2726
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2225256 بازدید | 28070 پست
سلام بچه ها
ساغر جون آره همون دارو ها رو داده . روزی 2تا امپول پروژسترون و فولیک و اسپرین.

استرادیول پایین باشه بده.

لیلی مهر جان برا منم 3-4 روز کیتم 2 خطه میشد که بخاطر عدم تعادل هورمون های fsh, lh و کیفیت نداشتن تخمکه.
غریبه جان الان که فقط با امپول پری شدی خونریزیت درچه حده؟ اگه خوبه ایشالا که امیدی هست پس ناامید نباش
منم تقریبا یک هفته هست قطره ویتاگنوس رو شروع کردم
ممنون ساغر جون عزیزم
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غریبه جون من آخرین بار 10 ماه پیش آز دادم آزمایشگاه صارم اومده بود روی 0.6

لیلی مهر یعنی هر 4 روز که شما تست گذاشتید هر دو خط پر رنگ بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ روزی از همیشه اون خط پرنگتره رو باید در نظر بگیری خانومی معمولا از چند روز قبل از تخمک گذاری که ترشحات هم زیاد میشن خط دوم نمایان میشه و وقتی که به پرنگیه خط کنترل رسید یعنی تا 12 ساعت بعدش تخمک آزاد میشه
واسه همینه که میگن از چند روز قبل از تخمک گذاری تا چند روز بعدش حتما یک شب درمیون پروزه داشته باشید . این واسه از دست ندادنه زمانه
2728
سلام ممنون از دوستانی که جوابمو دادن.
نگین جان fshمن متغیره. بیشترینش نزدیک 50 بود ولی آخرین بار شده بود 20. amhهم زیر 1. چند ماهی پیاز درمانی کردم ولی جواب نگرفتم پری میشدم ولی نامنظم. یک ماهی هست که ویتاگنوس میخورم . با 4 روز تاخیر پری اومد.
کم کاری تیروئید هم دارم و چون آنتی بادی هام بالاست کنترل کردنش سخته خیلی بهم میریزه. دکتر بهم استروژن و پروژسترون داد ولی من نخوردم با همین پیاز و ویتاگنوس سر میکنم.
ولی الان دیگه خسته شدم میخوام برم سراغ اهدایی. ابن سینا و صارم رفتم ولی نمیخوام اونجا ادامه بدم. صارم بهم گفت باید خودم یه نفرو برای اهدا معرفی کنم.منم کسی رو ندارم ....
منم تصمیم گرفتم برم رویان. میشه دکتری بهم معرفی کنید که تو رویان باشه؟ .میخوام قبلش برم مطبش.
یا یه دکتر خوب تو این زمینه معرفی کنید. ممنون میشم.
خدایااااااااااااااااااا خسته شدم. کمکمون کن...
بچه ها بگین وضعیت من طبیعی با این شرایطی که دارم پریود 4 روزه و بعدش هم انجام تست روز 8 پری و یه خط پر رنگ و یکی کم رنگ. سابقه داشته تو روز 8 پری تستی اینطوری باشه
قول میدم آخرین سوالم باشه پس جواب بدین مرسی
http://payannameh11.blogfa.com/
سیما جون چرا اینقدر نگرانی هر چند تا هم سوال داری بپرس عزیزم

گفتم که من خودم تخمک گذاریم زوده چند ماه پیش روز 10 پری با تخمک خودم و بدون دارو آی یو آی شدم .
دکی روز 9 پری بهم گفته بود برم سونو از اوجایی که ای ام اچ پایینه گفت بیا ببینم اصلا تخمک داری یا نه ؟ منم رفتم و دیدیم که یه فولیکول سایز 23 داشتم فکرشو بکن واسه روز 9 خیلی زود بوده روز 10 و 11 هم آی یو آی شدم . شرایط رحمم هم مناسب بوده

شما هم احتمالا روز 10 یا 11 یا 12 تخمکت آزاد میشه . اگه اینقدر نگرانی روز 10 یا 11 حتما یه سونو برو
مرسی دوستای خوبم که جوابم رو دادین خیلی خوشحالم که به پستهام اهمیت دادین و پاسخگو بودین به امید روزیکه هممون بدون دردسر با تخمک های خودمون مامان بشیم میبوسمتون
http://payannameh11.blogfa.com/
سلام دوستان یکی از دوستام به دلیل مشکل مالی شدید میخاد تخمک اهدا کنه یه بچه داره و28 سالش هست اگه کسی خواست میل بزنه هزینشم هرچی عرفه بهش بدین به دلیل مریضی بچش نیاز به پول داره تا خرج عمل بچش در بیاد
ساکنان دریا پس از مدتی صدای موج را نمیشنوند... چه تلخ است قصه عادت!!!
مامی شکیب جان خدا رو شکر ازمایشات خوب بوده . عزیزم من ابن سینا میکرو کردم.

لی لی مهر جان 2 هفته بعد از ازمایش باید برم سونو میشه 30مهر.شما با امپولا چه می کنی ؟ کی باید بری سونو برا بررسی فولیکولا؟
سلنا جان منم کم کاری تیرویید دارم وantitpo بالا د ارم من یک ماه پیش رفتم پیش پاکروش در ضمن برا اهدایی میگه لازم به صیغه نیست اخه بعضی مراکز میگن باید با شوهرت صیغه بشه برا همین میگم پاکروش بهتره ولی من هنوز اقدامی برا اهدایی نکردم
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری
2706