2733
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226748 بازدید | 28070 پست
سارسارک جون یعنی شما 10 بار ای وی اف کردید?!
خداوندا مرا در طلب چیزی که بر من روزی مقدر نفرموده به مشقت نینداز! که تو از رنج و عذاب من بی نیازی و من محتاج به رحمت نامنتهای توام.
سلام مرسی از راهمناییاتون غریبه عسلک و ناز بانو جون انقد تو ایین چن روزه پریدم گرمی و دمکردنی خورد م پدرم در اومده سیاه دونه عسل دارچین میخک زیره تخم مرغ محلی کلپوره جوانه گندم و نباتو زعفرون موز کلا هرچی ب اسم گرمی هس خورذ م خدا کنه جواب بذه از پریروز ک امپولا شروع شذه سردرد گرفتم با مسکنم حوب نمیشه

من زیاد دیدم بچه هایی ک ذخیرشون کمه با تقویتی بهتر شدن منم بعد سه ماه تقویتی و مکمل خاستمم دوباره از بدم دکترم گف نمیخاد تو سونو روز دو پرید بی دارو محرک 5 تا7 فولی داشتم خداکنه پانچکرم تخمک با کیفیت بدم دعام کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پریشان جون آره تو یه آزمایشگاه انجام دادم

تسنیم جون من پریود میشم

ترمه جون من تو این دوره قرص منولیستیکا ، امگا 3 و فولیک اسید 5 میخوردم + زرده تخم مرغ محلی و اشپل ماهی ... البته دکتر بهم گفت خاویار هم بخورم که گیر نیاوردم
بادبادک جون قدم نو رسیده مبارک . می دونم که روزهای خوبی رو در کنار هم خواهید داشت.

سارسارک جون ایشااله قسمتت بشه بچه داری با بیداری های شبانه روزیش که خیلی شیرینه.

رزا جون واقعا ناراحت کننده است ولی دست از تلاش برندار .

سیب جون جوجه های کوچولو چه کار می کنن؟؟؟

اندی جون خیلی هم گرمی نخور ، سعی کن یه کم بیشتر از حد معمول بخوری.

دیبا جون مرسی که تجربه ات رو در اختیار ما میذاری.

نگین جون کجاییییییییییییییییی؟؟؟؟؟

Lilypie Maternity tickers

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
2728
سلام به همه
مرسی از بچه هایی که باهام هم دردی کردن سارا جون نازبانو جون سیب جون مهتابا جون غریبه جون و سارسارک جون
مهتابا جون بتات دفعه اول چند بود که بالا رفت؟ چون ٤ یا ٥ شنیدم شاید بالا بره ولی ١ نه
سارسارک جون من دکترم طرازی هست هر دو بارم جنین هام با کیفیت بودن این سری حتی سرم ivig زدم دیگه نمی دونم چی شده منم دست از تلاش بر نمی دارم چون واقعا نی نی می خوام ولی أمیدی هم ندارم حالا باید پیش چند تا دکتر برم ببینم چی میشه
ممنونم از شب رویا که بازم وقت دلتنگی به دادم میرسه
دوستان من تقریبا تا 2 هفته ی دیگه انتقال دارم.اگه تجربه ای در مورد این دوران دارین مثل نکات تغذیه ای و ... خیلی ممنون میشم کمکم کنین.اطلاعاتم در این زمینه فقط کمی بیشتر از جلبکه
خداوند همچون نفس کشیدن همراه توست: آرام، ساکت، همیشه.
برای انجام کارهای مقدماتی آی وی اف کی باید برم پیش دکتر ؟ پریود شدم برم یا بعد پریود باید آمپولا رو بزنم ؟

دکترم تا 25 اسفند بیشتر نیست و من احتمالا 14 اسفند پریود میشم تا 23 ممکنه طول بکشه به نظرتون 24 برم پیش دکترم یا بذار بعد عید برم ؟؟؟؟؟؟
2738
سلام به دوستان مامانی و در حال تلاش

مرسی دوستان که بهم تبریک گفتین دخمل دارشدنمو خیلی دوستش دارم از الان به فکر دوختن لباساش هستم و درست کردن موهاش .......

من هم نمیخوام جلوگیری کنم درسته که فریزی دارم ولی بازم میخوام تلاشمو بکنم اگه طبیعی باردار بشم پشت سرهم دوتا بیارم میخوام جنینامو اهداکنم به امید خدا انشالله ...............

اسمان جونم منم سه روزه جنین انتقال دادم شنبه پانکچر سه شنبه انتقالم بود ...............راستی اسمان جونم سعی کن برام پیغام خصوصی بفرستی نمیدونم چرا امروزا ایمیلم وا نمیشه سرعت نتم خیلی ضعیفه باز شدنش خیلی طول میکشه اگه به دوستی تاییدم کنی برام پیغام بفرست تا جوابتو بدم ............

حتما غذاهای پرویتتین دار زیاد بخور لبنیات اصلا نخور ماست و شیر و پنیر ورزش شروع کن که ایکاش از قبل شروع میکردی میخک دم کن بخور چای اصلا نخور اگه هوس کردی خیلی کمرنگ باشه .....دوغ زیاد بخور ........ سه چار روز از قبل انتقال دوق نشاسته رو حتما بخور هر روز یه لیوان ........... ایشالله که نتیجه میگری................

سارسارک جونم منم فک میکردم نینیم پسمله ولی بازم خدارو شکررررررر تنش سالم باشه ............ ایشالله قسمتت ....

سارا جونم برای شاهزاده ات یه حرم درست کن با دخترای خوشمل و نازنازی ...............
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
رزا جون بتای من روز 14 انتقال 6 بود، پروژسترون و استرادیولم رو 1هفته ادامه دادم، 826 شد 2 روز بعدش 1116 شد ولی اخر هفتش این مشکل برام پیش اومد، که 2روز بعدش که از دادم،بتا 1،5 شد! حالا نمیدومن از افتادن یا ترس زیاد بود یا... ولی اگه خدا میخواست میشد، خاله من بچه 4 ناخواسته باردار شد،10 تا پروژسترون زد که بیفته، کلی پریود شد، دوا گرم خورد،آخرش رفت دکتر گفت گفت قلب بچت داره میزنه! فقط جفتش افتاده،جالبتر اینکه اصلا ازمایش بتاش هم سر این بچش منفی بود! الان 3سالشه،چه دختره ناز و باهوشیه!
دیبا جون تو که ازمایشت خوبه چرا میخوای ای وی اف کنی?
خداوندا مرا در طلب چیزی که بر من روزی مقدر نفرموده به مشقت نینداز! که تو از رنج و عذاب من بی نیازی و من محتاج به رحمت نامنتهای توام.
آسمان جون در مورد تغذیه عسلک زحمت کشید و برات توضیح داده ولی من میگم دوغ نخور .
عسلک چرا دوغ بخوره انتقال جنین داره پانکچر که نداره ...
کلا لبنیات و بهتره این مدت حذف کنی چون همه سردین و ممکنه رحم و سرد کنن . از روز پانکچر تا 5/4 روز بعد از انتقال کمپوت آناناس تاکید میکنم کمپوتش نه خودش بخور و روزی 1 لیوان آب سرد و نشاسته هم بزن به بدن میگن برای لانه گذینی خوبه
بعد از انتقال هر روز سوپ بخور که بدنت نرم باشه . میوه و سبزی فراوون بخور که دچار یبوست نشی . پرتغالم میگن زیاد خوب نیست منم تا نزدیک 3 ما نخوردم شمام مراعات کن
آسمان اینجا رو بخون . این تاپیک صفحه اولش واقعا مطالب مفیدی داره بدرد الانتم میخوره :
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?pageNumber=1&threadID=345402

بادبادک جان قدم نو رسیده مبارک باشهههههههههههههه انشالا زیر سایه پدر و مادر بزرگ شدنشو ببینی

مامان غریبه / مامان سارا / مامان عسلک / سارسارک عزیزم / آسمان / نگین / آیتن / عاتکه / رزا / مامی عسل و همه و همه ببخشید اگه کسی از قلم افتاد بیشتر از این حضور ذهن ندارم

برای همه دوستای جدیدمونم آرزوی موفقیت دارم .
سلام بچه ها
اومدم سلامی عرض کنم و تبریک بگم به اوناهایی که نی نی دار شدن جدیدا .. بادبادک جون قدمش مبارک ...
عسلک جون مواظب دخمل باششششششش...
نازبانو جون شما چطوری ..خوبی گلم ؟ نی نی بزرگ شده >؟ شکمت رو بزرگ کرده یا نه ؟ ...
غریبه جون دختر نازت رو ببوس و ببوی .... من عاشق بوی نوزادم ....

سارا جونم سلام سیب جون همش واست دعا می کنم تا این روزها رو به خوبی و سلامتی پشت سر بگذاری گلم .... به امید خدا ...
نگین و مامی عسل کجایید شماها ؟

ساسارک تو در سال جدید مامانی شک نکن ....

خدا قسمت میدم به تک تک شکوفه های بهاری زیبا که در راهند و جوانه هایی که از خاک خشک سر بر می آورند و تبدیل به گیاه سبزی می شوند یا درختی تنومند .... ما رو هم یاری کن تا از ما بندگانت رویشی رخ دهد ... و بهاری در زندگی هامان .... و شادی و تحولی در قلبهایمان .. آمین
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
ببخشید خانمهایی که پانکچر و ای وی اف کردید،دکتر به شما هم کپسول داکسی سایکلین داده?
نمیدونم چرا من اینقد افسرده و زود رنج شدم!، بعد از این همه لطف خدا همیشه در حقم،البته بعد از یه ازمایشهای سخت، خیلیی احساس بدی دارم،خسته ام،وقتی موفقیتهای شما رو میخونم غرق شادی میشم،ولی خسته ام، 2سال پیش این موقع 6ماهی بود تازه ازددواج کردم،بارداری ناخواسته داشتم از ناراحتی و استرس، همش دعا میکردم که سقط بشهه، الان ه یک ساله به التماسش افتادم،دیگه جوابم رو نمیده!
اینجاست که جمله زیرنویس سارا جون رو همیشه تکرار میکنم!
2706