اندازه رحم و تخمکهات و سونو .... یه دفعه گفت برو آز هورمونی بده که مشکل خیلی جدیه
بعد از هم گفت جمع کن برو که ازدست من کاری بر نمی آد به سلامت این بود قصه ما به سر رسید کلاغه به خونش نرسید.
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
کیاناز جونم
آز anti tpo دادی شاید اون بالاست که سقط میکنی دکی به گفت این آنتی بادی بالا باعث مشکلاتت شده
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
آیتین جون واسه کیاناز آزمایشات بعداز سقطش نشون داده که انعقاد خون داره که باید تو بارداری هپارین بزنه همون باعث سقطاش بوده

چرا به تو امیدی نباشهههه این آیکون گریه چیه که گذاشتی ؟؟؟؟ الان سارسارک میاد حسابتو میرسه ها

مرسی کیاناز جونم عزیزم نگران نباش منم مطمینم طبیعی باردار میشی اه اه بعضی از این دکتر ها که یه ذره به آدم امید نمی دن آخه فقط استرس رو زیاد می کنن ساغر جون راست می گه کسایی که شوهرشون سالمه شانسشون واسه طبیعی بیشتره
ممنونم از شب رویا که بازم وقت دلتنگی به دادم میرسه
رزا جون منم به دکترهای پولکی اعتمادی ندارم. فقط دلم می خواد نی نی مو ببرم توبغلم به اون دکی اولیه که منو یکسال دووند بگم اسم خودتو گذاشتی دکتر . البته می خوام صدامو بندازمون توگلوم وداد بزنم که چها ر ستون بدنش بلرزه که بی حساب بشیم نظرتون چیه دوستان
2706