2733
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2227051 بازدید | 28070 پست
مامان غریبه جون تو رو خدا عکس دخملت بذار ببینیم
خدا جونم من رو تنها نمی ذاره. خودش بهم قول داده. دوست عزیز برای اینکه حاجتم برآورده بشه یه صلوات واسم بفرست. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام بچه ها
انی جون ممنون که جوابم رو دادی
شماتوی این مدت چه کارکردید برای اقدام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ موفق نشدید ؟
به نظرشما من اندازه یه سال هم وقت ندارم که طبیعی اقدام کنم
خیلی امیدوارم که توی این یه سال بگیره اخه من اصلا دارو هم مصرف نکردم فقط یه بار توی برج10 یه دوره کلومیفن خوردم
یعنی من اصلا لتروزول مصرف نکردم میگم شاید بااینا جواب بگیرم
یه سوال دیگه ازبچه های این تایپیک : این تایپیکوخوندم یه سری ازبچه ها قصدداشتن که ازداروهای گیاهی برای افزایش ذخیره تخمدان استفاده کنن مثل مثلا پیازدرمانی که برای تاخیر یائسگی زودرس استفاده میشه . میخواستم بدونم ایا کسی تابه حال نتیجه گرفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الهام جون خواهش میکنم من بعد از شش ماه که طبیعی نشد رفتم دکتر بدون آزمایش برام هاچ ام جی داد هر ماه هم اضافه میشد دکتر میگفت انشآلله این ماه دوقلو باردار میشی ولی نشد بداز 4 ماه برام آزمایش داد که ذخیرم 1.63بودواف اس اچم14. که همون موقعه گفت یاءسگی زودرس داری وشاید باید از اهدایی استفاده کنی که ناراحت شدم ودیگه پیشش نرفتم ورفتم مرکز ناباروری البته بعداز یکسال تاالان...دوبار آی یو آی کردم والانم میکرو که با دوز زیاد دا رو 5تا تخمک داشتم که فقط یه جنین تشکیل شده ولی فریزه..اگه میدونستم که اینقد زود ذخیرم میاد پایین 4سال پیش اقدام میکردم این دکترام که به آدم حرفی نمیزنن خلاصه نمیخواستم نگرانت کنم دوستم.اینو بدون همه چیز دست خداست اگه بخواد ماهم میتونیم طبیعی نی ن ی دار.بشیم من هنوز پریودام منظمه..فقط هم میخوام از تخمک خودم نی نی دار بشم ولی بدن با بدن فرق میکنه حالا اگه میخوای با دارو امتحان کنی هر سه ماه یکبار به نظر من این آزمایشو بده تا خیالت راحت باشه. این هورمون خیلی موذیه متاسفانه...راستی شما چند سالته؟
رب هب لی من الصالحین.....بارالها مرافرزند صالحی که از بندگان شایسته تو باشد عطا کن......سوره الصافات
درمورد پیاز درمانی من شنیدم که بی تاثیر نبوده. وکسانی که پریود نمیشدن نتیجه گرفتن. تو ایترنت سرچ کن راجبش اطلاعات بگیر..موفق باشی
رب هب لی من الصالحین.....بارالها مرافرزند صالحی که از بندگان شایسته تو باشد عطا کن......سوره الصافات
تاریخ شروع دعا برای گرفتن یه نی نی سالم و صالح از خدا از یکشنبه 25 اسفند
:
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=9547

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
دلم میخواد تجربو بگم اینجا گرچه تویه این تاپیک قبلا پست گذاشته بودم ولی کسی تحویلم نگرفته بود.
من ۴ماه پیش به خاطر کم بودن میزان عادت ماهیانه ام پیش دکتر زنان رفتم و اون دکتر برام آزمایش amh نوشت
جواب :۱.۶۶ بود که لب مرز بود .اون آزمایشو ۳ بار دیگه ماه پیش ۳ جای مختلف امتحان کردم و هر دفه کمتر از دفه قبل!
آخری هم : ۰.۳ !!!!
حالم خراب شد و به شدت استرس هرروز تویه تاپیکای ناباروری و این داستانا.تا قبل اینکه مطمعن شم جواب آزمایشم انقد پایینه تصمیم به بارداری نداشتم ولی ماه گذشته برای بار اول اقدام کردم. حالا موعد پریه و بی بی چک مثبت شده. فقط میخوام بهتون بگم خیلی با این جوابای آزمایشای مختلف به هم نریزید. موقعی که از همیشه ریلکس تر و آروم تر باشید براتون پیش میاد. چون خودم تجربه کردم که چقد جواب آزمایش بد٬ روحیه رو داغون می کنه تصمیم گرفتم این پست رو بزارم.
فکرم نکنید حرفای دکترا آیه آسمونیه و همون میشه.بارداری ارتباط ممستقیم با روحیه داره
انشالله همه به رضای دلشون برسن
وای هانی بانو جون بهت از صمیم قلب تبریک می گم. ممنون که بهمون روحیه دادی.
این نشون می ده که اول و آخر همش خداست. وقتی اون بخواد تمام عالم هم لشکر بشند نمی تونن جلوشو بگیرن.
خدا جونم من رو تنها نمی ذاره. خودش بهم قول داده. دوست عزیز برای اینکه حاجتم برآورده بشه یه صلوات واسم بفرست. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706