2737
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226608 بازدید | 28070 پست
آنا جون تبریک میگم امیدوارم بارداری خیلی خوبی پیش رو داشته باشی. خیلی خوشحال می شم وقتی هر کدوم از دوستان به نتیجه میرسن
مامی شکیب جواب آزمایش قبلی = 20 بود و جواب آزمایش جدیدم رو هنوز نگرفت.
نگین جان منم دقیقا مثل شما هستم . 2 سال تمام این دکترای با انصاف به من قرص جلوگیری دادن که پری هام منظم بشه . بعدش که خواستم بچه دار بشم گفتن دیگه دیر شده. همه چیز غیر نرماله
Lilypie Maternity tickers

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. صبح بخیر. غریبه جان هرچه زودتر جواب آزمایشت بگیر دست به کار شی.بالاخره که باید بگیری. جوابشکه تا اون روز فرقی نمی کنه. به نظر من الان با مشکل کنار بیای خیلی بهتره. چون تا اون موقع آروم میشی ولی اگه یهو تو آبان بفهمی و با اون روحیه درب و داغون بخوای بری برای درمان چه شود.به جای بهتر خراب تر میشه. دکتر من برای اهدایی دو ماه بعد نوبت میده میگه تا اون موقع مریض بتونه روحیه و آرامش کسب کنه چون می دونه استرس و نا امیدیدرصد موفقیت رو پایین میاره.
منم عینا توام. اولش گریه کردم الان مجبورا بی خیال. با آرامش دارم داروهای دکتر می خورم. امیدوارمم که نتیجه می ده.
خدا جونم من رو تنها نمی ذاره. خودش بهم قول داده. دوست عزیز برای اینکه حاجتم برآورده بشه یه صلوات واسم بفرست. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلامممممممممممممم . آنا جون خیلی خیلی خیلی خوشحالم که نینی اومده تو دلت . راستشو بخوای من کلا ناامید شده بودم که دوستان با مشکل ما بتونن با میکرو نتیجه بگیرن . مثبت شدنه شما برام امیدواریه بزرگیه . انشالله که 9 ماه رو به سلامتی طی میکنی و نینی یا نینیهات و بغل میگیری
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

حلما جون چه خوب که تو هم یه سرس بهمون زدی . جنسیت نینی هنوز مشخص نیست ؟ برات آرزوی موفقیت دارم عزیزم

تسنیم جون شما از کجا فهمیدی که آنتی تی پی او داره روی تخمدانهات اثر مخرب میزاره ؟ از اونجایی که ای ام اچت هم اومده پایین این حرفو میزنی یا آزمایش دیگه ایی هست که نشون بده دقیقا آنتی تی پی او داره کدوم قسمت بدن رو تخریب میکنه ؟؟؟؟؟؟
من کم کاری تیروئید دارم اون هم از نوعی که تا آخر عمر باید لووتیروکسین بخورم . هر چند الان با قرص تنظیمه
آنتی تی پی او هم بالاست .
دکتر توضیح دیگه ایی برام نداد فقط گفته تو بارداری باید هپارین بزنم .
2728
سلام دوستان ممنون از ابراز شادی و تبریکتون. ایشالا روزی همتون. مه ناز جون ایشالا آنا شدن خودت عزیزم.

بچه ها آزمایش دوممو گرفتم بتا فقط 150 تا بالا رفته .( کم نیست؟تو 48 ساعت) کسی در این مورد اطلاعاتی داره ؟ از 985 به 1135
سلام به همه دوستان قدیم و جدید امیدوارم همگی خوب باشید و زود زود مامان بشید
ببخشید چند روزی نمیتونستم بیام سایت !
سولماز جون ساغر جون سارا جون امیدوار جون همگی خوبید چه خبر چکار میکنید منم هستم فعلا دارم از شیافا استفاده میکنم راستی یادم رفت به آنا هم مامان شدنشو تبریک میگم ایشاالله از این بعد همیشه تو تاپیکمون مامان جدید داریم به امید مامان شدن تک تک دوستان
سلام آنا جون . خوبی ؟؟؟ والله میگن باید دو برابر بشه اما خوب توی افراد مختلف فرق میکنه . مثلا من بتام 3 برابر میشه تو 48 ساعت . دختر عموم خیلی دیر رفت بالا . انشالله به خیر هست گلم . مواظب خودت و نینی گلت باش . نگران این چیزا نباش . مهم اینه که بره بالا . به دکترت هم بگو . شاید اون بهتر بتونه راهنماییت کنه .
2738
سلام ارزو جون خوبی .امیدوار جون خوبی... خانم کریمی بهم گفت خودم باهات تماس میگیرم که کی بیای احتمالا برا بقیه هم همین کارو میکنه.ایشالا به سلامتی بره وبیاد.
مهم نیست قفلها دست کیست؟؟
مهم این است که کلیدها دست خداست.......
سلام .انا جون بهت تبریک میگیم همینکه بالاتر رفته خداروشکر ایشالا 9ماه به سلامتی بگذره
غریبه عزیزم تسنیم درست میگه برو جواب ازت رو بگیر استرس براماها سمه
تسنیم جان هفته ای چند قرص لووتیروکسین میخوری؟
ساغر جون یه دکتر هم به من همین رو گرفت ولی نمیدونم حرف کدوم دکتر درسته منم انتی تی پی او بالاست
سولماز جون کی میری سونو؟ ایشالا با خبرای خوش بیای
ارزو جون یعنی هنوز پوسته داری ؟؟؟
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری
آنا جون خیلی خوشحال شدم برات عزیزم. تبریک میگم و آرزو میکنم 9 ماه بارداری خوب و شیرین رو بسلامتی بگذرونی و یه نی نی خوشگل و سالم بدنیا بیاری. واقعاٌ باعث امیدواری همه شدی. منم هی به شوشو میگم چندماه دیگه بریم ایران ivf کنیم. تا خدا چی بخواد.
دیشب کلی نوشتم ولی نمیومد! امیدوارم همه تون خوب و خوش و سلامت باشین.
المیرا جون این قطره ویتاگنوس رو چطوری میخوری؟ من با هرچی میخورمش عین زهرماره واقعا غیرقابل تحمله. بازم عسل و دارچین و مغزها خدائیش خوشمزه ست....
سلام دوستان
من دیشب جواب آزمایشم رو گرفتم خیلی بد بود
fsh = 99 , amh = 0.1 , L.H = 62
بعد شما می گید امیدوارم باشم!!!!!!!!! آخه به چی؟؟؟

کسی می دونه L.H چیه؟؟؟ راستی دکتر به من آز DHEA هم داده بود.

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
سلام به همه دوستای خوبم

آنا جون یه دنیا تبریک ایشالا که 9 ماه بارداری شیرینی رو پشت سر بزاری . بتا خیلی هم خوبه اصلا نگران نباش تازه فکر کنم بتا داره دوقلو رو نشون میده . برای همه ما ها هم دعا کن .

حلما جون ایشالا نی نی به سلامتی میاد بغلت . ایشالا قسمت تمام دوستان
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
سلام بر همگی اوضاع سایت خیلی خرابه اه اه صبح تا حالا نمیشه پست گذاشت
غریبه جون ناراحت نباش با ناامیدی که کاری درست نمیشه من که اطلاعی ندارم اینا چی هست به دکتر نشون ندادی؟ انشاله بچه هایی که میدونن میان جواب میدن به نظر منم شما طب سنتی برین بد نباشه ها
مرسی سولماز جون انشاله که زود بیان
2706