2733
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226646 بازدید | 28070 پست
هههههههههه چه زود پستم ارسال شد اینو واسه دست گرمی نوشته بودم

تسنیم جون چرا پیدات نیست بیا اطلاعات خوبتو دراختیارمون بزار ماشالا تو هم تو این راه واسه خودت دکتری شدی .آفرین

بچه ها من بعد از یه وقفه 2 ماهه امروز دوباره کلاس یوگا رو شروع کردم طبق متد( آئین گر) که بهش یوگا درمانی هم میگن همه حرکاتش کششی هست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام . من اوایل تو این تاپیک بودم و پست ها رو دنبال میکردم.ولی مدتی نیومدم. احتمالا منو یادتون نمیاد. 32 سالمه و یائسگی زودرس گرفتم. تا پارسال تابستون دنبال درمان بودم و هرجا رفتم بهم گفتن باید با تخمک اهدایی IVF کنم ولی آمادگیشو نداشتم .هم amh پایین دارم و هم fsh بالا. البته الان 1 سال آز ندادم. پری هام که داغونه پیازدرمانی کردم ویتاگنوس میخورم ولی منظم نشده فکر کنم اگه دارو نخورم پری نشم .دیگه خسته شدم میخوام شروع کنم. اگه بشه میخوام برم رویان. کسی میدونه اونجا برای تخمک اهدایی خودشون موردی دارن یا خودم باید معرفی کنم؟ میتونم از طریق مطب دکترهایی که تو مرکز هستند درمانو شروع کنم و برای ادامه کار برم رویان؟ ببخشید سوالام زیاد بود.
سلام ساغر جون منم اونهفته اولین جلسه یوگا رو رفتم متاسفانه با کلاس ایروبیک که میرم تداخل داره و مجبورم هفته ای یک جلسه برم یوگا و ایروبیک رو دو جلسه برم کافیه؟ به نظرت به مربیم بگم برای بارداری اومدم؟ من که سر در نمیارم حرکاتش چی بود اول آسانا بعدش ساواسانا (نمیدونم درست نگفتم یا نه هههههه)
سلنا جون رویان رو من خیلی تعریفش شنیدم انشاله بهتر بشی گلم
2738
سلنا جون fshات چند بود خیلی ها هستن که وضعیتشون مثل شماست از جمله خود من - شما برا پری شدن چه دارویی مصرف میکنی؟ من کم کاری تیرویید هم دارم
غریبه عزیزم میگن روز سوم پری درسته پس نگران نباش در ضمن الان که پریودی یکی از دکترا میگفت اگه فقط یک نوار بهداشتی کثیف شه همون میشه پریودی -سری قبل که پری شدی بطور طبیعی پری شدی یا دارو مصرف کردی؟
ساغر جون من هنوز برا اهدایی اقدامی نکردم
المیراجان منم چند روزه که دارم قطره ویتاگنوس میخورم دوستان برام دعا کنید با همین پری بشم وبرام اثرخوبی داشته باشه
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری
امیدوار امروز مربی به ما میگفت با یوگا کلاس دیگه بر نداریم مخصوصا همین ایروبیک که داری میری

من قبلا یه کلاس دیگه میرفتم که زیاد جالب نبود همین حرکتها که میگی آسانا و اینها رو انجام میدادیم ولی اینجا که الان میرم کلا کلاس کارش فرق داره طبق متد ( آیین گر )
مربی اول یه آناتومی اسکلت آدم آورد و از روی اون تمام استخونای مهم رو که تو یوگا باهشون کار میکنیمو برامون توضیح داد
خودش هم مدرک کارشناس مامایی و روانشناسی رو داره و 12 ساله که یوگا کار میکنه . خوشم اومد کلاسش هر دم بیل نیست حرفه اییه
تو کدوم سمتی اگه نزدیکی بیا همینجا که من میرم خیلی خوبه . کلاسم تو عباس آباده خیلی هم ترو تمیز و شیکه
من درمورد بارداری چیزی بهش نگفتم فقط زانوم که مشکل داره گفتم ولی خودش در حین تمرینات یه حرکاتی که واسه رحم و تخمدان بود رو گفت . کلا هر حرکتی میکردیم میگفت که برای چی خوبه

امیدوار تهران بودی دیگه نه ؟ مال تو کدوم سمته ؟
اینجا هفته ایی 2 روز ماهی 30 تومن میگیره .
نه عزیزم من تهران نیستم .چرا نباید کلاس دیگه ای رفت؟ مربی ما زیاد حرفه ای نیست پس احساس میکنم چیزی زیادی بلد نیست بد نبود حالا چند جلسه ای برم تا ببینم چی میشه من نمیتونم ایروبیک رو نرم سه ساله دارم کار میکنم یهو ولش کنمممممممم تازه بهش گفتم ایروبیک میرم چیزی نگفت
پس مثل همون کلاس قبلیه که من میرفتم

این سبکی که من الان میرمو مربی گفت باهاش کلاس دیگه نریم چون اون ورزشا تو یه فاز دیگه هستند و این یوگا تو یه فاز دیگه واسه همین تداخلشون باهم یه جورایی بدنو گیج میکنه
به ما گفت در کنار این فقط میتونیم پیاده روی داشته باشیم یا کوهنوردیه سبک

کدوم شهری امیدوار جون ؟
2706